Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hodowali konopie indyjskie, wpadli w policyjną zasadzkę

Utworzony przez antyanalfabeta, 13 lipca 2014 o 15:17
Szanowny autorze "artykułu" . Konopie są rośliną, więc nie można ich hodować tylko uprawiać. Hodować można świnki, albo inne zwierzątka, a roślinki się uprawia, a dodatkowo te rosnące nie mają długości, tylko wyokość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo jakby chlali wódę to było by ok
0
chore to jest, że za tai bzdet karzą, nikomu przecież ta trawa nie szkodzi, a jak ktoś sie obawia, nie stosuje i tyle w tym temacie. Zajeli by się usprawnianiem ruchu na drogach i zbirami , gwałcicielami i pedoilami a nie zwyklymi chlopakami. ktos ich sprzedał na psiarnie. Ludzie to sprzedajne .... . ehhh 
0
Bo jakby chlali wódę to było by ok
  "Bo kto wódki nie pije, ten jest wywrotowcem"  B)
0
Jestem za legalizacją marihuany, Coś na system holenderski. Państwo powinno się tym zajmować, przeciętny obywatel może sobie zasadzić trzy krzaczki na własny użytek i tyle.Dilerów i handlarzy należy tępić wszystkimi sposobami, to są ścierwa, które nie zasługują na życie. Nie należy dilerów podpieprzać na policję ale należy szmaty ubić i zakopać. 
0
Jestem za legalizacją marihuany, Coś na system holenderski. Państwo powinno się tym zajmować, przeciętny obywatel może sobie zasadzić trzy krzaczki na własny użytek i tyle.Dilerów i handlarzy należy tępić wszystkimi sposobami, to są ścierwa, które nie zasługują na życie. Nie należy dilerów podpieprzać na policję ale należy szmaty ubić i zakopać. 
  A ja jestem za tym, żeby na własny użytek każdy mógł sobie uprawić czy wyprodukować co mu się podoba (konopie indyjskie, bimberek, amfetamine, tytoń) i spokojnie w domu spożyć (zażyć). W końcu mamy ponoć wolność od ponad 25 lat. Jeśli chodzi o handel tymi produktami, to dilerów spalić na stosie w publicznym miejscu.
0
Nie popieram muzułmanów ale..... ich prawo jest zajebiste.....dilerów wieszają publicznie. Fajnie byłoby popatrzeć jak taki diler i jego kumple dyndają na sznureczku i wirgają nóżkami  zawieszeni na dźwigu.
0
chore to jest, że za tai bzdet karzą, nikomu przecież ta trawa nie szkodzi, a jak ktoś sie obawia, nie stosuje i tyle w tym temacie. Zajeli by się usprawnianiem ruchu na drogach i zbirami , gwałcicielami i pedoilami a nie zwyklymi chlopakami. ktos ich sprzedał na psiarnie. Ludzie to sprzedajne .... . ehhh 
Ty sie odwal od kościoła
0
Ty sie odwal od kościoła
Masz rację gnidy palą marychę mają na to pieniążki, zaćpane gównojady kierują po maryśce motocyklami, ryczą pod kościołem złomami a na ofiarę to nie mają. My księża jesteśmy biedni i często przymieramy głodem.
0
ej Ks,Antonirzekł: Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona. I stało się tak.Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre.  Marihuana to roślina coś jeszcze ma pan do powiedzenia o tych gnojach zaćpanych ojczulku?
0
wlascicieli monopoli i sprzedawcow tytoniu tez powiesic!
0
Masz rację gnidy palą marychę mają na to pieniążki, zaćpane gównojady kierują po maryśce motocyklami, ryczą pod kościołem złomami a na ofiarę to nie mają. My księża jesteśmy biedni i często przymieramy głodem.
przymieracie głodem? kto jak kto ale Klecha, ku*** i minister nigdy nie będą przymierać głodem.
0
przymieracie głodem? kto jak kto ale Klecha, ku*** i minister nigdy nie będą przymierać głodem.
gdybyś  był  chociaż  trochę  moądry,  to  byś  wybrał  jesen  z  tych  zawodów  i  wreszcie  byłbyś  szczęśliwy.  A  tak  nikt  ciebie  nie  pocieszy,  bo  leżysz  w  rynsztoku  i  waniajesz  w  około.
0
Gnidy to nasi ustawodawcy, że dają policjantom możliwość łapania ludzi za uprawę, która nikomu nie zagraża. Od czasów penalizacji trawy ich statystyki skoczyły o 1500% !!! Łatwy łup taki Grower, ale żeby połapać tych drechów co ci kości połamią bo nie chcesz dać 2 zł na wino to ciężko im złapać! ŻAŁOSNE !!!
0
gdybyś  był  chociaż  trochę  moądry,  to  byś  wybrał  jesen  z  tych  zawodów  i  wreszcie  byłbyś  szczęśliwy.  A  tak  nikt  ciebie  nie  pocieszy,  bo  leżysz  w  rynsztoku  i  waniajesz  w  około.
Myślę,  ze  klecha  i  minister  to  odpada.
0
w rynsztoku leży cały nasz kraj. a ludzie siedzą na dupach i nic nie robią żeby go z niego wyciągnąć. Czekaj na lepsze jutro które nie nadejdzie
0
w rynsztoku leży cały nasz kraj. a ludzie siedzą na dupach i nic nie robią żeby go z niego wyciągnąć. Czekaj na lepsze jutro które nie nadejdzie
Wilk  psa  się  nie  boi,  tylko  dziamgotania  nie  znosi.  Odpowiedz-  którzy  to  siedzą,  a  którzy  stoją  i  gdzie  ty  jesteś?
0
No tak. Jakby nie ludzie rozpowiadali o tym to by nikt nie wiedział ;) ale powie sie jednej osobie i już pół wioski wie ;) a pozniej sie kabluje do policjantów ;) takie są ludzie w tych czasach ;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: