Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje w Białej Podlaskiej: Powstanie wielki park handlowy

Utworzony przez Bialczanin, 1 marca 2011 o 21:35
Baju,baju będziesz w raju.Obiecywano nam kiedyś rozmach w wykonaniu Turka.Tych Centrów handlowych nie będzie.Po co ludziom obiecywać gruszki na wierzbie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@Bialczanin Jejku a co w tym takiego nieprawdopodobnego, w całej POlsce buduje się galerie, nawet w miastach mniejszych niz Biała, wiec to nic dziwnego, a to bylo wrecz pewne, ze jeszcze jakas pojawi się w Białej, bo to dosc perspytkywiczny rynek, niby Rywal jest, ale tutaj mamy do czynienia z całkiem inna ligą centrów handlowych, ja tam sie ciesze, 3mam kciuki za tą inwetycje a wrecz jestem pewien ze dojdzie do skuutku.
0
A co Abramowicz na to ,tak bronił białej przed takimi molochami. Jest rok wyborczy może się wypowie. Puki co pociągi nie wyszły posłowi. Niech coś zrobi. Brawo Kuraś sam mieszkam na tej dzielnicy w wyborach nie glosowałem na jego opcje ale widzę, że on jedyny umie racjonalnie myśleć pozostali chyba już myślą o promocjach.
0
nestor napisał:
A co Abramowicz na to ,tak bronił białej przed takimi molochami. Jest rok wyborczy może się wypowie. Puki co pociągi nie wyszły posłowi. Niech coś zrobi. Brawo Kuraś sam mieszkam na tej dzielnicy w wyborach nie glosowałem na jego opcje ale widzę, że on jedyny umie racjonalnie myśleć pozostali chyba już myślą o promocjach.
Powiedz lepiej nestor co bierzesz, bo też chciałbym się tak przynajmniej od czasu do czasu oderwać od rzeczywistości. "pociągi nie wyszły posłowi"? Może jeszcze napisz, że mu rozkład jazdy pkp nie wyszedł. Bo pewnie według ciebie dalej rządzi Kaczyński, z Abramowiczem na doczepkę...
0
U notariusza trzeba spisać te weszystkie obiecanki cacanki. Wiem co mówię.
0
Osobiście uważam to przedsięwzięcie za bardzo dobry pomysł, krok na przód dla Miasta Biał Podlaska. Dodatkowo Panu Paczóskiemu zostanie nos przytarty. Sklepikarze wkońcu będą mieli alternatywę i z pewnością zaczną z niej korzystać odchodząc z DH Rywal. Może wtedy zacznie się ich traktować z należytym szacunkiem a nie robić co się chce i jak się chce z właścicielami małych sklepów [bo np 2 Banków się nie zaczepia (za wysokie progi)]. W Bialskich realiach Pan Paczóski czuł się nietykalny poprzez znajomości i pieniądze wkońcu się to zmienia. Wkońcu ktoś postanowił coś zmienić i udowadnić, że nie można w nieskończoność blokować takich inwestycji na których traci Miasto a zyskuje pojedyńcza osoba. Pozdrawiam i opwodzenia życzę!
0
Bialczanin napisał:
Osobiście uważam to przedsięwzięcie za bardzo dobry pomysł, krok na przód dla Miasta Biał Podlaska. Dodatkowo Panu Paczóskiemu zostanie nos przytarty. Sklepikarze wkońcu będą mieli alternatywę i z pewnością zaczną z niej korzystać odchodząc z DH Rywal. Może wtedy zacznie się ich traktować z należytym szacunkiem a nie robić co się chce i jak się chce z właścicielami małych sklepów [bo np 2 Banków się nie zaczepia (za wysokie progi)]. W Bialskich realiach Pan Paczóski czuł się nietykalny poprzez znajomości i pieniądze wkońcu się to zmienia. Wkońcu ktoś postanowił coś zmienić i udowadnić, że nie można w nieskończoność blokować takich inwestycji na których traci Miasto a zyskuje pojedyńcza osoba. Pozdrawiam i opwodzenia życzę!
