Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horbów. Masakra bez prawa jazdy?

Utworzony przez ~kierowca~, 28 października 2008 r. o 21:28
mumin napisał:
Co mają pisać rodziny poszkodowanych ? A niby kto, oprócz kierowcy VW jest tu poszkodowany ? Gdzie były te rodziny "rzekomo" poszkodowanych, gdy jeden jako nastolatek robił dzieciaka, inny handlował prochami a jeszcze inny jeździł bez prawa jazdy ? Pytam raz jeszcze - GDZIE BYŁY WTEDY TE RODZINY, które teraz tak ubolewają, jak ktoś coś powie nie po ich myśli na forum ??? Może gdyby te "rodziny" wcześniej zadbały o właściwe wychowanie, wcześniej reagowały na ich wyskoki, nieprawidłowości, to może by do tego wszystkiego nie doszło ? Czy ten chłopak, który prowadził bez prawa jazdy robił to po raz pierwszy tej nocy ? Rodzina wiedziała, że jeździł bez prawka, łamie prawo i nie reagowała ? To JAKIM PRAWEM teraz się wypowiada i bluzga wszystkim na prawo i lewo ? Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby z tych "rodzin" tudzież "kolegów" mają bardzo mgliste pojęcie o życiu i regułach panujących w cywilizowanym społeczeństwie i naginają je do jakiś chorych, wymyślonych przez siebie zasad ewentualnie interpretują je na swój własny użytek. "Kali ukraść komuś krowę - dobrze, ktoś Kalemu ukraść krowę - źle" - to chyba ich mentalność. Powiem jedno - po lekturze forum, przeczytaniu tych wszystkich wyzwisk czuję głeboki niesmak. Nie będę odpowiadać na żadne komentarze pisane łamaną polszczyzną, więc możecie ich sobie oszczędzić. Żegnam wszystkich, a "rodzinom" i "kolegom" zmarłych radzę raczej pomodlić się za ich dusze, bo chyba będzie im to bardziej potrzebne niż wypisanowanie głupot na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Czemu nie masz odwagi tu napisac ze to byl twoj samochod !i dlaczego go udostepniles badz sprzedales wiedzac ze ktos nie ma prawka
Co ty frajerze wiesz.jestes szmaciarzem.powiedz mi albo jemu to w oczy a nie piszesz to pod ukryciem.masz na tyle odwagi????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terespol napisał:
Kurw. bohaterzy się znaleźli. Naje***.. bez prawka, zachciało się zaszpanować. I przez tych idiotów kierowca VW leży w szpitalu przez takoch imbecylów jak oni. Dobrze że więcej nikogo nie pozbawią zdrowia.
Co ty ku*** wiesz???znałes ich frajerze?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gicho napisał:
Co ty frajerze wiesz.jestes szmaciarzem.powiedz mi albo jemu to w oczy a nie piszesz to pod ukryciem.masz na tyle odwagi????????????????
po pierwsze nie pisalem do ciebie a po drogie takie teksty to glos nie tutaj bo widocznie sam jestes smacirzem.Czekam co ma trojan do napisania mi na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu gadać "los" tak chciał !! więc ich juz nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
a czy ty nie czujesz sie wspolwinny tej tragedi!! pomysl do czego doprowadziles swoja bezmyslnoscia!dla mnie jestes jeszcze bardziej winny tej tragedi niz wszyscy poszkodawani.a my i tak sie spotkamy badz tego pewny. NADAL SZUKASZ WINNYCH to jest bezsensu lepiej przyjdz na różaniec za NICH tylko tak mozesz cos dla nich zrobic!!!! 100%aby NIGDY NIE ZAPOMNIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA SIE MODLE PYTANIE CZY TY TO CZYNISZ?DLA MNIE TO TY POZOSTANIESZ GLOWNYM WINNYM,TO TY UDOSTEPNILES SWOJ SAMOCHOD WIEDZAC JAKA JEST SYTUACJA.TO TAK JAK BYS DAL IM BRON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
JA SIE MODLE PYTANIE CZY TY TO CZYNISZ?DLA MNIE TO TY POZOSTANIESZ GLOWNYM WINNYM,TO TY UDOSTEPNILES SWOJ SAMOCHOD WIEDZAC JAKA JEST SYTUACJA.TO TAK JAK BYS DAL IM BRON
Powinien odpowiadać za współudział w morderstwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie wspomnial o tym ze oni mieli narkotyki w bagazniku?? chodzi o gosci z opla. przeciez tego dnia oni caly dzien tym oplen napier.dalali przez wolke! jak stalem na przystanku to ledwno ich zobaczylem. dobrze kojaze kto to byl. czy bylo madre jechac z taka predkoscia?? bo napewno niezle zapierda.lali. przeciez z tych samochodow sa szczatki... zle ze zgineli, bo byli mlodzi i zostawili wszystkich tutaj i dla ich bliskich jest wielka tragedia przezywac ten czas, ale mozna bylo tego uniknac, gdyby ktos sie nimi zainteresowal, przeciez to byli gowniarze. co oni nie maja rodzicow?? co to za rodzice ktorzy pozwalaja kierowac bez prawka. widac dobrze tam nie bylo.... a teraz wielki placz i lament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęło 4 młodych ludzi, czy to nie jest wystarczający powód, by trochę zastanowić się także nad swoim życiem...? Jesteśmy tylko LUDŹMI i każdy z nas popełnia błędy- mniejsze lub większe..... i nie do nas należy ocenianie tych ludzi, ich czynów ani rodzin poszkodowanych! Trochę szacunku i współczucia należałoby okazać, bo i tak nie możemy juz niczego zmienić, niestety:( Tym bardziej, że jutro jest 1 listopada! Wyrazy współczucia dla najblizszych i przyjaciół... Marku! Jarku! Nigdy Was nie zapomnę! ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI, TAK SZYBKO ODCHODZĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabi napisał:
Trochę szacunku i współczucia należałoby okazać, bo i tak nie możemy juz niczego zmienić, niestety:(
1. Szacunku? Dla kogo i za co?.. 2. Zmienić możemy własne myślenie i postępowanie. Może następnym razem ktoś się zastanowi zanim da/pożyczy samochód osobie, która nie ma prawa jazdy? Może następnym razem osoba bez prawa jazdy zastanowi się, zanim wskoczy za kółko? Może następnym razem, ktoś pędząc samochodem po naszych kiepskich drogach przypomni sobie ten wypadek i możliwe konsekwencje swojego postępowania? A może nie, i wtedy będzie to kolejna bezsensowna śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni mogli jeszcze zyc.... ale z tego co wiem to oni nie byli pozadnymi ludzmi, ktos moze uwazac inaczej. picie i jaranie marihuany to u nich byla norma, i h** wie jeszcze co.... to Bog zadecydowal o ich losie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w okolicy gdzie wydarzyl się ten wypadek.To naprawde bardzo niebezpieczny odcinek.Zgineli młodzi ludzie można powiedziec , że przez własna głupotę oczywiście że jest szkoda takich młodych ludzi ale przez ich głupotę zginął niewinny człowiek chłopak z drugiego samochodu. przeciez tym drugim samochodem mógł jechac kazdy z nas albo ktoś z naszych bliskich. To straszne co się stało.wyrazy głebokiego współczucia rodzinom przyjaciołom i znajomym tych chlopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawla znalem osobiscie i moge o nim troche powiedziec, chodzilem z nim do gimnazjum... miala wiele problemow w szkole, niezdawal, nie raz widzialem jak bral biale, czesto pil, palil wogole robil co chcial, skoro jego starzy pozwalali na takie cos, to nie moglo sie skonczyc inaczej jak sie skonczylo, wczesniej czy pozniej doszlo by do jakiejs tragedi. Szkoda mi teraz jego siostry... nie wiem moze wina tego jaki byl lezy w jego rodzinie?? bo tez mial ciezkie zycie... reszty osob nie znam, ale slyszalem ze lubili sie ostro bawic, to sie zabawli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trajn napisał:
MA PYTANIE go gazet za 2zł i do tez strony piszecie takie bzdury wszedzie , zdarzenia o ktory nie macie pojecie jak napisalicie za policja otoczyła rodziny ofiar TRAGEDJI pomoca psycholOgów TO JA SIE PYTAM GDZIE ONI SĄ jak dotąt nie widziałem oni jednogo A Rodziny przezywaja NAJWIEKSZĄ TRAGEDJE W ICH ZYCIU I ZADRE NA SERCY DO KONCA jego konca.100% aby NIGDY NIE ZAPOMNIEC
"trajn" skąd ty chlopie jestes? zamilcz już bo żal czytać to co piszesz. "mumin" ja również podpisuje się pod tym co napisałes, wyręczyłeś mnie w komentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska napisał:
"trajn" skąd ty chlopie jestes? zamilcz już bo żal czytać to co piszesz. "mumin" ja również podpisuje się pod tym co napisałes, wyręczyłeś mnie w komentarzu.
osioł z ciebie biała podlaska, zal ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mond napisał:
oni mogli jeszcze zyc.... ale z tego co wiem to oni nie byli pozadnymi ludzmi, ktos moze uwazac inaczej. picie i jaranie marihuany to u nich byla norma, i h** wie jeszcze co.... to Bog zadecydowal o ich losie.
nie znałeś ich wiec się zamknij i nie pierd*l że nie byli porządni. najlepiej teraz oczerniać osoby które nie zyją które nie mogą się bronić przed wszystkimi tymi waszymi je***ymi komentarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowe wiejskie tałatajstwo o mentalności krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opanujcie się! oni nie żyją[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko się tutaj wypowiedzieać i nie zostać ocenionym...jednak co najważniejsze nie można źle mówić o ludziach którzy nie żyją...młodość ma swoje prawa, popełnia się błędy nie myśli się o przyszłości...ta czwórka napewno żyła chwilą..i żal mi ich bo mogli jeszcze zmienić swoje życie..głupi wiek z czasem mija..bardzo mi szkoda człowieka który zginął tylko dlatego że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze...to przerażające..sama śmierś jest straszna...szybka śmierć..winni są NAPENO ale nie nam ich oceniać!! Winni są również rodzice choć w tym wieku niewielki wpływ mają rodzice na myślenie czy postępowanie własnych dzieci...a towarzystwo wiadomo NAKRĘCA!! pewnie tak w tym przypadku było...brawura głupota...wszystko to doprowadziło do ich śmierci...za szybkiej jak dla tak młodych osób!! ale czasu nie można zmienić a obwiniać wszystkich naokoło jest już bez sensu, nie ma co gdybać co by było gdyby....jeszcze raz podkreślę, że strasznie mi szkoda ich młodego życia, a rodzinom napewno jest ciężko..co by nie było to byli bracia synowie przyjaciele...i pozostawili pustkę w sercach wielu ludzi..byż może ich śmierć przyczyni się do czegoś dobrego...spoczywajcie w pokoju młodzi niesforni..[*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...