Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gułów: Twierdzi, że pobili go policjanci

Utworzony przez henryk szczepanski, 7 lipca 2008 r. o 06:11
Najbardziej śmiesza mnie żarliwe zapewnienia niektórych z forumowiczów, że nie są policjantami. I podkreslaja to użwyając ilus tam wykrzykników. To jest dla mnie niezrozumiałe, bo według badań OBOP policje popiera i szanuje prawie 70 proc. Polaków. To dużo więcej niż dziennikarzy! Zatem bycie policjantem w tym kraju powinno byc powodem do dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Zatem bycie policjantem w tym kraju powinno byc powodem do dumy.
Bycie policjantem to może i powód do dumy, a bycie psem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście znam tego Pana i ta Panią.to co oni opowiadają to śmiech na sali.wszystko robione pod publikę.ta Pani ma męża ale zapomniała ze go ma.oboje nie pracują.wystarczy sprawdzić opinie na temat tych osób w Gułowie.nie źle kombinują żeby kasę wycyckać.ta Pani ma kuratora.a ten Pan jest bezdomny.ma żonę,dzieci i nie płaci alimentów.to żałosne że tak rozczulają się nad sobą.z tego co słyszałam to ten Pan pierwszy zaczął obrażać Policję.trudno żeby policja stała i słuchała bez ruchu.to on zaczął się rzucać.policja bez powodu siły nie nad używa.ten człowiek jest furiatem.nie wychowany burak.rozumiem że zdarzają się przypadki że policja przegina ale to nie w tym przypadku.prokurator i policja powinni działać razem w porozumieniu i nie robić z buraka gwiazdę.pozdrawiam wszystkich.komentarzy czytać nie będę bo wpadłam tu na chwilkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich ocenię to tak ten człowiek i ta panienka co twierdzi że policja go pobiła mają główną nagrodę na konkursie łgarzy to jest fałsz i obłuda o Ilonie mogę powiedzieć dużo niestety nic dobrego. Ten człowiek nigdy nie powinien się pojawić w tym domu był bardzo agresywny i jest zagrożeniem dla dzieci. Wszystkie zarzuty pod adresem policjantów to kpina większych bzdur nie słyszałem . Jeśli kogoś interesuje prawda pytać odpowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam serdecznie wszystkich!!! Od pewnego feralnego wieczoru zaczełam aktywnie śledzić wszystkie możliwe fora dotyczące jakich kolwiek naruszeń ze strony policji, głównie pobić bo to właśnie przytrafiło się mi i mojemu narzyczonemu. Jeszcze do niedawna nie czułam do policji nic a w tej chwili czuje strach,pogardę i wszystko co najgorsze! Za to ,że funkcjonariusz zachował się chamsko poprosiłam go o dane osobowe gdyż chciałam wnieść na tego osobnika oficjalną skargę usłyszałam "Czesław Niemen szmato" na co zareagował mój narzyczony iż policjant nie powinien się tak zachowywać w stosunku do kobiety!Podkreślił również to ,że brat jest komisarzem i nie pozwolił by sobie nigdy na takie zachowanie. No i się za czeło wyskoczyli z radiowozu i jakby ich coś opętało rzucili się na narzyczonego i za czeli go katować dosłownie. Wpadłam w panikę zaczełam krzyczeć "zostawcie go ,on wam nic nie zrobił" w moim kierunku padały natomiast obelgi typu "szmato,dziwko itp" w pewnym momencie jednego z policjantów dosłownie otarłam torebką za co została oskarżona o pobicie policjanta i próbę odbicie zatrzymanego. Przyjechały kolejne radiowozy i zabrały mnie i znajomych oraz narzyczonego ,którego nie jedno krotnie bito w samochodzie.Przewiezino nas na izbę wytrzezwień gdzie dalej nas poniżano i obrażano. Padały słowa ze strony policjanta "rozjebał bym Cię placku dwoma butami, tą Twoja dziwkę zamkniemy" Sprawa zakończyła się tak ,że nie postawiono nam żadnych zarzutów tylko mandaty wysokości 500zł za przeklinanie!!! Co to wogóle się dzieje w tej Polsce? Jestem normalna kobietą,matka,osobą nie mającą do czynienia z prawem przenigdy!! Policja mówi mi "ja jestem pan władza" no to powiem jedno panowie policjanci Pan władza to jest w Warszawie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą złożyć zawiadomienie do prokuratury usłyszałam nie mam sensu i tak Pani nie wygra a może pogorszyć swoja sytuacje. Dostanie pani prawdopodobnie wyrok w zawieszeniu za zarzuty ,które postawili Pani policjanci!!!!To nieważne ,ze Pan ma zrobiona obdukcje policja ma prawo nawet pana połamać do półki nie ma Pan obrażeń wewnętrznych albo skręconego kręgosłupa to nic się nie stało!!! usłyszeliśmy również ,że musimy zrozumieć bo policjant też człowiek i może miał gorszy dzień albo był niewyspany!!!! No tragedia policjant tez człowiek tylko pozbawiony uczyć i honoru!!! To jak ja mam gorszy dzień albo jestem niewyspana to co też mam wszystkich bić i poniżać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem za takie zachowania powinni wyciągać konsekwencje a nie być chronieni bo są policjantami!!! Ja jestem nikim według tych bandytów bo inaczej ich nazwać nie można!!! Nie jestem żadną patologią społeczna. Ja jak i mój narzyczony mam dobra prace na wysokich stanowiskach ,dobra opinie społeczna,syna 4 letniego o którego dbamy jak możemy inwestujem w naukę i przyszłość dziecka, uczy się dwóch języków i z pewnością ten 4 latek ma większy iloraz inteligencji niż Ci policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały ten artykuł to fantazje i kłamstwa robione pod publike chciał się stać gwiazdą wspułczucie? jakie? opowiadając bzdury że policja go pobiła żałosne człowiek który uwarza że jest ponad prawem w cudzym domu jest władcą i nie musi się wylegitmować może wyżucić policje gdy policja go zakuła w kajdanki żeby zapanować nad jego agrasją opowiada bzdury o pobiciu po co te kłamstwa chęć stania się gwiazdą czy liczył na kase uwarzał że jest ponad prawem bo ma znajomości. takie są fakty a do tych gorliwych obroniców tego człowieka a jezeli w waszym domu bedzie osoba bez meldunku i nie chcąca się wylegitymować w dodatku agresywna też policja nie ma prawa żądać dokumentów jeżeli nikt go nie zna a nikogo nie ma w domu zastanówcie sie co piszecie bo wam cały dom wyniosą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku najpierw dokładnie przeczytaj a pózniej się wypowiadaj bo widzę,że jak 3/4 polaków masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu!!! Powiązujesz dwa różne teksty.Ja opisałam swoją sytuacje oby potwierdzić to,że policja nadużywa swoje możliwości.A Ty powiązałeś je w całość i wyszło wielkie gówno.Jesteś jakimś społeczniakiem? Obrońcom nie powiem psów bo zwierzęta to mądre stworzenia a do policji od 10 lat przyjmowani są tylko tacy co mają ręce i nogi (są to słowa przedstawiciela prawa!!!!).Zapamiętaj jedno agresja budzi agresje a każdy człowiek ma prawo się bronić jeśli jest atakowany!!!! Jaki przykład daje nam dzisiejsza policja zachowującą się w ten sposób? To oni myślą ,że jeśli mają mundur to im wszystko wolno.Zobacz ile okrutnych zachowań policji dzięki mediom wyszło na jaw! I możesz dodać do tego jeszcze raz tyle przypadków które nie miały sił i odwagi aby się wypowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie komentuje twojego wpisu a ty się zastanów co piszesz i przeczytaj lepiej kogo to dotyczy gułów to jest komentarz do tego artykułu twoja sytuacja to nie moja sprawa czytaj a nie bulwersujesz się wypowiadam się tylko na temat mi znany bo nie lubię fałszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł czytałam i dlatego napisałam co mnie spodkało i od razu padł komentarz co do naszych "panów policjantów".Swoim komentarzem chyba jasno dałam do zrozumienia ,że jestem w stanie uwierzyć w przebieg sytuacji tego Pana i wierze w to ,że policja dopuściła się czynu pobicia bo niestety z przykrością stwierdzam iż nic innego nie umieją jak tylko zastraszyć,pobić i poniżyć!!!!! Jak i z pełną odpowiedzalnością powiem ,że większość Panów policjantów idzie pracować do policji bo raczej nie maja innej recepty na życie. Śmieszne jest to ,że jak nam auto zdewastowali to policjant ,który przyjechał nie potrafił nawet zabezpieczyć tak zwanych dowodów czyli pozostawione ślady butów na masce i dachu auta i to właśnie przedstawia poziom naszej policji!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~madzia~ napisał:
Człowieku najpierw dokładnie przeczytaj a pózniej się wypowiadaj bo widzę,że jak 3/4 polaków masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu!!! Powiązujesz dwa różne teksty.Ja opisałam swoją sytuacje oby potwierdzić to,że policja nadużywa swoje możliwości.A Ty powiązałeś je w całość i wyszło wielkie gówno.Jesteś jakimś społeczniakiem? Obrońcom nie powiem psów bo zwierzęta to mądre stworzenia a do policji od 10 lat przyjmowani są tylko tacy co mają ręce i nogi (są to słowa przedstawiciela prawa!!!!).Zapamiętaj jedno agresja budzi agresje a każdy człowiek ma prawo się bronić jeśli jest atakowany!!!! Jaki przykład daje nam dzisiejsza policja zachowującą się w ten sposób? To oni myślą ,że jeśli mają mundur to im wszystko wolno.Zobacz ile okrutnych zachowań policji dzięki mediom wyszło na jaw! I możesz dodać do tego jeszcze raz tyle przypadków które nie miały sił i odwagi aby się wypowiedzieć.
pani madziu widać zaliczasz się do tej części polaków co nie rozumieją tego co czytają przytocz jedno słowo odnośnie twojego wpisu jesteś na forum gułów i nie komentuje twojego wpisu tylko sytuacje co do kturej mam sto procent pewność nie opartą na tym że ktoś opowiedział bzdury licząc na łatwowierność czytelników nie jestem społecznikiem jak piszesz nie jestem psem jak piszą inni prawdopodobnie osoba która opowiedziała tą historyjke bo doskonale wie kto pisał ten artykuł i jakie zajmuje stanowisko . Pozatym używając słowa pies pamiętajcie że to zwierze jest najlepszym przyjacielem człowieka. Policja nie jest do tego powołana i nie komentuje innych przypadków tylko ten jeden poniewarz w tym przypadku nie było żadnego nadużycia władzy żażuty sa bez podstawne i nie ma w ty nic prawdy. co do ciebie jeżeli byś znała cała prawde byś mimo swego złego nastawiena zmieniła zdanie co do tego przypadku . przepisy są takie że osoba działająca na czyjąś szkode ma większe prawa i nic sie nie da zrobić głupie ale prawdziwe a na dodatek jeszcze użądzili sobie kpiny i z tąd te bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk szczepanski napisał:
Umorzą postępowanie tak jak w moim przypadku, a rutynowo wniosą sprawę przeciwko poszkodowanemu za utrudnianie czynności, naruszanie nietykalności, ble..., ble... Tak wygląda sprawiedliwość w tym kraju, że oprawcy w mundurach chronieni są, przez przestępców w togach. Święte krowy mamy!!! Polecam do poczytania stronę "Druga twarz policji".
w tym przypadku inej możliwości nie ma jaka by była polska jeżeli fałszywe oskarzenia były by atutem i tak prawo jest pobłażliwe dla takich hien wiesz czym się charaktyzują te zwierzeta to masz podobne zachowanie tych żekomo pokrzywdzonych kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s..m na hołotę napisał:
Ciekawe dupku,czy masz legalne oprogramowanie.I co też nie wpuścisz jak przyjdą sprawdzić?Zasr..y Bohaterze.Myślisz,że jesteś anonimowy?
do s..m na hołote zmień nazwe hołota pasuje do ciebie zasranicu ubliżasz każdemu kto ma na tyle rozumu żeby nie dać się zwodzić żałosnej kreatuże widać tak samo jak ten co opowiedział tą bajke jesteś pomyłką w łanicuchu ewolucji a twoje miejsce jest w dżungli skacząc z drzewa na drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
do s..m na hołote zmień nazwe hołota pasuje do ciebie zasranicu ubliżasz każdemu kto ma na tyle rozumu żeby nie dać się zwodzić żałosnej kreatuże widać tak samo jak ten co opowiedział tą bajke jesteś pomyłką w łanicuchu ewolucji a twoje miejsce jest w dżungli skacząc z drzewa na drzewo
SORY to do tego kretyna co wszedzie widzi psów sory s..m na hołote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~madzia~ napisał:
witam serdecznie wszystkich!!! Od pewnego feralnego wieczoru zaczełam aktywnie śledzić wszystkie możliwe fora dotyczące jakich kolwiek naruszeń ze strony policji, głównie pobić bo to właśnie przytrafiło się mi i mojemu narzyczonemu. Jeszcze do niedawna nie czułam do policji nic a w tej chwili czuje strach,pogardę i wszystko co najgorsze! Za to ,że funkcjonariusz zachował się chamsko poprosiłam go o dane osobowe gdyż chciałam wnieść na tego osobnika oficjalną skargę usłyszałam "Czesław Niemen szmato" na co zareagował mój narzyczony iż policjant nie powinien się tak zachowywać w stosunku do kobiety!Podkreślił również to ,że brat jest komisarzem i nie pozwolił by sobie nigdy na takie zachowanie. No i się za czeło wyskoczyli z radiowozu i jakby ich coś opętało rzucili się na narzyczonego i za czeli go katować dosłownie. Wpadłam w panikę zaczełam krzyczeć "zostawcie go ,on wam nic nie zrobił" w moim kierunku padały natomiast obelgi typu "szmato,dziwko itp" w pewnym momencie jednego z policjantów dosłownie otarłam torebką za co została oskarżona o pobicie policjanta i próbę odbicie zatrzymanego. Przyjechały kolejne radiowozy i zabrały mnie i znajomych oraz narzyczonego ,którego nie jedno krotnie bito w samochodzie.Przewiezino nas na izbę wytrzezwień gdzie dalej nas poniżano i obrażano. Padały słowa ze strony policjanta "rozjebał bym Cię placku dwoma butami, tą Twoja dziwkę zamkniemy" Sprawa zakończyła się tak ,że nie postawiono nam żadnych zarzutów tylko mandaty wysokości 500zł za przeklinanie!!! Co to wogóle się dzieje w tej Polsce? Jestem normalna kobietą,matka,osobą nie mającą do czynienia z prawem przenigdy!! Policja mówi mi "ja jestem pan władza" no to powiem jedno panowie policjanci Pan władza to jest w Warszawie!!!!!
TAK TAK pani magdo dobra praca doskonała opinia małe dzicko a tu alkochol i izba wytrzezwień brawo niewiniątko ciekawe czy dziecko miło opieke należytą w tym czasie może samo w domu może też z osobą po alkocholu policja powina to sprawdzić pozatym nażeczony powołuje sie na brata pruba zastraszenia co? znajomości ? niewiniątko z ciebie a może mąż w pracy? opisujesz to jak akcje filmu sensacji chyba nie ma w tym dużo prawdy a jest problem z alkocholem cóż napewn twoje dziecko lubi gdy matka wraca pijana zero tolerancji dla takich zachowań gdy alkochol jest ważniejszy niż własne dziecko było poświęcić ten czas co na picie jemu a nie była byś na wytrzezwiałce wspułczucie komu? chyba że dla dziecka że matka wolała popić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysuk napisał:
Może mi powiesz dupku jakie przestępstwo popełnił (lub o jakie był podejrzewany) ten chłopak że psy wtargnęły do niego i tak go potraktowały ? powiedz mi ! A jak przyjdą z nakazem przeszukania, wylegitymują się, to jasne że wpuszczę, czemu nie...
a może ty dupk mi powiesz z kąd niby wiesz coś na ten temat bo łykasz każdy kit jak młody pelikana zero masz rozeznania na ten temat i widać zero rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Waldi Widzę,że mam do czynienia z jakimś fanem policji albo jest Pan zwykłym krawężnikiem z jedną belką!!!! Po pierwsze prawo jest takie ,że osób nietrzezwych nie puszcza się do domu a już na pewno nie można im wypisać mandatu!!! Po drugie nie wiem jak Pan ale my mamy babcie,które bardzo chętnie opiekują się wnukiem.Najwyrazniej pochodzi Pan z dziwnej rodziny i nie wie Pan co to dziadkowie!!! Po trzecie jesteśmy ludzmi i mimo,że mamy dziecko to mamy prawo do wyjścia ze znajomymi . Niech pan nie robi ze mnie złej matki ,która nadużywa alkoholu ponieważ w tym momencie obraża pan mnie!!! To co napisałam to nie jakiś film tylko cała prawda o policji!!! Do dam również, ze wcale się nie lansowaliśmy iż mamy znajomości tylko zwróciliśmy uwagę iż narzeczony ma brata,który jest komisarzem i nie dopuścił by się takiego zachowania!!! Co dało policjantom do zrozumienia iż właśnie do niego skieruje skargę!!! Cała sytuacja dowodzi ile agresji ma w sobie policja i jak nie potrafi nad sobą panować. Jak również pokazuje to ,że dopuszczają się nadużyć i doskonale wiedzą ,iż są mimo wszystko chronieni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno do Pana wiadomości moje dziecko nigdy nie widziało swojej matki z alkoholem w ręku ani pod wpływem alkoholu!!! Gdyż jest to okoliczność bardzo rzadko goszcząca w naszym życiu. Jak również nie było świadkiem jakiś imprez domowych gdyż owe nigdy nie mały miejsca co może potwierdzić tak zwana opinia publiczna czyli inaczej mówiąc sąsiedzi, którzy są ludzmi wiekowymi. Dla Pana wiadomości wśród tych starszych osób cieszymy się nienaganną opinią jako ludzie spokojni,pomocni,życzliwi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich widzę że na tej stronie zaczyna panować jakaś nie zdrowa atmoswerka i to nie na temt główny postaram się ostatecznie wyjaśnić całą sprawe tych oszczerstw sory że tak puzino ale nie dawno się dowiedziałem o tym forum choć nie dawno dostałem sms z pogrużkami że jeżeli odważe się komentować to pani I idzie na policje wiem że ta osoba będzie prubowała zrobić mi sprawe o to ale cuż mam dosyć fałszu na tej stronie nie mogę więc ujawnić wszystkich faktów tylko tyle co jest już znane lub do udowodnienia czas żeby prawda wyszła na jaw bo jest tu pare wpisów ludzi mało rozgarniętych i robinchódów co więrzą w te bzdury i stają w obronie człowieka co okłamał was najwniacy a żadnej szkody nie doznał pozdrawim w wolnej chwily cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...