Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Izabela Turuta została Miss PSW w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2017 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Oby to dziecko nie trafiło do Dubaju, Egiptu i inne formy ....modelingu.Pilnujcie go rodzice to skarb regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyza na polskich dróżkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani ładna, ani zgrabna ... po prostu przaśna i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ona siedzi? Nogi skrzyżowane, żadnej klasy. Przeciętna gruba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie miasto taka miss wiocha wiocha wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wolactwo twkie nienawistne? Nie potraficie się cieszyć? Umiecie tylko kąsać? Ot pomorki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ładna to chyba nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sponsorował te wybory??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się podobają wszystkie dziewczyny na prezentowanych zdjęciach. Zdrowe, ładne, naturalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ja wiem? jakby sie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna, przaśna, zdrowa - ale Miss??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak cos takiego można normalnie skomentować no *** nie da sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta brzydka, tamta brzydka a czy wy czasem patrzycie w lustro jak sami wyglądacie? Jak można tak krytykować wszystko i wszystkich? Zazdrość czy głupota a może i to i to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ja w niejednej produkcji. Wenezuela, Meksyk, Brazylia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam widzę więcej ładniejszych dziewczyna a ta jest po prostu z nadwagą i sorki ale od miss oczekuję się wzoru figury.Tu jakby jej makijaż zmyć była by zwykła dziewczyna jakich multum na ulicy ale miss ?serio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komentujecie urodę kobiet, skoro żadna nie jest w waszym typie? Może wolelibyście, żeby Miss został szczupły chłopiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatko, ale pulchniak! To był konkurs dla modelek +size?? Buehehehe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzie foty topless albo chociaż w bikini??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory miss to najgłupszy i najbardziej próżny konkurs na świecie a poza tym uroda jest względna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała najładniejsza dziewczyna. Wasze komentarze są zbędne. Nie jest wcale gruba. Widzieliście ją na żywo? Na pewno nie, więc nie komentujcie! Po prostu te zdjęcia są dla niej niekorzystnie zrobione, a w rzeczywistości dziewczyna piękna i zgrabna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...