Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrud. Samochód uderzył w drzewo, kierowca nie żyje

Utworzony przez świadek, 24 listopada 2013 r. o 14:06
Znam tego pana co umarł byłam dzisiaj na pogrzebie. O jest ojcem mojego kolegi z klasy. On nie był trzeźwy, wypadek był w Hrudzie on wjechał na łuku drogowym w drzewo. Oni byli nie trzeźwi.. Dzisiejszy pogrzeb był tragiczny. Jego żona zemdlała. Zapalmy znicza [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te drogi usiane krzyżami, zniczami, pamiecią ludzką bolącą, drzew przy drogach mamy za dużo ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego pana co umarł byłam dzisiaj na pogrzebie. O jest ojcem mojego kolegi z klasy. On nie był trzeźwy, wypadek był w Hrudzie on wjechał na łuku drogowym w drzewo. Oni byli nie trzeźwi.. Dzisiejszy pogrzeb był tragiczny. Jego żona zemdlała. Zapalmy znicza
Dzieci niech najlepiej się tutaj nie wypowiadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalna selekcja jednego deb***a mniej na drodze,juz nikogo nie zabije
 
Naturalna selekcja jednego deb***a mniej na drodze,juz nikogo nie zabije
Nie znasz go to nie wyzywaj od deb***i !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, gość
  • był trzeźwy, nie szalał. Była miejscami bardzo gęsta mgła ograniczająca widoczność do kilkudziesięciu metrów. Widocznie nie znał dobrze tej drogi i zamiast wjechać w zakręt pojechał prosto w drzewo.. co nie umniejsza winy w niezapinaniu pasów i niedostosowaniu prędkości do panujących warunków - prawo nakazuje kierowcy nawet zatrzymać się jeśli nie ma widoczności do kontynuowania jazdy, a czasem trzeba zwolnić nawet do tych 30 km/h jak nic nie widać, wtedy nikt by nie zginął...
  • Jak się nie zna drogi, to się wolno jedzie!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie zna drogi, to się wolno jedzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze aby wszyscy z tej tragicznej sytuacji wyciągnęli wnioski. Czasu cofnąć się  nie da , co się wydarzyło to wydarzyło. Żal człowieka ale najbardziej rodziny która została i musi się zmierzyć z nadchodząca przyszłością i żalem po stracie . Dajcie  im spokój!!! A każdy kto wsiada za kółko niech myśli co robi, bo potem na myślenie już czasu niema. Skrzywdzić można nie tylko siebie ale i niechcący kogoś. Noga z gazu a czasami to wcale nie wsiadać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od buraków nie wyzywa się zmarłych daj ci boże żebyś ty przeżył to samo po utracie dziecka to napewno zmienisz zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry chłopak był!!!  I mało pił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...