Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

hotel hesperus M-c Podl - czy to dobre miejsce na wesele?

Utworzony przez justborn, 25 czerwca 2010 r. o 16:57
Dudusiakur napisał:
Ja polecam Zacisze (sam koniec Zahajkowskiej). Właściciele to wspaniali ludzie, jedzenie przepyszne i super klimat. I przede wszystkim cena. My mieliśmy wesele w kwietniu i zapłaciliśmy 110 od osoby. i było super. Naprawdę polecam wszystkim. Właściciele są świetni, ludzie konkretni, mili, naprawdę wspaniali. polecam z całego serca!!
czy ktoś ma kontakt telefoniczny do właściciela? aktualnie nie mieszkam w M-cu a raczej nie mają strony w necie bo wójek google nic nie znalazł szukam sali na jakies 170 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justborn napisał:
czy ktoś ma kontakt telefoniczny do właściciela? aktualnie nie mieszkam w M-cu a raczej nie mają strony w necie bo wójek google nic nie znalazł szukam sali na jakies 170 osób.
ludzie! nie możecie znaleźć firmy w necie a chcecie robić z nią wesele? dziwni jesteście. popatrzcie na profesjonalną stronę hesperusa, bo to mówi wszystko..... jaka strona taka firma?! a przyjęcie na 170 osób to ponad 20 tysięcy złotych..... rozwagi życzę przed podjęciem decyzji..... BIERZCIE HESPERUSA radzę z dobrego serca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michajił kokoszkin napisał:
ludzie! nie możecie znaleźć firmy w necie a chcecie robić z nią wesele? dziwni jesteście. popatrzcie na profesjonalną stronę hesperusa, bo to mówi wszystko..... jaka strona taka firma?! a przyjęcie na 170 osób to ponad 20 tysięcy złotych..... rozwagi życzę przed podjęciem decyzji..... BIERZCIE HESPERUSA radzę z dobrego serca!
Powiem tak. Nie miałam okazji być na przyjęciu weselnym w hesperusie ani nie robiłam tam swojego ale miałam okazję rozmawiać z właścicielką o ewentualnym przyjęciu i mogę tylko napisać o wrażeniu jakie owa właścicielka wywiera. Nie była to łatwa rozmowa. Pani Eugenia nie potrafiła zareklamować swojego hotelu w sposób kulturalny. Sala jest piękna ( nie zachwycająca) i w miarę gustowna a swoją elegancją przerosła samą właścicielkę. Od Pani E. na własne uszy usłyszałam np: - że od kiedy ona zaczęła się zajmować się przygotowywaniem przyjęć weselnych poziom w Międzyrzecu się podniósł.. bo konkurencja musiała zacząć się starać. - że talerze ( ponoć piękna porcelana zakupiona w lublinie) mają większą średnicę niż gdzie indziej. - że oni wszystko mają profesjonalne i najlepszej jakości , że w tej sali nie bywa byle kto - że ona bierze po 10 - 15 PLN więcej niż gdzie indziej bo ona na przykład zrobi kurczaka faszerowanego a nie samego kurczaka itp długo by można opowiadać. Sposób prowadzenia rozmowy przez Panią E. był daleki od profesjonalizmu. Każda próba zareklamowania własnej usługi zaczynała się o wytknięcia tego, że w innych miejscach tego nie ma. Rozumiem że jest dumna ze swojego hotelu, bo sala w herperusie jest bardzo elegancja i na pewno zdaje sobie sprawę że tak urządzonej sali w Międzyrzecu jeszcze nie ma. Natomiast samej właścicielce tej elegancji już brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Eugenia nie potrafiła zareklamować swojego hotelu w sposób kulturalny... Każda próba zareklamowania własnej usługi zaczynała się o wytknięcia tego, że w innych miejscach tego nie ma.
Czepiasz się po prostu. Mówiła ci prawdę, że gdzie indziej tego nie otrzymasz. Z konkurencją trzeba walczyć i każdy sposób jest dobry. Polecam usługi tej firmy, bo korzystałem i jestem bardzo zadowolony, po prostu nigdzie nie ma takiej jakości usług jak tam i to jest szczera prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czepiasz się po prostu. Mówiła ci prawdę, że gdzie indziej tego nie otrzymasz. Z konkurencją trzeba walczyć i każdy sposób jest dobry. Polecam usługi tej firmy, bo korzystałem i jestem bardzo zadowolony, po prostu nigdzie nie ma takiej jakości usług jak tam i to jest szczera prawda.
sposób "walczenia " z konkurencją świadczy o walczącym.... nie uważam by każdy sposób był dobry. to trochę naj słoń w składzie porcelany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam Hesperus. O nim już wiele napisano w tym wątku, a można by dodać więcej. Racja, że należy promować swój towar / usługi, ale z klasą a nie obrazając konkurencję. Poa tym jak powszechnie wiadomo ustalenia poczynione z [xxxx] przed imprezą nijak maja się do ostatecznej wersji przyjęcia. Tam gdzie miały być X jest Y- bo [xxxxx] uznała, ze tak będzie lepiej
Ostatnio edytowany 13 lipca 2011 r. o 16:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polecam "Hesperus" byłem i dlatego jestem zachwycony wnętrzem, atmosferą i pełnym profesjonalizmem tej firmy. Ważnym argumentem jest również to, że trzeba wspierać rodzimych, lokalnych przedsiębiorców. Niech nasze pieniądze zostają w Międzyrzecu! Niech Międzyrzecczanie wspierają międzyrzeckich przedsiebiorców! Niech nie będą wywożone do innych miejscowości np. Łosic!
Nie rozumiem Twojego sprzeciwu. z tego, co wiem pani z Hesperusa też jest osoba przyjezdną... I argument, że z zacisza nie sa z Międzyrzeca moim zdaniem jest żadnym argumentem... I druga sprawa - co do Pani z Hesperusa głosy są podzielone, a co do Zacisza to nie słyszałam jeszcze żadnej niepochlebnej opinii. Tak więc może nie trzeba być aż tak zaborczym?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten hesperus to całe gó.wno. jak właścicielka robiła sylwestra to pytała się każdej osoby co się zapisywała o wykształcenie....żeby usadzić od głupszych do mądrzejszych. żarcia na stołach nie ma. ona jest zasępiona i tyle! odstawiła hotel ze środków unijnych i ma lans na cały Międzyrzec. na dodatek kupiła se samochód za 300 tyś i ma podnietę, że z niej wielka bizneswomen stara baba. wnętrze przyznam jest ładne, ale nie polecam..no chyba, że ktoś ma ochotę przepłacić za wesele i wrócić do domu głodnemu- w takim wypadku jak najbardziej;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polecam "Hesperus" byłem i dlatego jestem zachwycony wnętrzem, atmosferą i pełnym profesjonalizmem tej firmy. Ważnym argumentem jest również to, że trzeba wspierać rodzimych, lokalnych przedsiębiorców. Niech nasze pieniądze zostają w Międzyrzecu! Niech Międzyrzecczanie wspierają międzyrzeckich przedsiebiorców! Niech nie będą wywożone do innych miejscowości np. Łosic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję za wszystkie powyższe informacje. Akurat panią Genie znam ... ze swojego przedszkola, z dawien dawna i mogę tylko dodać, że nigdy jej nie lubilam i wesela tam na pewno nie zrobię )) PS. wykształcenie mam wyższe magisterskie + ukonczoen studia podyplomowe.. reszta moich gości w wiekszości także ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loczek napisał:
Dziekuję za wszystkie powyższe informacje. Akurat panią Genie znam ... ze swojego przedszkola, z dawien dawna i mogę tylko dodać, że nigdy jej nie lubilam i wesela tam na pewno nie zrobię )) PS. wykształcenie mam wyższe magisterskie + ukonczoen studia podyplomowe.. reszta moich gości w wiekszości także ;-)
to po takich szkołach wszyscy zasiądą na tronach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z1 napisał:
to po takich szkołach wszyscy zasiądą na tronach
na wielu przyjęciach trzeba było otwierać w nocy sklep mięsny.Wystarczy.Myslę ,że tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten hesperus to całe gó.wno. jak właścicielka robiła sylwestra to pytała się każdej osoby co się zapisywała o wykształcenie....żeby usadzić od głupszych do mądrzejszych. żarcia na stołach nie ma. ona jest zasępiona i tyle! odstawiła hotel ze środków unijnych i ma lans na cały Międzyrzec. na dodatek kupiła se samochód za 300 tyś i ma podnietę, że z niej wielka bizneswomen stara baba. wnętrze przyznam jest ładne, ale nie polecam..no chyba, że ktoś ma ochotę przepłacić za wesele i wrócić do domu głodnemu- w takim wypadku jak najbardziej;D
A ja byłam na sylwestrze 2009/10 i bardzo miło go wspominam. Zjeść i wypić można było ile kto chciał, niezła muza i jeszcze te zawaliste fajerwerki. Twoja zajadła opinia nie pasuje mi do togo co widziałam. Może pomyliłaś hotele i sylwestry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że lokal sam w sobie nie jest zły;) elegancko, czyściutko, jedzonko również smaczne, szybko padane, cieplutkie i dużo na talerzu;) można się najeść. obsługa tez ok, miła, uśmiechnieta, no oprócz PANI KIEROWNICZKI agnieszki komoszki, na takie stanowisko trzeba ludzi sprytnych, uśmiechnietych, a co najważniejsze miłych w obsłudze!!!!!! ona się do tego nie nadaje!!! jeżeli ten lokal będzie miał takich pracowników jak ona to na pewno na tym P. Gienia ani reszta pracownikóe dobrze nie wyjdzie, bo ludzie przestaną tam chodzić.!!! a poza tym restauracja jak bardziej nadaje się do spotkań rodzinnych, na wesela i spotkania ze znajomymi! pozdrawiam;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam wesele w Hesperusie! Porządna obsługa, jedzenie smaczne i wszystkiego na stołach było pod dostatkiem. Właścicielka bardzo konkretna, kobieta do dogadania się. Wszystkie złe opinie wywodzą się z plotek chodzących po mieście od ludzi, którzy nigdy nie byli w tym miejscu. Też się obawiałam początkowo, jednak wszystko wyszło super! Polecam wszystkim, jeśli wesele to tylko w Hesperusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest orientacyjny koszt od osoby - przyjęcie weselne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co możecie powiedzieć o przyjęciu weselnym w Zaciszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacisze, jak zacisze ! A, w Międzyrzecu nowy lokal "weselny" . Myjnia blisko (ponoć właścicieli lokalu) a ONI oboje, jak również dzieci "brudni, śmierdzący..." Nic tylko tam wesele.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomi mają zaproszenie na otwarcie tego lokalu na 9.10, jednak nie idą, nie chcą się ośmieszać. Właściciele to niesamowita i totalna wiocha oraz chamstwo (w sklepach biorą art. spożywcze dla rodziny na "krechę-zeszyt") Wniosek, jakie to może być otwarcie lokalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...