Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internauci donoszą na bar "Kurak" w Białej Podlaskiej

Utworzony przez bialczanin, 22 lipca 2010 r. o 13:39
Ostatnio bylem w KURAKU i musze stwierdzic ze jest tam naprawde syf w dodatku duzo jest much i brak wentylacji. Jak na lokal reklaowany i polecany w roznych srodkach przekazu totalna rozpacz. nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć KURAKA to syf nic wiecej a sanepid niech kupi sobie okulary!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten właściciel mnie dobija dosłownie może podsumuje i poprzedni artykuł Dziennika Wschodniego '' Właściciel "Kuraka? aż się zawstydził, gdy nasze pracownice odwiedziły lokal. Podczas kontroli okazało się, że rzeczywiście było brudno. Podczas naszej wizyty sam szef postanowił go zamknąć na jakiś czas.'' pewnie konkurencja poszła i nabrudziła ?? następnie sanepid nasłała
Tomasz Derlukiewicz, właściciel baru, jego stan tłumaczy awarią ogrzewania. Rury pod podłogą zaczęły przeciekać, a na podłogę lokalu wypływała woda. [/quote] kolejne kłamstwo szanowny przedsiębiorca specjalnie nie włączał ogrzewania pracownicy siedzieli w kurtkach ZIMOWYCH kiedyś chodziłem tam ale jak zobaczyłem że pracownicy siedzą i dygoczą z zimna zniechęciło mnie to strasznie zresztą sami mówili że właściciel nie włącza ogrzewania specjalnie i ciekawe jakie rury pod podłogą ?? odkąd pamiętam rury są w ścianach a jak się nie używa ogrzewania to i nie działało potem
Mieliśmy kłopoty z powodu mrozów. Sanepid trafił na moment, gdy mieliśmy poważną awarię. Dlatego na dwa dni postanowiliśmy zawiesić działalność ? wyjaśnia Derlukiewicz. [/quote] ''Mieliśmy kłopoty z powodu mrozów. Sanepid trafił na moment, gdy mieliśmy poważną awarię. Dlatego na dwa dni postanowiliśmy zawiesić działalność ? wyjaśnia Derlukiewicz. '' skoro były kłopoty czemu sam nie zamkną tylko była potrzebna wizyta sanepidu ?? ''Ale nie zgadza się z zarzutami naszego Czytelnika. ? Nie było aż tak źle. A teraz jest o wiele lepiej ? zaznacza.'' właśnie widać coraz lepiej ''Dla nich najważniejszy jest zysk, a nie dobro klienta ? ocenia "kch?. Po tym sygnale lek. med. Zofia Badach, powiatowy inspektor sanitarny w Białej Podlaskiej, potwierdza, że kolejna kontrola wykazała nieprawidłowości w "Kuraku'' bez komentarza ''Nadzorująca pracę lokali gastronomicznych w tym rejonie miasta inspektor Marzena Pracoń informuje, że musiała niedawno wymierzyć właścicielowi "Kuraka? mandat w wysokości 300 zł. Kontrolerka zwróciła uwagę na nieporządek przed lokalem, brak segregacji artykułów spożywczych w urządzeniach chłodniczych i niedokładne oznakowanie produktów nienadających się do spożyci'' Ciekawe czy Pani z Sanepdidu zauważyła że codziennie koty rozrywają worki na śmiecie i jedzą pozostałości mięsa i wszystkie papiery latają po całym parkingu !! Życzę smacznego dla klientów kuraka i nie zdziwcie się jak bedziecie mieli wycieczki do WC po starym miesie albo śmierdzącej sałatce [quote]Tomasz Derlukiewicz, właściciel baru. Jednocześnie przyznaje, że o skargi podejrzewa swoich konkurentów.
Konkurentów ?? napisze jeszcze raz niech szanowny Pan zajdzie do lokali w Białej bo chyba żyje on w 19 wieku woda płyn i sprzątanie nie boli [quote]Jest tylko toaleta dla personelu. Za mało miejsca dla klientów. Na placu obok mają szalet miejski. Nie sprzedajemy piwa, więc nie musimy mieć koniecznie toalety dla gości ? tłumaczy właściciel.
