Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groził żonie, że wysadzi dom

Utworzony przez czytelnik, 15 kwietnia 2009 o 18:39
co się dzieje w tym łukowie, czy nikt tam nie panuje, gdzie stróże prawa, podsłuchują nauczycielki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"arsenał"? na to raczej to nie wygląda, jak by miał ze 100 sztuk to by był "ARSENAŁ"
0
Wiatrówki ok nie trzeba pozwolenia a karabiny "kurkowe" czarnoprochowe są raczej replikami broni z przed 1850 roku więc i na nie nie trzeba pozwoleństwa o ile ma się 18 lat więc praktycznie każdy może sobie trzymać taki arsenał. I nie wiem o co ten szum.
0
Panowie policjanci! Nie ma czegoś takiego jak "pozwolenie na wiatrówkę". Nie ma też znaczenia, czy wiatrówka ma lufę gładką, czy gwintowaną. Znaczenie ma energia pocisku opuszczajacego lufę. Jeżeli przekracza ona 17J, to wiatrówka jest bronia pneumatyczną w rozumieniu Ustawy o Broni i Amunicji, a do legalnego posiadania takiej wiatrówki wymagana jest REJESTRACJA!!!
0
jezeli na fotach jest bron starsza niz z 1850 roku lub jej replika nie trzeba miec na niz pozwolenia problematyczny jest tylko widoczny proch czarny w sloiczku - w tej sprawie mamy bubla prawnego patrzac na fotki gratuluje pomyslowosco sloik z prochem czarnym, a obok pojemnik z kapiszonami do ktorego ktos wrzucil kule - o nieszczescie nie trudno gratuluje pomyslowosci i "odwagi" co do wiatrowek sie nie wypowiadam bo rece mi opdlu jk to przeczytałem
0
gupi
0
bomba
0
wysad
0

Dodaj odpowiedź: