Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

hotel hesperus M-c Podl - czy to dobre miejsce na wesele?

Utworzony przez justborn, 25 czerwca 2010 r. o 16:57
witam, Czy ktoś może ma jakies doświadczenie z organizacją wesela w hotelu hesperus w Międzyrzecu Podlaskim? Może ktoś z Was tam był? Sla jest piękna, alę opinie słyszałam nienajlepsze.... ża włascicielka jest trudna w kontakcie ( delikatnie mówiąc) że na stołach brakuje jedzenia ... że wlasciwie to nie bardzo jest co jeść. Na swojej stronie internetowej mają fotkę z zastawionym stołem. Jeśli to faktycznie jest stół weselny bo jest to bardzo niski poziom. Będę wdzięczna za opinie, pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justborn napisał:
witam, Czy ktoś może ma jakies doświadczenie z organizacją wesela w hotelu hesperus w Międzyrzecu Podlaskim? Może ktoś z Was tam był? Sla jest piękna, alę opinie słyszałam nienajlepsze.... ża włascicielka jest trudna w kontakcie ( delikatnie mówiąc) że na stołach brakuje jedzenia ... że wlasciwie to nie bardzo jest co jeść. Na swojej stronie internetowej mają fotkę z zastawionym stołem. Jeśli to faktycznie jest stół weselny bo jest to bardzo niski poziom. Będę wdzięczna za opinie, pozdrawiam,
jak masz wyższe wykształcenie to ok. bo podobno po podstawówce nie wpuszczają. Faktycznie stoły świecą pustkami i ogólnie porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, nie radzę.Włascicielka tragiczna,mysle ze powinna wrócic tak skąd przyszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda pieniędzy.Kobieta zupełnie nie zna sie na tym co robi.Dania niesmaczne,małe /kradzione/porcje,obsługa powolna.Kobieta ma syndrom nizszości i mysli że pozjadała rozumy,tragedia.Wesele tak ale nie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gdzie zrobic przyjęcie w Międzyrzecu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to gdzie zrobic przyjęcie w Międzyrzecu
w remizie w Tuliłowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to gdzie zrobic przyjęcie w Międzyrzecu
w remizie w Tuliłowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to gdzie zrobic przyjęcie w Międzyrzecu
Zrób w Hesperusie, pełen profesjonalizm i przyjazna, miła obsługa. Ceny na każda kieszeń. Byłem, widziałem, polecam... Nie wierz w to co ludzie gadają, bo to tylko brednie nieuczciwej konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez byłam,brak własnie profesjonalizmu a właścicielka tragiczna w każdym calu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różne opinie chodzą.... jedni że dobrze inni że tragicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja tez byłam,brak własnie profesjonalizmu a właścicielka tragiczna w każdym calu
twierdzisz nieprawdę, bo byłam już tam kilka razy na weselach i swoje również tam miałam i zawsze było cudownie, a właścicielka pani Gienia to ciepła, i wprost przemiła osoba, tak sympatycznej i życzliwej osoby tylko życzyć wszystkim młodym parom. pani ta jest serdeczna, wyrozumiała i przyjazna dla klienta, że w okolicy takiej firmy i takiej właścicielki nie znajdziecie. to osoba tak ugodowa i spełniająca wszystkie życzenia klientów że tylko pozazdrościć i wszystkim polecić. jedzenie pycha, że palce lizać, a przystawki wspaniałe, szczególnie rybę polecam bo wprost fantastyczna, a reszta dań po prostu genialna w smaku i jest ich bardzo dużo, a porcje ogromne. i można przenocować, a rano czeka na was wspaniałe śniadanie i wyśmienita kawa podana wprost do łóżka. ceny tak konkurencyjne, że w promieniu 100 km takich przystępnych nie ma. jeszcze raz polecam i nie słuchajcie ludzkiej zawiści, bo tam jest wspaniale. pozdrawiam przemiłych właścicieli, a szczególnie panią Gienię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Krysia~ napisał:
twierdzisz nieprawdę, bo byłam już tam kilka razy na weselach i swoje również tam miałam i zawsze było cudownie, a właścicielka pani Gienia to ciepła, i wprost przemiła osoba, tak sympatycznej i życzliwej osoby tylko życzyć wszystkim młodym parom. pani ta jest serdeczna, wyrozumiała i przyjazna dla klienta, że w okolicy takiej firmy i takiej właścicielki nie znajdziecie. to osoba tak ugodowa i spełniająca wszystkie życzenia klientów że tylko pozazdrościć i wszystkim polecić. jedzenie pycha, że palce lizać, a przystawki wspaniałe, szczególnie rybę polecam bo wprost fantastyczna, a reszta dań po prostu genialna w smaku i jest ich bardzo dużo, a porcje ogromne. i można przenocować, a rano czeka na was wspaniałe śniadanie i wyśmienita kawa podana wprost do łóżka. ceny tak konkurencyjne, że w promieniu 100 km takich przystępnych nie ma. jeszcze raz polecam i nie słuchajcie ludzkiej zawiści, bo tam jest wspaniale. pozdrawiam przemiłych właścicieli, a szczególnie panią Gienię.
O do licha jestem pod wrażeniem, a wódka jest zmrożona i z ogoneczkiem małosolnym, bo ja tak jak i Nikodem Dyzma nie cierpię pić ciepłej wódki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to raz w zyciu ma się wesele? Dzisiaj tu spróbujesz, a za rok zrobisz gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to gdzie zrobic przyjęcie w Międzyrzecu
w pałacu potockich jest okye
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Krysia~ napisał:
twierdzisz nieprawdę, bo byłam już tam kilka razy na weselach i swoje również tam miałam i zawsze było cudownie, a właścicielka pani Gienia to ciepła, i wprost przemiła osoba, tak sympatycznej i życzliwej osoby tylko życzyć wszystkim młodym parom. pani ta jest serdeczna, wyrozumiała i przyjazna dla klienta, że w okolicy takiej firmy i takiej właścicielki nie znajdziecie. to osoba tak ugodowa i spełniająca wszystkie życzenia klientów że tylko pozazdrościć i wszystkim polecić. jedzenie pycha, że palce lizać, a przystawki wspaniałe, szczególnie rybę polecam bo wprost fantastyczna, a reszta dań po prostu genialna w smaku i jest ich bardzo dużo, a porcje ogromne. i można przenocować, a rano czeka na was wspaniałe śniadanie i wyśmienita kawa podana wprost do łóżka. ceny tak konkurencyjne, że w promieniu 100 km takich przystępnych nie ma. jeszcze raz polecam i nie słuchajcie ludzkiej zawiści, bo tam jest wspaniale. pozdrawiam przemiłych właścicieli, a szczególnie panią Gienię.
Kaszanka też ma cenę konkurencyjną w stosunku do szynki.... Zależy kto co lubi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dwa razy na weselu w tym miejscu i było rewelacyjnie. Jedzenie ekstra, dania podawane bardzo szybko, nie zdążyły wystygnąć. A jak stoły zastawione? no cóż - wszystko zależy kto ile zapłaci za osobę. W każdym razie nie jest tak źle, jak ludzie opowiadają. Wręcz przeciwnie, widać starania i zaangażowanie obsługi. A z właścicielką wszytko trzeba wcześniej ustalić, a najlepiej podpisać umowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Byłam dwa razy na weselu w tym miejscu i było rewelacyjnie. Jedzenie ekstra, dania podawane bardzo szybko, nie zdążyły wystygnąć. A jak stoły zastawione? no cóż - wszystko zależy kto ile zapłaci za osobę. W każdym razie nie jest tak źle, jak ludzie opowiadają. Wręcz przeciwnie, widać starania i zaangażowanie obsługi. A z właścicielką wszytko trzeba wcześniej ustalić, a najlepiej podpisać umowę.
Ja jak bylem to stoły świeciły pustkami a do domu wrociłem glodny... Teraz nie wiem jak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to gdzie zrobic przyjęcie w Międzyrzecu
Ja polecam Zacisze (sam koniec Zahajkowskiej). Właściciele to wspaniali ludzie, jedzenie przepyszne i super klimat. I przede wszystkim cena. My mieliśmy wesele w kwietniu i zapłaciliśmy 110 od osoby. i było super. Naprawdę polecam wszystkim. Właściciele są świetni, ludzie konkretni, mili, naprawdę wspaniali. polecam z całego serca!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam "Hesperus" byłem i dlatego jestem zachwycony wnętrzem, atmosferą i pełnym profesjonalizmem tej firmy. Ważnym argumentem jest również to, że trzeba wspierać rodzimych, lokalnych przedsiębiorców. Niech nasze pieniądze zostają w Międzyrzecu! Niech Międzyrzecczanie wspierają międzyrzeckich przedsiebiorców! Niech nie będą wywożone do innych miejscowości np. Łosic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...