Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłoń: Kłusownicy wpadli z bronią, trofeami i dziczyzną

Utworzony przez llubellak@op.pl, 14 stycznia 2011 r. o 12:31
macie tych cholernych myśliwych obrońcy tradycji myśliwskich i pięknych polowań! tacy sami z nich myśliwi jak ten co zastrzelił kumpla na polowaniu pod Zamościem- jak się później okazało na nic nie miał polowania. swoją drogą szkoda, że jeden drugiego nie kropnął po czym nie wpadł we własne wnyki, choć na forum zaraz podniósłby się lament jacy oni biedni i że szkoda ich rodzin! na pohybel z kłusownikami i pseudo myśliwymi, z tymi prawdziwymi zresztą też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłusować i posiadać broni bez pozwolenia nie wolno. I bardzo dobrze! Ale alkohol w organiźmie, oczywiście poza określonymi przez prawo sytuacjami, mieć wolno. Czy jest jakiś racjonalny powód podawania przez policję takich informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie idioci dostana zawiasy, nic mnie nie zdziwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największymi kłusownikami to są myśliwi.Nie przestrzegają okresów ochronnych,polują po pijanemu,liczy się tylko kiełbaska.Wiem dużo na ten temat bo kiedyś pracowałem i przyjaźniłem się z pewnym myśliwym.Jak jechał na zasiadkę na dzika to zawsze wracał podpity,tłumaczył,że golną sobie aby cieplej było siedzieć.Ileż to razy naje***ego przywoziłem z zebrań koła lub z szacowania szkód u rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...