Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horbów-Kolonia: Tir staranował daewoo. Kierowca zginął w płomieniach

Utworzony przez kierowiec z przypadku, 9 października 2009 r. o 09:29
Często jeżdżę również w nocy i stosunkowo często widzę jak szofer z TIRa jedzie tuż przy środkowej linii.Taki albo niedoszkolony,albo ma słaby wzrok lub też nie ma wyczucia prawej skrajni.I taki właśnie szoferak jadąc tuż przy linii srodkowej nie zrobi najmniejszego manewu w prawo,aby umożliwić bezkolizyjny przejazd pojazdowi nadjeżdżającemu z przeciwka. TIRowcy powinni przechodzić badania lekarskie i psychologiczne 1 raz na kwartał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowiec z przypadku napisał:
Często jeżdżę również w nocy i stosunkowo często widzę jak szofer z TIRa jedzie tuż przy środkowej linii.Taki albo niedoszkolony,albo ma słaby wzrok lub też nie ma wyczucia prawej skrajni.I taki właśnie szoferak jadąc tuż przy linii srodkowej nie zrobi najmniejszego manewu w prawo,aby umożliwić bezkolizyjny przejazd pojazdowi nadjeżdżającemu z przeciwka. TIRowcy powinni przechodzić badania lekarskie i psychologiczne 1 raz na kwartał!!!
w normalnych krajach tiry jeżdżą głównie autostradami i problemu takiego nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca TIRa, jak każdy inny długo prowadzący kierowca, jedzie nocą przy linii środkowej by nie najechać śpiącego na poboczu pijaka, nie zaczepić jadącego wężykiem lecz bez oświetlenia pijanego rowerzysty etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie polskie "TIR'y" nie zmieszczą się na naszych polskich "autostradach", a co do jazdy przy środkowej linii to Cynik ma rację. I kolego ~kierowiec z przypadku~ z jakiego grzyba chcesz wyprzedać ciężarówkę, która jedzie z max dopuszczalną prędkością? Ty szybciej i tak jechać nie powinieneś więc nie narzekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jednak nie kierowca TIR-a staranował daewoo lecz samochód osobowy uderzył w jadacego w tym samym kierunku TIR-a więcej na stronie www.policja.bialapodlaska.pl/wiecej.php?id=802
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ucywilizuje wreszcie te monstra smierci - to skandal policja nie reaguje na ich wyczyny , prosze zobaczyc co sie dzie na trasie Chełm - Piaski - horror tirowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne mi się wydają te narzekania na TIR-y. Zresztą ludziska nazywają każdy ciągnik siodłowy z naczepą TIR`em - a to przecież bzdura. Ja nie jestem kierowcą jakiejkolwiek ciężarówki, mam tylko kategorię B, nie mam też znajomych którzy by takowymi jeździli, a jednak na drodze widzę o wiele częściej wyczyny dresa z laską w BMW, a nie gościa jadącego cieżarówką. I osobówki najczęściej wpier...lają się na mnie na czołówkę, wyprzedzając na trzeciego. Najlepiej byłoby sprawdzić statystki wypadkowości i ocenić kierowcy jakich pojazdów najczęściej powodują wypadki, a nie unosić się emocjami. Zresztą wydaje mi się, że ludzie boją się po prostu dużych ciężarówek na drodze i jak jest okazja to zwalają winę na ich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten co pisze w tytule zajrzy na stronę Policji, której dał adres "kierowca" i nie miesza. Typowe medialne brednie aby tylko nakręcić emocje, a jak zwykle prawda nie ma znaczenia. Ważne aby jakiś przemęczony umysłowo redaktorzyna spłodził medialny news.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowiec z przypadku napisał:
Często jeżdżę również w nocy i stosunkowo często widzę jak szofer z TIRa jedzie tuż przy środkowej linii.Taki albo niedoszkolony,albo ma słaby wzrok lub też nie ma wyczucia prawej skrajni.I taki właśnie szoferak jadąc tuż przy linii srodkowej nie zrobi najmniejszego manewu w prawo,aby umożliwić bezkolizyjny przejazd pojazdowi nadjeżdżającemu z przeciwka. TIRowcy powinni przechodzić badania lekarskie i psychologiczne 1 raz na kwartał!!!
Takich jak ty powinno sie odstrzelac! Noc jest od spania a nie od jezdzenia! W nocy tylko my musimy zap(*^lac zebys mial swierze bulki,kawe,paliwo na stacji i inne! Wiec siedz lepiej w domu i nie pisz takich durnych komentarzy!!! Popierwsze jak ktos tu madry napisal nie mamy wyboru i nie robimy tego na zlosc jezdzac takimi drogami bo innych nie ma! A jezdzimy przy osi jezdni glownie dla tego zeby cie nie przejechac jak bedziesz wracal po nocy z baru! I nie pieprz mi tu bajek ze jestesmy niedoszkoleni albo ze slabym wzrokiem itp! Po drugie jazda poboczem jest prawnie zabroniona (kedeks drogowy). NIE mamy prawa, NIE mamy obowiazku, NIE zjezdzamy! Czy ci sie to podoba czy nie! Jak masz miejsce wyprzedzaj jak nie jezdz z tylu, osobowka to zajmuje zaledwie pare sekund, jesli dluzej to swoim szrotem lepiej nie ryzykuj bo znowu przeczytamy ze kierowca "TIRA" (czy jak tam wy to nazywacie) "staranowal" osobowke! Smiechu warte! Czesto na CB slysze ze jaki to nie kulturalny kierowca nie chce zjechac, specjalnie blokuje itp! Puknij sie w czolo czlowieku! Nie zdajesz sobie sprawy jaka to ciezka praca i jak malo jestesmy szanowani i jak marnie wynagradzani za to... koledzy kierowcy przyznaja mi racje a co do reszty to... no chyba trza bedzie odstrzelic raczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości odszkodowawczych, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania pomocy. Dyżurny przedstawiciel pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...