Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Irańczycy na razie w Białej Podlaskiej się nie pokazali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 o 08:42 Powrót do artykułu
Wybudują meczet
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie będzie tak jak ze Stocznią za Tuska, kiedy to ujrzawszy i usłyszawszy partnera Tuska doznali alergii w postaci KATARU.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejna inwestycja gości typu Vahap Toy. Biała ma już na tym polu duże doświadczenie :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Darek szuka inwestorów na Białorusi, chce aby swoją produkcję przenieśli z Białorusi do Białej. Odwazne marzenia czy totalna ignorancja ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Durny garnek chciał się podlansować jak zwykle ale słabo wyszło...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pismak eb woj. lubelskie Lubelszczyzną zowie, bo tak myśli jego chore maniackie mózgowie, a jeśli pewny swojego jest, to niech odpowie, gdzie owa Lubelszczyzna w woj. lubelskim jest? Dziennikarze lubelskie z Dziennika Wschodniego, nie odróżniają Lubelszczyzny od woj.lubelskiego, bo redaktory w główce mają hopla porządnego, albo świadomie, używają potworka językowego. Morał: z powodu prawdy naukowej bólu dostali gdyż woj. lubelskiego za Lubelszczyznę nie uznali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CHORY ŁEB! Pismak eb woj. lubelskie Lubelszczyzną zowie, bo tak uwaza  jego chore maniackie mózgowie, a jeśli pewny swego jest, to niech nam odpowie, gdzie owa Lubelszczyzna w woj. lubelskim jest? Dziennikarze mądrale z Dziennika Wschodniego, nie odróżniają Lubelszczyzny od woj.lubelskiego, i niby uczeni - mają w główach hopla porządnego, lub świadomie, uwypuklają potworka językowego. Morał: z powodu prawdy naukowej wściku dostali gdyż  im lubelskiego za Lubelszczyznę nie uznali! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jeszcze bardzo daleko do zapowiadanego 1000 nowych miejsc pracy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trywializm "prezydęta " Białej  bezcenny :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stefaniuk, gdzie twoje 1000 miejsc pracy? Gdzie recycling?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: