Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlowcy z podlasia na skraju bankructwa

Utworzony przez tac, 23 kwietnia 2008 o 09:06
Juz wiele przedsiębiorców w Białej Podlaskiej zwolniło wiele osób i zastanawiają się na likwidacją sklepów. Jeszcze 3 lub 4 miesiące i Biała PADNIE. Wizy wydają tylko służbowe a dostanie jej liczy z cudem. Konsul w Brześciu nie chce wydawac wiz daje ok. 20 dziennie To my POLACY nie dajemy wiz Białorusinom im Łukszenko wydaje paszporty. My sami niszczymy handel, miejsca pracy i rowzój naszego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale "przedsiębiorcy"... kupić taniej i sprzedać drożej, to każdy cieć potrafi. Niech się za produkcję wezmą jeśli tak dbają o interesy Polski. A jeśli o swoje, to wystarczy się przebranżowić albo przeprowdzić.
0
OT PALJACZKI NAUCZCIE SIĘ SZACUNKU DLA PAŃSTWA BIEŁARUS. BEZ NASZYCH DOŁAROW WASZI KUPCY BUDYT BIDNO ŻITI.
0
BIEŁORUS napisał:
OT PALJACZKI NAUCZCIE SIĘ SZACUNKU DLA PAŃSTWA BIEŁARUS. BEZ NASZYCH DOŁAROW WASZI KUPCY BUDYT BIDNO ŻITI.
0
BIEŁORUS napisał:
dadzą sobie radę bez was, większość i tak przyjeżdżała sprzedać papierosy i kiepskiej jakości olej opałowy ze zbiornika. Większe przez to straty były niż zysk
0
a poseł Abramowicz, jak podało SP, sprzedał dla portugalczyków swoją firmę, i ma gdzieś co się tutaj dzieje i będzie działo z drobnymi przedsiębiorcami, on kasę już ma, tak dbają o nas nasi wybrańcy, jak liczysz na jego pomoc to zapomnij, już chyba Romaniuk z S. był bardziej wiarygodny ? ! , że o innych posłach nie wspomnę !
0
zzz napisał:
a poseł Abramowicz, jak podało SP, sprzedał dla portugalczyków swoją firmę, i ma gdzieś co się tutaj dzieje i będzie działo z drobnymi przedsiębiorcami, on kasę już ma, tak dbają o nas nasi wybrańcy, jak liczysz na jego pomoc to zapomnij, już chyba Romaniuk z S. był bardziej wiarygodny ? ! , że o innych posłach nie wspomnę !
Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem, przecież to Poseł Abramowicz prowadzi akcję zbierania podpisów pod petycją do Premiera. Człowiek próbuje otworzyć granicę na wschodzie, aby kupcy i przedsiębiorcy mogli swobodnie prowadzić interesy. Co kto robi ze swoim majątkiem to jego problem. Nasze Sklepy nie są tylko Abramowicza, działają jako spółka i to poszczególni udziałowcy muszą wyrazić chęć na jej sprzedaż. Jeśli się zgadzają to ich sprawa. Każdy ma prawo decydować o swoim prywatnym majątku jak chce. Trochę bardziej merytorycznie, a nie takie bzdury piszesz.
0
Jak tak bardzo uważasz, że może robić co ze chce, bo to jego majątek to się mylisz. Przez ileś lat, grzmiał, że obce, to złe, teraz sprzedaje. Nie tylko on grzmiał, ale cała czołówka firmy Fedorczuk, Panasiuk, Chryścionka, Abramowicz i reszta. Po prostu są pozbawieni zasad, słowa, nie mówiąc o honorze. Jedyny ich cel, to robić kasę, napędzać popularność durnymi hasełkami i zbiórkami podpisów. Pan Poseł Abramowicz zbiera podpisy mówiąc, że chce zniesienia wiz... ale takie zbieranie trwa, a nic się nie zmienia. Czy Pan Poseł nie doczytał, że są szybsze sposoby i możliwości? Czy nie przeczytał co może poseł a co nie? Pan poseł otoczył się dalszą i bliższą rodziną, klakierami i odstawia hucpę nie pierwszy już przecież rad. Przypomnę tylko JOW, bezpartyjnych etc. Jak wyszło z bezpartyjnością, to widać. Nie dotrzymuje słowa, nie przestrzega zasad. I do tego nie jest niezależny.Ale to już na inny temat.
0
Miało być "raz"
0
Paweł, czy Tobie przejdzie kiedys ninawisc do Abramowicza czy umierajac bedziesz jeszcze myslał jaki to z niego dran. Nazwisko Konarski powinno zobowiazywac do czegos wiecej niz taka małostkowosc człowieka któremu sie nie udało.
0
Z tego co ja wiem, to nie mam na nazwisko konarski. Nie tylko jeden człowiek uważa, że poseł Abramowicz to nic dobrego dla regionu. Ponadto proszę mi wyjaśnić, co oznacza sformułowanie "człowiek któremu się nie udało"? Uważasz, że jeśli ktoś został oszukany i wykiwany przez Abramowicza, to już mu się nie udało? Nie, on po prostu poległ z sitwą którą jest i była. Tak się składa, że byłem naoczny świadkiem tego co się działo i w Stylowej i później. I nie muszę się radzić i pytać Pawła. W przeciwieństwie do posła jestem i byłem członkiem PiS na długo przed tym, nim on zaczął popierać Prawo i Sprawiedliwość. Podpisałem się własnym imieniem i nazwiskiem i panu, panie pośle, też radzę. Bo norman, przy pana sprzedaży sieci, źle się kojarzy.
0
Dodam jeszcze cytat z innego postu pod innym artykułem: Szanowny TT!Nie ma obrażonych na partię,są jedynie krytyczni członkowie,którzy nie znoszą gangsterskich przejęć struktur przez kameleony polityczne w dodatku mentalnie i intelektualnie - "zasmarkańców,"! Jeśli chodzi o Pana Posła A.Abramowicza,to na miano wroga trzeba sobie zasłużyć,a jeszcze wroga w własnych szeregach- najpierw należy w tych szeregach być, a nie psim swendem doskakiwać tam,gdzie wyczuwa się koniunkturę! Jeśli chodzi o bialskie lotnisko to nie ma co liczyć na "grabarzy" z województwa. Nie da też nic przywożenie notabli,którzy będą pytali "a macie tu jakąś linię kolejową? Ps. Proszę sprawdzić w spisach członków. Jestem na pewno, byłem w PiS wcześniej niż A.A. czy kolega mojej siostry, a kuzyn A.A., D.S. Ps.2 a zarobki bialskich kupców wcale nie są takie niskie. Jak zwykle dużo demagogi w słowach posła.
0
A mówią że lepszy byle jaki handel niż cokolwiek inne.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: