Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

HMMMM

Utworzony przez my name is devil, 11 lipca 2009 o 14:13
TO CAŁE FORUM TO WALKA WŁADZ I LUDZI KTÓRZY IM ZAZDROSZCZĄ....BO SAMI NIE SIEDZĄ NA STOŁKACH..ŚMIESZY MNIE TO CO TU CZYTAM...HEH ..A TAK WOGÓLE LUDZIE-----WYPOWIADACIE SIĘ TU.... NA RÓZNE TEMATY MIĘDZY INNYMI WŁADZY I WÓJTA SCZERZE SOBIE POWIEDZMY ŻE MAŁO KTO UMIAŁ BY ZARZĄDZAĆ CAŁĄ GMINĄ... A NAPEWNO NIE BANDA PROSTAKÓW WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TU NA FORUM.... KOMU CHCECIE DOGRYŹĆ????? POMYŚLCIE CO SOBA REPREZENTUJECIE..TUTAJ....NIKT NIE CHCE SIĘ PRZEDSTAWIĆ..WÓJTA KAŻDY ZNA CZY TEŻ STAROSTE WIEMY O KIM MOWA A WY?????????? ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE!!!! POZDROWIENIA DLA PANI JOLI , IRENY, ROMUALDA, TADEUSZA ----WSZYSCY JESTEŚCIE OK..TYLKO MUSICIE JAKOŚ SIĘ POGODZIĆ....Z PRZEGRANA...I POCZEKAĆ DO NASTĘPNYCH WYBORÓW....(PANI I)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wpadł diabeł na forum pomieszać trochę apage satanas!
0
..... raczej, uświadomić Wam waszą głupotę
0
my name is devil napisał:
TO CAŁE FORUM TO WALKA WŁADZ I LUDZI KTÓRZY IM ZAZDROSZCZĄ....BO SAMI NIE SIEDZĄ NA STOŁKACH..ŚMIESZY MNIE TO CO TU CZYTAM...HEH ..A TAK WOGÓLE LUDZIE-----WYPOWIADACIE SIĘ TU.... NA RÓZNE TEMATY MIĘDZY INNYMI WŁADZY I WÓJTA SCZERZE SOBIE POWIEDZMY ŻE MAŁO KTO UMIAŁ BY ZARZĄDZAĆ CAŁĄ GMINĄ... A NAPEWNO NIE BANDA PROSTAKÓW WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TU NA FORUM.... KOMU CHCECIE DOGRYŹĆ????? POMYŚLCIE CO SOBA REPREZENTUJECIE..TUTAJ....NIKT NIE CHCE SIĘ PRZEDSTAWIĆ..WÓJTA KAŻDY ZNA CZY TEŻ STAROSTE WIEMY O KIM MOWA A WY?????????? ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE!!!! POZDROWIENIA DLA PANI JOLI , IRENY, ROMUALDA, TADEUSZA ----WSZYSCY JESTEŚCIE OK..TYLKO MUSICIE JAKOŚ SIĘ POGODZIĆ....Z PRZEGRANA...I POCZEKAĆ DO NASTĘPNYCH WYBORÓW....(PANI I)
do "devil" : Ty zawzięty tatalitarysto, komuchu jeb...ny ! na tym właśnie polega demokracja że jedni są u władzy a drudzy do tej władzy chcą dojść i krytykują tych co u władzy akurat są. Widzisz inną możliwość ? Marzy ci sie sowiecko-nazistowski zamordyzm ? Może zaproponujesz żeby krytyków władzy zamykać w "psychuszkach" ? Nikt nie chce się przedstawić ? A ty podałeś swoje imię i nazwisko ? Podaj ! to i ja podam swoje ! Zresztą mogę to zrobić już : Jan Kowalski. Pasuje ? Skąd się biorą takie sowieckie gnidy tyle lat po "upadku" komuny ?
0
Spoko Siwy.Czym się denerwujesz..?Każdy ma prawo do swego zdania.A,ze te jego poglądy są niezbyt madre to nie nasz problem.Idioci tak mają.Zdrówka życzę. Maria kowalska.
0
my name is devil napisał:
OSIOŁ co wdrapuje sie na drabinę władzy i spada !!!!!!!!!!!! UMIAŁBYś ZARZĄDZAĆ CAŁĄ GMINĄ ? Osle to czemu jestes prostakiem !!!!!!!!!!!!!! hah haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
0
I to są wypowiedzi Kulturalnych Podlaskich Kandydatów do Władzy.... Gratulacje! Czytając taką KRYTYKĘ robi się człowiekowi beeee...... a przyszłość przeraża....
