Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horbów. Masakra bez prawa jazdy?

Utworzony przez ~kierowca~, 28 października 2008 r. o 21:28
a nie mówiøem, ze deb***e bez prawa jazdy kierowac autem i jeszcze okzae sie po sekcji czy pod wplywem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jaki Ty mądry!!!!! Znałam akurat tego kierowce i wiem że świetnie jeździł!!!! Ten wypadek musiał być spowodowany innymi czynnikami...a Ty jak nie masz co robić to idź się pomódl za nich wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ ZE RESZTA MŁODYCH LUDZI WYCIĄGNIE WNIOSKI Z TEJ TRAGEDII . !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro świetnie jeździł bez prawa jazdy to musiał już wcześniej łamać prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znałam akurat tego kierowce i wiem że świetnie jeździł!!!!
Świetnie jeździł i nie miał prawa jazdy? Czy Ty wiesz co piszesz? Umiejętność jazdy to nie tylko zapier***anie ile fabryka dała. To również, a może przede wszystkim, umiejętność PRZEWIDYWANIA tego, co może wydarzyć się na drodze. Tutaj tej umiejętności zabrakło. Więc nie mów, że świetnie jeździł, bo skoro doszło do takiego wypadku, to jeździł źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale umiejetnosc jazdy to nie jest to ze ma papier moze na przyklad nie miec papieru i lepiej jezdzic od kogos co ma papier. wiec trzeba poczekac na wyniki moze po prostu byl pijany, albo sie nacpal, albo poprostu brawura i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrze jeździł czy źle nie powinien wsiadać za kierownice skoro nie miał prawa jazdy, bez powodu jego nie miał,bo gdyby mógłby mieć to by miał a jednak nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo macie do powiedzenia na temat ludzi których nie znaliscie... nie ważne jaki był powód tej tragedi NIESTETY czasu cofnąć się nie da... i po co wy takie głupoty wypisujecie???? szukacie sensacji?? to jest straszna tragedia dla bliskich tych osób i nie życze nikomu takiej sytuacji... szukanie winnego czy powodu tego wypadku nic nie da i życia im nie wruci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia... napisał:
szukanie winnego czy powodu tego wypadku nic nie da i życia im nie wruci...
Im życia nie wróci, ale może uratuje innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka tragedia. Chłopcy wsiedli do samochodu i wiedzieli co robią. Nam nic do tego pod czego wpływem oni byli. nikt z Was nie ma pojęcia dlaczego stał sie ten wypadek a szukanie sensacji nikomu nie pomorze. Wiele osób płacze nad śmiercią tych osób. Jeden z nich siedział ze mna w jednej ławce, pisał sprawdziany i był to wspaniały chłopak. Nasz klasowy łobuziak ale zawsze potrafił powiedzieć przepraszam. Ich życie zbyt wczesnie się zakończyło. Nie oceniajmy ich postępowania bo nie wiemy jak było to wiedza tylko oni a tą tajemnice zabiorą ze sobą do grobu. To co ustali policja itd. to tylko domysły całą prawde znają oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqqq napisał:
To co ustali policja itd. to tylko domysły całą prawde znają oni.
I jak po badaniach okaże się, że byli zjarani to też będą domysły??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurw. bohaterzy się znaleźli. Naje***.. bez prawka, zachciało się zaszpanować. I przez tych idiotów kierowca VW leży w szpitalu przez takoch imbecylów jak oni. Dobrze że więcej nikogo nie pozbawią zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego chyba źle doczytałeś, kierowca VW zginął na miejscu w szpitalu leży pasażer opla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes deb***ami ciotami co piszecie te bzdury tak jak policja ktora tylko szuka sensacji a jak zwykle gówno wie tylko wymysla zero wspóczucia- odeszli CHŁOPAKI Z ZASADAMI w zyciu to jest najwarzniejsze LUDZIE HONORU 100%aby NIGDY NIE ZAPOMNIEC dozobaczenie W LEPSZYM SWIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie zyja wiec troszke szacunku dla zmarlych.Nie nazywajmy ich idiotami it.Pamietajcie w kazdym wypadku jest sprawca !!!!!To co sie stalo jest tragedia i przestrogadla innych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
Ludzie nie zyja wiec troszke szacunku dla zmarlych.Nie nazywajmy ich idiotami it.Pamietajcie w kazdym wypadku jest sprawca !!!!!To co sie stalo jest tragedia i przestrogadla innych !!!
Masz rację, w każdym wypadku jest sprawca, właśnie nie żyją i to należy głośno powiedzieć. Może tam w piekle usłyszą i coś z nimi zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie nie czepiajcie sie ich oni sa niewinni i powinniscie sie wstydzic za to jak ich wyzywacie będziecie wy w piekle ciekawe czy tak byscie pisali jak byscie byli na miejscu rodzin poszkodowanych .co ja mam powiedziec jestem siostra kamila i jak patrze na to co wypisuja niektorzy z was to robi mi sie nie dobrze .Kamil byl wspanialy i jego koledzy napewno tez i jak ich nie znacie to po co tak piszecie odbilo wam .nie mozna kogos oceniac jak go sie nie zna .KOCHAM CIE KAMIL I TESKNIE SPOCZYWAJ W POKOJU i twoi koledzy tez!!!![*][*]kckamilku.ps.nie piszcie takich durnot tylko zajmijcie sie swoimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ludzie z zasadami odeszli. Najebać się, bez prawka i w samochód , niezła zasada. Jak widać zasada jednorazowa. To pomyślcie co Ci chłopaki zrobili rodzinie kierowcy VW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
wlasnie nie czepiajcie sie ich oni sa niewinni i powinniscie sie wstydzic za to jak ich wyzywacie będziecie wy w piekle ciekawe czy tak byscie pisali jak byscie byli na miejscu rodzin poszkodowanych .co ja mam powiedziec jestem siostra kamila i jak patrze na to co wypisuja niektorzy z was to robi mi sie nie dobrze .Kamil byl wspanialy i jego koledzy napewno tez i jak ich nie znacie to po co tak piszecie odbilo wam .nie mozna kogos oceniac jak go sie nie zna .KOCHAM CIE KAMIL I TESKNIE SPOCZYWAJ W POKOJU i twoi koledzy tez!!!![*][*]kckamilku.ps.nie piszcie takich durnot tylko zajmijcie sie swoimi sprawami.
Co mają pisać rodziny poszkodowanych ? A niby kto, oprócz kierowcy VW jest tu poszkodowany ? Gdzie były te rodziny "rzekomo" poszkodowanych, gdy jeden jako nastolatek robił dzieciaka, inny handlował prochami a jeszcze inny jeździł bez prawa jazdy ? Pytam raz jeszcze - GDZIE BYŁY WTEDY TE RODZINY, które teraz tak ubolewają, jak ktoś coś powie nie po ich myśli na forum ??? Może gdyby te "rodziny" wcześniej zadbały o właściwe wychowanie, wcześniej reagowały na ich wyskoki, nieprawidłowości, to może by do tego wszystkiego nie doszło ? Czy ten chłopak, który prowadził bez prawa jazdy robił to po raz pierwszy tej nocy ? Rodzina wiedziała, że jeździł bez prawka, łamie prawo i nie reagowała ? To JAKIM PRAWEM teraz się wypowiada i bluzga wszystkim na prawo i lewo ? Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby z tych "rodzin" tudzież "kolegów" mają bardzo mgliste pojęcie o życiu i regułach panujących w cywilizowanym społeczeństwie i naginają je do jakiś chorych, wymyślonych przez siebie zasad ewentualnie interpretują je na swój własny użytek. "Kali ukraść komuś krowę - dobrze, ktoś Kalemu ukraść krowę - źle" - to chyba ich mentalność. Powiem jedno - po lekturze forum, przeczytaniu tych wszystkich wyzwisk czuję głeboki niesmak. Nie będę odpowiadać na żadne komentarze pisane łamaną polszczyzną, więc możecie ich sobie oszczędzić. Żegnam wszystkich, a "rodzinom" i "kolegom" zmarłych radzę raczej pomodlić się za ich dusze, bo chyba będzie im to bardziej potrzebne niż wypisanowanie głupot na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mumin napisał:
Co mają pisać rodziny poszkodowanych ? A niby kto, oprócz kierowcy VW jest tu poszkodowany ? Gdzie były te rodziny "rzekomo" poszkodowanych, gdy jeden jako nastolatek robił dzieciaka, inny handlował prochami a jeszcze inny jeździł bez prawa jazdy ? Pytam raz jeszcze - GDZIE BYŁY WTEDY TE RODZINY, które teraz tak ubolewają, jak ktoś coś powie nie po ich myśli na forum ??? Może gdyby te "rodziny" wcześniej zadbały o właściwe wychowanie, wcześniej reagowały na ich wyskoki, nieprawidłowości, to może by do tego wszystkiego nie doszło ? Czy ten chłopak, który prowadził bez prawa jazdy robił to po raz pierwszy tej nocy ? Rodzina wiedziała, że jeździł bez prawka, łamie prawo i nie reagowała ? To JAKIM PRAWEM teraz się wypowiada i bluzga wszystkim na prawo i lewo ? Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby z tych "rodzin" tudzież "kolegów" mają bardzo mgliste pojęcie o życiu i regułach panujących w cywilizowanym społeczeństwie i naginają je do jakiś chorych, wymyślonych przez siebie zasad ewentualnie interpretują je na swój własny użytek. "Kali ukraść komuś krowę - dobrze, ktoś Kalemu ukraść krowę - źle" - to chyba ich mentalność. Powiem jedno - po lekturze forum, przeczytaniu tych wszystkich wyzwisk czuję głeboki niesmak. Nie będę odpowiadać na żadne komentarze pisane łamaną polszczyzną, więc możecie ich sobie oszczędzić. Żegnam wszystkich, a "rodzinom" i "kolegom" zmarłych radzę raczej pomodlić się za ich dusze, bo chyba będzie im to bardziej potrzebne niż wypisanowanie głupot na forum.
Lepiej juz chyba nie dało by sie tego ująć. Masz 100% rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...