Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

istnienie

Utworzony przez bozenka5024, 26 lipca 2011 r. o 08:44
Jak myślicie, czy warto poznać datę swojej śmierci? Kiedyś na pewno bałabym się. Jednak teraz z perspektywy upływającego czasu, myślę, że warto. Mam jeszcze tyle marzeń do spełnienia
Ostatnio edytowany 1 sierpnia 2011 r. o 14:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie się nie sprawdziło!!! Według ich wyliczeń jakieś trzy miesiące temu miałem się przekręcić a żyje nadal i mam się dobrze!!! Ktoś znalazł prosty sposób na zarabianie kasy i dlatego tak tutaj wkleja!!! Gdzie jest moderator??? A może to on ma w tym udziały???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam udzialy,zaledwie pare piw i zaraz wielkie HALO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki moderator? To forum zmienia sie w bagno - nikt tu nie zaglada w celu moderacji. Kazdy pisze co chce, aktywnbych dluzej niz dwa dni jest kilka watkow: luidzie wylewaja swoje zale. Bez dyskusji na fakty, tylko pomowienia i plotki. A Dziennik ma to gdzies, sprzedaja swoja gazete, a tutaj liczniki sie nabijają, linki rosną. Dlatego kto chce wpisac linki do oszukanczych stron to wpisuje, liczac, ze ktos - nawet jedna na sto osob zechce poznnac bzdure o dacie smierci. Przeciez to naciagactwo, ale za kilkadziesiat zlotych nikt by nie wszedl znajac cene smsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...