mają szalet miejski hahaha za szalet się płaci no tak po piwie tylko chce się lać a po napoju nie ten właściciel nie grzeszy rozumem ewidentnie Do admina zróbcie coś z kodem 10 min wpisywałem kod i non stop wyskakiwało że za dużo znaków nawet jak 1 literę wpisałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwić jak brudasy teraz tam robią z higieną mają tyle wspólnego co ja z kosmosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf to jest w Kentacky. Tak obrzydliwego kurzczaka w życiu nie jadlem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu nie chodzi o sam smak kurczaka tylko o bród o ile w Kentaki jest czysto tak mi się wydaje bo nie byłem tam jeść ale lokal zrobiony nowocześnie a Kurak to czarna nora jednym słowem czarne drewiane coś tam ciemne stoliki i krzesła brakuje jeszcze czarnych ścian do szczescia okna zakryte czarnymi zaluzjami tynk ze sciany se sypie nad tym drewianym na sufiecie kable leza w lewo prawo . Jeśli chodzi o jedzenie to ani jednego ani drugiego nie polecam lepiej sobie w domu zrobic samemu kurczaka wystarczy na noc w marynacie potrzymać żeby nasiąkło i następnego dnia można smarzyć chociażby w garnku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu napisał:
ale tu nie chodzi o sam smak kurczaka tylko o bród o ile w Kentaki jest czysto tak mi się wydaje bo nie byłem tam jeść ale lokal zrobiony nowocześnie a Kurak to czarna nora jednym słowem czarne drewiane coś tam ciemne stoliki i krzesła brakuje jeszcze czarnych ścian do szczescia okna zakryte czarnymi zaluzjami tynk ze sciany se sypie nad tym drewianym na sufiecie kable leza w lewo prawo . Jeśli chodzi o jedzenie to ani jednego ani drugiego nie polecam lepiej sobie w domu zrobic samemu kurczaka wystarczy na noc w marynacie potrzymać żeby nasiąkło i następnego dnia można smarzyć chociażby w garnku
Podam Wam jeden sposób na ocenę takich przybytków, w momencie wejścia jeśli jedzie przepalonym olejem to omijać szerokim łukiem. Poza tym nie radzę reklamować posiłków bo ci naplują do talerza i rozmieszają, widziałem parę restauracji od zaplecza i znam kilka osób tam pracujących.Świeży sok pomarańczowny robią ze zgniłych pomarańczy. Może sobie daruję więcej szczegółów bo zamierzam sjeść kolację.
Ostatnio edytowany 22 lipca 2010 r. o 17:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zofia Badach nie jest lek.med. prosze o sprostowanie lub nie uzywanie tytułów, może tak będzie prościej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Inspektor Zofia Badach na pewno nie jest lekarzem. Kończyła studia na Akademii Rolniczej. Red. Pietrzela zamiast być na tyle zadufanym w sobie, by bezgranicznie ufać swym przekonaniom, mógłby czasem sprawdzić czy nie są mylne. Najlepiej niech o wykształcenie spyta sama zainteresowaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Internauci narzekają też, że bar nie ma toalety dla konsumentów. ? Gdzie umyć ręce przed jedzeniem ? pytają " No jak to ? Zjeść kurczaka z frytkami, popić piwem i nawet nie można się wysikać, wypróżnić i umyć rąk ? Na drzewo z takim "Kurakiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sanepid patrzył co właściciel robi z olejem który trzeba wymieniać ?? bo coś czuje że pewnie zlewa go do WC i nie mają zadnej umowy z firmą która utylizuje niech P. redaktor o to się zapyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś smakoszem kurczaków z piórami i ociekające tłuszczem ?? IDZ DO KURAKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewien okres pracowałem w hurtowni gdzie kupowali kurczaki i powiem wam jedno non stop typ miał nie zapłacone faktury na 3-5 tys zł bywało tak że mięso przyjechało mówiło się że od razu trzeba płacić a Ci kasy nie mają i co?? skrzynki z mięsem ciągało się spowrotem do wozu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wlascicielem nie jest ten sam facet co ma Seven na szkolnym dworze? Seven jest nawet fajnym lokalem, jednym z nielicznych gdzie graja ostrzejsza muzyke:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seven fajne? Ma wystruj jak by byly lata 70te do tego maja taki sam syf jak w kuraku i sprzedaja alkohol dla nieletnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyyyyy w troi też nie ma wc dla konsumętów i trafiło mi sie na pół sórowe mięso w kebabie nie polecam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoje imie napisał:
seven fajne? Ma wystruj jak by byly lata 70te do tego maja taki sam syf jak w kuraku i sprzedaja alkohol dla nieletnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoje imie napisał:
seven fajne? Ma wystruj jak by byly lata 70te do tego maja taki sam syf jak w kuraku i sprzedaja alkohol dla nieletnich
Ciekawe kiedy widziałeś żeby sprzedawali alkohol dla nieletnich. Takie frmazony możesz sobie gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieso napisał:
pewien okres pracowałem w hurtowni gdzie kupowali kurczaki i powiem wam jedno non stop typ miał nie zapłacone faktury na 3-5 tys zł bywało tak że mięso przyjechało mówiło się że od razu trzeba płacić a Ci kasy nie mają i co?? skrzynki z mięsem ciągało się spowrotem do wozu ;/
Nic dziwnego, że nie pracujesz już w tej hurtowni skoro sprzedajesz takie nowiny jeśli nawet są prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZAPUISZCZZM SIĘ TAM WIĘCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...