Tylko po co te obiecanki o setkach miejsc pracy, na dodatek w handlu gdzie są najniższe zarobki. Dlaczego tam gdzie była wcześniej produkcja w Białej, dzisiaj dorabiają się kamienicznicy na czynszach ? "Coś zmienić" ?, kamienicznika na drugiego kamienicznika . A co to za zmiana ?
0
zeby sie ladniej wyrazic. to wszystko jest napisane od 'przodu strony'. a patrzac od 'd*** strony' to poza uchwalami i obiecankami nic w tym kierunku nie jest zroione. wiem co mowie bo mam ojca w radzie i smieje sie sam z tego, mimo ze glosowal 'za' to wie, ze niewiele z tego wyjzie, bo inwestor juz sie waha bo cos tam cos tam. wiec sie ludzie nie nnapalajcie . na skyscraper pisali cos ze H&M bedzie, ze ikea itd. to beda lokalne sklepiki, a w galerii zielonej, ktora bedzie miala inna nazwe hehe kolejne klamstwo , beda sklepy takie jak reserved, orsay. na wiecej niz w rywalu nie liczcie. pozdrawiam. to tak z normalnej perspektywy.
0
Po co ta galeria skoro od 1 kwietnia Białorusini nie będą nic mogli do siebie przewieżć. JB i HELIOS oraz reszta bialskich sklepów padnie. Dobrze, że powiększyli urząd pracy w Białej.
0
Helios nigdy nie padnie jest Wielki
0
Nie wiem czemu jako przykład został podany HELIOS czy JB. Niejednokrotnie robiłem zakupy w firmie Helios i nie musiałem udawać Białorusina by zostać tam mile obsłużonym czy też dostać rabat. Gdyby zabrakło miejsca w Urzędzie Pracy taki Helios śmiało mógłby mu go jeszcze użyczyć.
0
Zamiast galerii handlowych powinno się starać o przyciągnięcie jakiegoś przemysłu. Jeżeli nie ma produkcji to nie ma też rozwoju. A żeby galerie funkcjonowały to ludzie muszą mieć za co w nich kupować, a to raczej trudne zarabiając najniższą krajową pracując w galerii... i tak w koło macieju.
0
GS napisał:
Zamiast galerii handlowych powinno się starać o przyciągnięcie jakiegoś przemysłu. Jeżeli nie ma produkcji to nie ma też rozwoju. A żeby galerie funkcjonowały to ludzie muszą mieć za co w nich kupować, a to raczej trudne zarabiając najniższą krajową pracując w galerii... i tak w koło macieju.
No właśnie, czy kasta urzędnicza będzie w stanie utrzymać te wszystkie galerie???
0
A może Pan Czapski pomyśli o zakładach pracy?? Handel to krótka perspektywa i zdziwiona jestem, że władze BP szczycą się kolejną galerią handlową. Wszędzie w Polsce ściąga się inwestorów, którzy otwierają zakłady produkcyjne, w których pracują Polacy. Natomiast w BP patrzy się na obcokrajowców i pod nich lokalni biznesmeni ustawiają dochody. Panie Czapski - nie ma się czym chwalić.
0
GS napisał:
Zamiast galerii handlowych powinno się starać o przyciągnięcie jakiegoś przemysłu. Jeżeli nie ma produkcji to nie ma też rozwoju...
Prawda! Garstka przydomowych warsztatów produkujących meble, okna nie wystarczy. Zanim obecny miłościwie nam panujący doszedł do władzy - powstał sznajder-alutim czy jak im tam. Dosłownie w ostatnim momencie. To był '96 rok. Jeszcze wtedy samoloty latały nad Białą, a teraz już tylko wrony zawracają. Od tamtej pory już tylko słychać o kolejnych upadłościach, przekrętach i nowych supermarketach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: