Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GRZYB DOKŁADA DO OŚWIATY PÓŁ MLN ZŁ MIESIĘCZNIE ?!

Utworzony przez Gość, 28 stycznia 2013 r. o 16:01
http://miedzyrzec.in...ja-sie-o-prace/ A propos tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelka napisał:
http://miedzyrzec.in...ja-sie-o-prace/ A propos tematu.
No i po co Pani radna podkładała Pani świnie swoim poprzednikom? żeby utorować sobie drogę do awansu w radzie a Panu Arturkowi umożliwić właśnie takie reformy.Pracowała Pani nad tym długi czas a teraz jak zabrali koryto to rozpacz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj nauczycielu zanim zapiszesz się do jakiegoś związku pod egidą władzy. Ktoś się podszywa pod opozycję aby tak naprawdę chronić władzę kosztem naiwnych i przestraszonych podwładnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnego razu szedł pewien dyrektor z miasteczka niosąc worek szczurów na plecach i strasznie narzekał że te szczury kąsają go w plecy. Spotkał go pewien chłop co mieszkał pod lasem. Grzyb na niego we wsi wołali. Dał on dyrektorowi kij i polecił by ten zamieszał nim w worku. Dyrektor skorzystał z rady i sprawnym ruchem zamieszał kijem w worku. Szczury nie wiedząc co się dzieje zaczęły gryźć się między sobą. Widzisz - powiedział chłop. Teraz możesz spokojnie nieść ten worek dalej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo inteligentna opowiastka. Morał jej pewnie uiści się niedługo. Władzo, gdzie wasze morale!!!!!!!!!!!!!!!! Opamiętaj się włodarzu i ty dyrektorku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wołanie na puszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie , lepiej zamiatać ulicę i mieć swoje zdanie niż być nauczycielem i bać się wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlaczego nie zamiatasz skoro to lepsze zajęcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkanka napisał:
to dlaczego nie zamiatasz skoro to lepsze zajęcie...
Po pierwsze: skąd wiesz ,że tego nie robie? Po drugie: to nie Grzyb dokłada ale miasto z naszych podatków i lepiej niech to idzie na oświatę niż na np:kajaki lub inne majaki włady. Po trzecie :stwierdzenie włodara,że ja dokładam do oświaty oznacza rozumowanie / miasto to ja/,kiedyś już było Gierek- Polska ale "Ten Pan" przynajmniej rzeczywiście Polskę budował a ten roztrwania pozostałe po Nim resztki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkanka napisał:
to dlaczego nie zamiatasz skoro to lepsze zajęcie...
Pokaż gdzie napisałem że to lepsze zajęcie ? Przytoczyłem to jako przykład pracy która jest powszechnie uważana urągającą godności i zajęcie które wykonują ludzie z najniższego szczebla drabiny społecznej. Równie dobrze mogłem napisać o jakimkolwiek innym zajęciu wykonywanym przez byle robola którym notabene jestem sam. Ale nie wykonywane zajęcie jest tu sednem sprawy a postawy jakie reprezentują sobą ludzie. Bo jak już próbowałem zauważyć w dzisiejszych czasach więcej godności miewają ludzie z niższych klas społecznych niż te osoby które uważają się za kwiat polskiej inteligencji. A to właśnie ci wykształceni powinni świecić przykładem i nie dawać się zastraszać i nie pozwalać by ktoś nimi manipulował .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko zastraszanie i manipulacja,ale opluwanie i totalne ignorowanie ludzi mądrzejszych i bardziej kulturalnych.Czyż nie mam racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To nie tylko zastraszanie i manipulacja,ale opluwanie i totalne ignorowanie ludzi mądrzejszych i bardziej kulturalnych.Czyż nie mam racji.
Masz rację i co z tego? Obudziłeś się jak wielu innych z ręką w nocniku! Szkoda, że bez kopniaka rozum z punktu ,,d" do punktu ,,G'' przemieszcza się tak wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty,jak sądzę,byłes mądrzejszy i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ty,jak sądzę,byłes mądrzejszy i co? [/quote] [quote name='gość' timestamp='1362592834' post='741898'] A ty,jak sądzę,byłes mądrzejszy i co?
Obudziłem się któregoś dnia z ręką w nocniku, byłem naiwny, ale już nigdy nie zaufam ludziom tego pokroju z rzadnej sitwy. To całe towarzystwo jest gorsze od swory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sfora,a wataha wiecznie nie nażartych kasy i władzy wilczych pomiotów.Rzygać się chce na takich sukinsynów.Z ich parszywych ryjów przed wyborami płyną kwieciste obietnice,a gdy osiągną cel to won chamy z naszych oczu i nie wpie........bo my robimy kariery.Oby ziemia tych gnoi pochłonęła,a za nasze krzywdy oby spotkała ich sroga kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yes yes yes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że dokłada, bo tumanów na tym forum mnóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Całe szczęście, że dokłada, bo tumanów na tym forum mnóstwo.
Co ty tu robisz?! Edukację rozpocznij od siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Całe szczęście, że dokłada, bo tumanów na tym forum mnóstwo.
Jak byś nie był idiotą to byś wiedział że mówi o dokładaniu bo tak naprawdę chce zabrać pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...