0
M.K. napisał:
Spoko Siwy.Czym się denerwujesz..?Każdy ma prawo do swego zdania.A,ze te jego poglądy są niezbyt madre to nie nasz problem.Idioci tak mają.Zdrówka życzę. Maria kowalska.
Owszem, "każdy ma prawo do swego zdania" ale... ja tu czuje komusze, faszystowskie, totalitarne skażenie ! Mamy znów pozwolić żeby te świnie czerwone nam ponownie zgotowały masakrę ? Duśmy te totalitarne g.wno w zarodku !
0
"Panie" your name is deb*** Po cóż aż tak górny lot Gdy przyziemny tworzysz knot. Pozdrowienia from Hell. Pawlak z akcentem na literkę "a".
0
"Panie" your name is de bil Po cóż aż tak górny lot Gdy przyziemny tworzysz knot. Pozdrowienia from Hell. Pawlak z akcentem na literkę "a".
0
Pawlak napisał:
"Panie" your name is de bil Po cóż aż tak górny lot Gdy przyziemny tworzysz knot. Pozdrowienia from Hell. Pawlak z akcentem na literkę "a".
Stare Pierniki, tylko kłócić się potrafią.
0
anuk napisał:
..... raczej, uświadomić Wam waszą głupotę
myślisz kolo, że to taka wielka sztuka zarządzać gminą lepiej od Michaluka czy Grzyba??? w samej gmienie beż problemu znajdzie się ze stu lepszych kandydatów na wójta.
0
Literat napisał:
Literat walnął setę z rana I robi z siebie bałwana
0
Gość napisał:
myślisz kolo, że to taka wielka sztuka zarządzać gminą lepiej od Michaluka czy Grzyba??? w samej gmienie beż problemu znajdzie się ze stu lepszych kandydatów na wójta.
MYŚLĘ ŻE ZNAJDZIE SIĘ I 101.
0
Literat napisał:
Literat, tylko nie stare. Miło Cię ponownie widzieć na forum, młody kretynie, dawno już nie dane nam było zapoznać się z twoimi "inteligentnymi inaczej" gryzmołami. Witaj więc i pisz, pisz jak najwięcej a ilość Ci przejdzie w jakość za jakieś 50 lat. Obiecuję czytać co napiszesz i obiektywnie oceniać. Pozdrawiam Pawlak z akcentem na literkę "a" wersja dla niedowidzących i mających problemy z czytaniem.
0
Pawlak ! jak się nudzisz na tym Helu to wejdż na : www.nowypompon.pl Pzdr !
0
Pawlak napisał:
Literat, tylko nie stare. Miło Cię ponownie widzieć na forum, młody kretynie, dawno już nie dane nam było zapoznać się z twoimi "inteligentnymi inaczej" gryzmołami. Witaj więc i pisz, pisz jak najwięcej a ilość Ci przejdzie w jakość za jakieś 50 lat. Obiecuję czytać co napiszesz i obiektywnie oceniać. Pozdrawiam Pawlak z akcentem na literkę "a" wersja dla niedowidzących i mających problemy z czytaniem.
Niechaj, kogo wiek zamroczy, Chyląc ku ziemi poradlone czoło, Takie widzi świata koło, Jakie tępymi zakreśla oczy. Młodości! ty nad poziomy (A.M.) I co wy na to stare tępe pierniki, chowane w komunie?
0
Literat napisał:
Niechaj, kogo wiek zamroczy, Chyląc ku ziemi poradlone czoło, Takie widzi świata koło, Jakie tępymi zakreśla oczy. Młodości! ty nad poziomy (A.M.) I co wy na to stare tępe pierniki, chowane w komunie?
A. M. to kto Adam Michnik z "Gazety Wybiorczej" organu polskojęzycznego? Dobiłeś mnie, tą cytatą, którą to ja cytowałem wcześniej w poście "Siwy błagam wróć", ale uczysz się to, chwalebne, niestety inteligencji Ci brakuje i tego niczym nie zastąpisz nawet Odami do Młodości czy też Radości. Kto dzieckiem w kolebce itd a Ty co zrobiłeś (to tak ogólnie) nic, koło fortuny:jeść , spać, komputer. Co do wieku to Ci zdradzę jestem młody, czym Ci daję nowe argumenty przeciwko sobie. Pozdrawiam napisz coś od siebie w końcu nick zobowiązuje. Pozdrawiam Pawlak.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: