Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gułów: Twierdzi, że pobili go policjanci

Utworzony przez henryk szczepanski, 7 lipca 2008 r. o 06:11
Umorzą postępowanie tak jak w moim przypadku, a rutynowo wniosą sprawę przeciwko poszkodowanemu za utrudnianie czynności, naruszanie nietykalności, ble..., ble... Tak wygląda sprawiedliwość w tym kraju, że oprawcy w mundurach chronieni są, przez przestępców w togach. Święte krowy mamy!!! Polecam do poczytania stronę "Druga twarz policji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, agresywne niewiniatko bez meldunku - a tu taka przykrość. Jak można bylo tak się zachwać, panowie Policjanci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stek bzdur, nie widzę tu żadnej winy policjantów a ten nakaz prokuratorski to mnie nawet rozbawił ! Może ktoś powie w końcu gawiedzi w tym kraju,że nakaz prokuratorski to "trzecia" okoliczność, dwie pierwsze tego świstka nie potrzebują.A nieznajomość prawa szkodzi panie Tamtaramcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ojoj i STYX ciekawe z jakiej to komendy pisaliście i kto pozwala policjantom w godzinach pracy czytac posty na Forach Internetowych??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pozwalam. Bo co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
Ja pozwalam. Bo co?
Bo jajco!!! Czuć psa od ciebie na kilometr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk szczepanski napisał:
Do Ojoj i STYX ciekawe z jakiej to komendy pisaliście i kto pozwala policjantom w godzinach pracy czytac posty na Forach Internetowych??!
Szanowny Panie. Proszę nie wyciagać pochopnych wniosków. Ani ja policjant, ani pracownik niemundurowy policji. Jestem zwykłą osobą, która na codzień ma dość tych wiecznie pokrzywdzonych, a którzy sami nie stosują się do przepisów prawa. Niech Pan popatrzy trochę dalej niż na czubek swojego nosa. Wszędzie pełno takich "poszkodowanych", którzy to zaczynają krzyczeć, by zagłuszyć swoje sprawki. Pewnie Pana jeszcze nie spotkało ze strony tych "poszkodowanych' nic złego. bo pan tak broni zaciekle. P.S. NIE JESTEM POLICJANTEM(-KĄ), NIE MAM NIC WSPÓŁNEGO Z POLICJĄ. Swój komentarz opieram na tym, ci napisał Redaktor, a tam pisze, że nie zameldowany, że .... I jeszcze jedno, gdyby, ów poszkodowany, nie mial nic na sumieniu, to pewnie by wpuścił policjantów, ale skoro się mieszka bez zameldowania...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ojoj : Ma rację poprzednik - czuć psem na kilometr ! pies zawsze będzie bronić psa ! Te wszystkie psy marzą tylko o tym żeby mieć nad nami obywatelami władzę wg swego upodobania. Czytaj psie dokladnie co Pietrzela (nie żaden Redaktor tylko zwykły pracownik medialny, do Redaktora to mu daleko) napisał. Jeśli to prawda to było tak : 1) ten chłopak był w mieszkaniu sam, weszły psy na siłę ? weszły ! chociaż nie chciał ich wpuścić. A od kiedy to każdy pies ma prawo wchodzenia do mojego mieszkania bez nakazu prokuratora ? chyba że jestem podejrzewany o coś, lub ścigany. 2) psy żądały od niego żeby się wylegitymował ale same tego nie chciały zrobić. Czy chłopak w tej sytuacji mógł podejrzewać że to nie żadne psy tylko przebierańcy ? mógł ! 3) gość mieszkał bez zameldowania ? a co to za zbrodnia ? po co psom jego zameldowanie ? bez meldunku mieszkać nie mogę ? za zgodą właściciela mieszkania oczywiście - nikomu nic do tego! Jak nie mam zameldowania to mam iść pod most ? 4) pobiły go psy ? pobiły ! ma dowody na to. te psy zawsze takie odważne tylko do bezbronnego inwalidy, z padaczką ! albo do pijaczka który ledwo stoi na nogach. A więc ty Ojoj piesku uważasz że za brak zameldowania można spuścić choremu człowiekowi łomot w jego pokoju ? No czuć psem na 100 kilometrów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysuk napisał:
Do Ojoj : Ma rację poprzednik - czuć psem na kilometr ! pies zawsze będzie bronić psa ! Te wszystkie psy marzą tylko o tym żeby mieć nad nami obywatelami władzę wg swego upodobania. Czytaj psie dokladnie co Pietrzela (nie żaden Redaktor tylko zwykły pracownik medialny, do Redaktora to mu daleko) napisał. Jeśli to prawda to było tak : 1) ten chłopak był w mieszkaniu sam, weszły psy na siłę ? weszły ! chociaż nie chciał ich wpuścić. A od kiedy to każdy pies ma prawo wchodzenia do mojego mieszkania bez nakazu prokuratora ? chyba że jestem podejrzewany o coś, lub ścigany. 2) psy żądały od niego żeby się wylegitymował ale same tego nie chciały zrobić. Czy chłopak w tej sytuacji mógł podejrzewać że to nie żadne psy tylko przebierańcy ? mógł ! 3) gość mieszkał bez zameldowania ? a co to za zbrodnia ? po co psom jego zameldowanie ? bez meldunku mieszkać nie mogę ? za zgodą właściciela mieszkania oczywiście - nikomu nic do tego! Jak nie mam zameldowania to mam iść pod most ? 4) pobiły go psy ? pobiły ! ma dowody na to. te psy zawsze takie odważne tylko do bezbronnego inwalidy, z padaczką ! albo do pijaczka który ledwo stoi na nogach. A więc ty Ojoj piesku uważasz że za brak zameldowania można spuścić choremu człowiekowi łomot w jego pokoju ? No czuć psem na 100 kilometrów !
Ciekawe dupku,czy masz legalne oprogramowanie.I co też nie wpuścisz jak przyjdą sprawdzić?Zasr..y Bohaterze.Myślisz,że jesteś anonimowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JESTEM POLICJANTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - a czy ktoś "nie żaden Redaktor tylko zwykły pracownik medialny" , to wiesz ty. Nie bulwersuj się, każdy ma prawo sie wypowiedzieć według swojego rozeznania. Weżcie sobie coś na uspokojenie, bo złość piękności szkodzi. A swoją drogą, to bardzo niedobrze aż tak reagować na wypowiedzi innych ludzi, gdy takowe nie zgadzają się z waszym zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysuk napisał:
Do Ojoj : Ma rację poprzednik - czuć psem na kilometr ! pies zawsze będzie bronić psa ! Te wszystkie psy marzą tylko o tym żeby mieć nad nami obywatelami władzę wg swego upodobania. Czytaj psie dokladnie co Pietrzela (nie żaden Redaktor tylko zwykły pracownik medialny, do Redaktora to mu daleko) napisał. Jeśli to prawda to było tak : 1) ten chłopak był w mieszkaniu sam, weszły psy na siłę ? weszły ! chociaż nie chciał ich wpuścić. A od kiedy to każdy pies ma prawo wchodzenia do mojego mieszkania bez nakazu prokuratora ? chyba że jestem podejrzewany o coś, lub ścigany. 2) psy żądały od niego żeby się wylegitymował ale same tego nie chciały zrobić. Czy chłopak w tej sytuacji mógł podejrzewać że to nie żadne psy tylko przebierańcy ? mógł ! 3) gość mieszkał bez zameldowania ? a co to za zbrodnia ? po co psom jego zameldowanie ? bez meldunku mieszkać nie mogę ? za zgodą właściciela mieszkania oczywiście - nikomu nic do tego! Jak nie mam zameldowania to mam iść pod most ? 4) pobiły go psy ? pobiły ! ma dowody na to. te psy zawsze takie odważne tylko do bezbronnego inwalidy, z padaczką ! albo do pijaczka który ledwo stoi na nogach. A więc ty Ojoj piesku uważasz że za brak zameldowania można spuścić choremu człowiekowi łomot w jego pokoju ? No czuć psem na 100 kilometrów !
Proponuję wizytę u laryngologa, bo węch zawodzi. Serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk szczepanski napisał:
Bo jajco!!! Czuć psa od ciebie na kilometr
Widać, że Ci tylko jedno zostało. Drugie pewnie zgubiłeś prześladując policję? Pamiętaj "obrońco uciśnionych", że porównanie człowieka do zwierzęcia uwłacza zwierzęciu. A więc nazywając policjanta psem mówisz mu komplement. Żadne zwierze nie ma w sobie tyle podłości, co człowiek. Tak więc biedna człeczyno, żyj zgodnie z prawem, a nie będziesz miał powodu, żeby tak się zapluwać w zaciekłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
Widać, że Ci tylko jedno zostało. Drugie pewnie zgubiłeś prześladując policję? Pamiętaj "obrońco uciśnionych", że porównanie człowieka do zwierzęcia uwłacza zwierzęciu. A więc nazywając policjanta psem mówisz mu komplement. Żadne zwierze nie ma w sobie tyle podłości, co człowiek. Tak więc biedna człeczyno, żyj zgodnie z prawem, a nie będziesz miał powodu, żeby tak się zapluwać w zaciekłości.
żadne zwierzę nie ma tyle podłości co "wściekły pies"!!! Poczytaj sobie stronę Druga twarz polskiej policji to może coś w końcu dotrze do ciebie. I trzeba było wczoraj oglądać TVN też było o policji i do czego są zdolni. Tylko, że w tym państwie bezprawia jest tak, że prawo nie chroni obywatela tylko tych przestępców w mundurach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie powinien ten poszkodowany nie odpuścić dla policji ja bym to na jego miejscu zgłosił do jakiegoś programu typu Interwencja , Na Celowniku , Uwaga bo jak ucichnie to będą czuli się bez karni i będzie się powtarzały takie akcje . A jak komuś sie do dupy dobiorą będą się bali robić takie akcje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Wg mnie powinien ten poszkodowany nie odpuścić dla policji ja bym to na jego miejscu zgłosił do jakiegoś programu typu Interwencja , Na Celowniku , Uwaga bo jak ucichnie to będą czuli się bez karni i będzie się powtarzały takie akcje . A jak komuś sie do dupy dobiorą będą się bali robić takie akcje .
Jasne, jak prawo konstytucyjne nie radzi to TV - to jest siła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety prawda jest taka że jak ktoś pisze pisemka itp to nic nie robią tylko zobaczą TV to się boją i odrazu wszystko próbują wyjaśniać takie mamy prawo w naszym dziwnym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s..m na hołotę napisał:
Ciekawe dupku,czy masz legalne oprogramowanie.I co też nie wpuścisz jak przyjdą sprawdzić?Zasr..y Bohaterze.Myślisz,że jesteś anonimowy?
Może mi powiesz dupku jakie przestępstwo popełnił (lub o jakie był podejrzewany) ten chłopak że psy wtargnęły do niego i tak go potraktowały ? powiedz mi ! A jak przyjdą z nakazem przeszukania, wylegitymują się, to jasne że wpuszczę, czemu nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, ciuli opowiedz lepiej jak żes po pijaku walił głową na komendzie w ścianie, że to niby cię pobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bh napisał:
Te, ciuli opowiedz lepiej jak żes po pijaku walił głową na komendzie w ścianie, że to niby cię pobili
Do mnie mówisz ciulu ? akurat jestem niepijący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Nie do Ciebie, sorry, do henia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...