Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Honorowi obywatele miasta

Utworzony przez klt, 26 sierpnia 2008 o 09:01
W innych wyznaniach nie było tam obywatela na tą nominacje?,tylko zawsze i wszedzie wystepuje kler,jakby mieli wykupiony monopol na wszystkie media.Przecież są wspaniali ludzie z innych wyznań w Lublinie czy polsce, to dlaczego ich się ukrywa.Czyżby media bały się Anatemy ze strony kościoła. Nie lekajcie się,ten cytat z Bibli powtórzył sam Papierz Jan Paweł II,także ten strach przed niby wyklęciem przez kościół nie dzała.Także pokazujcie i piszcie o innych ludziach wiary co oni dokonali i co jeszcze chcą dokonać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co tam robil Grodecki? Zlamal prawo i jeszcze zasiada? Klika, klika... na pohybel glupim awuefowcom.
0
Jak to jest z tym prof.Henrykiem-Sozański czy też Lozański?Proszę redaktora o decyzję.Pozdrawiam B.P. Włodek K-Koźle
0
a w bipi tylko kuruazja i lipny Pudzian Band na "lotnisku", a w Świdniku...
0
Chciałbym poinformować czytelników Dziennika Wschodniego, że wszystkie kandydatury na Honorowych Obywateli Białej Podlaskiej są autorstwa pana prezydenta Andrzeja Czapskiego. Sytuacja o której pisze pan redaktor nie miała miejsca. Mojego przedmówcę uspokajam, już 23 września Sąd zdecyduje czy mój mandat wygaśnie. Serdecznie pozdrawiam.
0
Hciałbym zostać chonorowym Panem Cicibora tylko nie mam garnitura na nominacyję! Pomorzecie?
0
siwy z Cici napisał:
Hciałbym zostać chonorowym Panem Cicibora tylko nie mam garnitura na nominacyję! Pomorzecie?
Ci sie nalerzy - bo jezdeź Gośćiu. Wzrósza mie Twoja inwencyja literacka i te nowe pomyślenia jakie ciongle mieważ Daj se siana czy cuś takiego.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: