Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Kargul z Pawlakiem: Poszło o nasze słupki i wasze sztachety

Utworzony przez irek soldziński, 20 maja 2009 r. o 21:32
WRACAJ DO ROBOTY KRÓLU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co król ma do roboty? Tylko czyta i roznosi ploty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wikary napisał:
A co król ma do roboty? Tylko czyta i roznosi ploty!
Neluniu ratuj mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Walczący z Tyranią @ 27.05.2009, 16:36:09) * Jeszcze raz proszę o podanie przykładu kłamstwa w którym opozycja kłamała a nie wklejani epostów takie pisanie do niczego nie prowadzi ja tam nie muszę używać dużych czcionek bo prawda jest zawsze widoczna i nie musi się wywyższać . A zło jak zwykle głośno krzyczy . Ale co się spodziewać po ludziach którzy nie mają swojego rozumu tylko poddają sie prawdziwej manipulacji i najpierw proszę dowiedzieć się co to jest manipulacja a nie wypisywać głupoty dziękuję i jeszcze raz moje inicjały SM PS . naucz sie cytować ;-) Czytając twoje posty czegos sie nauczyłem, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawdą jest ,że jedna ze srton "kargulowo- pawlakowego "konfliktu spokrewniona jest z jaśnie ...starostą ? Jeżeli tak , to jużwiecie dlaczego tak się stało.Wszyscy znający włodarza powiatu uważają się za wswchmocnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta nietypowa odsłona "janowskiego "grajdołka pokazała Ow uroczy Janów , niestety w nieciekawym świetle .Szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to teraz wiemy dlaczego Heniek siedział w pierwszym rzędzie na zebraniu ze starostą - chciał zobaczyć kuzyna! Wójt go wśród bezradnych posadził bo wie że on starosty rodzina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/9268263/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Janek~ wpis Dzisiaj, 13:47 Wpis #3182 Goście CYTAT(Janek @ 28.05.2009, 11:53:52) * Czytam te wasze forum i dochodzę do wniosku, że wasza opozycja powinna się leczyć, nerwy wam puszczają. Koncepcję pracy waszego wójta w zakładzie komunalnym to chyba w Tworkach tworzyliście. Ci co mówią, że chcą chodnika na stadninę to mają tam działki i chodzi im o wjazdy na posesję za frajer. Chłopie ja już 50 lat mieszkam w Janowie i jeszcze nie doczekałem się twardej nawierzchni przy domu a ty jeden z drugim nie zdążyłeś kupić działki i już chcesz mieć chodniki i wjazdy. Czepiaj się Starosty bo to droga powiatowa i Radnych Powiatowych a nie wójta bo i tak zrobił gest dokładając do tej potrzebnej inwestycji. Poczekaj przyjdzie czas na ciebie po mnie bo ja wierzę, że ten wójt wykona wszystkie ulice w Janowie, ponieważ jak mówi że zrobi to robi, a wy jak mówicie, że robicie to mówicie i takich w Janowie było już wielu. Nie liczcie,że wójt przegra wybory bo znacząca większość i tak na niego zagłosuje. Wiecie czemu? Bo to jedyny człowiek, który wreszcie rozwija Janów i gminę i buduję w przeciwieństwie do was, którzy potraficie jedynie krytykować. Powinniście się zapaść pod ziemię ze wstydu, bo jesteście odarci ze wszelkich uczuć ludzkich. Macie manię wyższości - i tak nikt was nie słucha ale przytakuje, bo w \janowie nikt się nie wychyla. Oj chłopcy dorośnijcie bo coś z wami nie wszystko w porządku - pójdźcie do właściwego lekarza - chociaż nie wiem czy to pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27.05.2009, 15:27:15' post='134060'] Chyba byłaś pani głucha i ślepa Byłam na tym spotkaniu i jestem oburzona tym wpisem - przecież wy kłamiecie bo Pan Wójt bardzo kulturalnie prowadził zebranie i wszystkich dopuścił do głosu. Dlaczego łżesz człowieku? To ty się obudź bo sami się baliście spotkania i ściągnęliście pomoc parlamentarzystów którzy mówili, że trzeba pomóc, ale jak padło pytanie czy przywieźli pieniądze na ten cel to jakoś odpowiedzi nie było. Nie kompromitujcie Janowa i nie plujcie jadem bo po spotkaniu ludzie się na was poznali. Zbieraliście podpisy pytając czy chcesz aby na stadninę był chodnik a zmanipulowaliście to potem jako niezadowolenie mieszkańców. Na oszustwie nie da się zbudować niczego. Gdzie było tych waszych 600 wnoszących protest. Skoro tak im na tym zależy to dlaczego nie przyszli na spotkanie? Za kłamstwa dosięgnie was sprawiedliwość wcześniej czy później. Słuchajcie dalej opozycyjnego to zimą w trampkach przyjdzie wam chodzić on was wyprowadzi nawet za stadninę ale po błocie jak nie wybudują drogi. A jak budowa dróg to jest obowiązek władz to dlaczego brakuje pieniędzy na ich budowę? Oj otumaniać potraficie wspaniale. Jestem zniesmaczona opozycją z powodu braku w nich poczucia odpowiedzialności za rozwój gminy a albrzymiego marnotrawienia energii i czasu na robienie zadymy.Obrzydliwość . Fe! - Zawsze trzeba iść z prądem najdalej zajdziesz w tym czasie to dla ciebie dobra ślizgawka do ochłapów które jeszcze pozostały do rozgrabienia - "ale jak padło pytanie czy przywieźli pieniądze na ten cel to jakoś odpowiedzi nie było." a co oni przyjechali żeby bogatej gminie pomagać, która stać na wyrzucenie 1.250,000.00 złotych, na drogę jak na Białorusi ! to po co nam taka droga, do cywilizacji a nie sie uwsteczniać, na Białoruś z takimi pomysłami!!!!!!!!!!!!!! jka robisz raz to pomysl dwa razy zamim sknocisz i znowu trzeba będzie poprawiać!!!!!!!!!!!! Jestem zniesmaczona opozycją z powodu braku w nich poczucia odpowiedzialności za rozwój gminy a albrzymiego marnotrawienia energii i czasu na robienie zadymy.Obrzydliwość . Fe! (ale zakochana w wójcie ? ) Są bardzo odpowiedzialni, przywidują i chca rozmawiać, a gdzie konsultacje społeczne przed budową kotłowni a przed oddaniem oczyszczalni - metodą Romanowskiego ? Bardzo dziękujemy wspaniałym ludziom którzy podjeli się trudu i rozmawiali z mieśzkańcami, zbierali podpisy, poświęcili swój cenny czas, dla wspólnego dobra, żeby więcej bubli już w gminnie nie było oprócz tych koniecznych z nazwy miejscowości. Składamy szczere podziekowania, za odwagę, trud, poświecenie, narażenie dla nas wszystkich, bo przeciwnicy na zeebraniu jak patrzyli jak się zachowywali każdy widział. Mamy nadzieję wesprzeć was w dążeniach, może nie takich skromnych jak droga, kropla drąży skały miejmy nadzieję !!!!!!!!!!!Przyszłość pokaże.. Pan Abramowicz powiedział że nie przyjechał tu by się kłócić, czy obwiniać, powiedział że przyjechał rozmawiać i negocjować , bo wszystko da sie zmienić, gdy sie chce ! Nie partiom jest potrzebna droga, lecz ludziom z niej korzystającym, uczniom dojeżdzajacym rowerami do szkoły, kierowcom żeby nie omijać pieszych, turystom żeby mogli dojsc z Janowa do stadniny, niedzielnym janowskim spacerowiczom aby mogli spokojnie i bezpiecznie wyjść na spacer, i z niego wrócić Czym bliżej wyborów tych samorzadowych, mamy nadzieję ze więcej ludzi odważy się wytykać błędy bo mamy świadomośc że za nie właśnie jak za kanalizacje my sami nie kto inny będziemy płacić czy to z własnej kieszeni czy to z naszych gminnych podatków Na wyborach do europarlamentu, taka partia jak PSL niby chłopska i dla ludu niech zginie i przepadnie na szary koniec aby buty i arogancji od ludzi tejże parti nie trzeba było znosić czy to jako petent czy mieszkaniec na zebraniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat Goście Super wypowiedz Ocknij się ludu ze snu wstań i zobacz jaki tobą rządzi drań! On jest w stanie wszystko zrobic,aby osiagnąc swój cel.Kto miał z nim do czynienia to b. dobrze wie do jakich granic siega jego podłość. Dziwi mnie ze taki człowiek ma czelnosc stac w kosciele przed gł. ołtarzem, (bo nie może tam wjechac traktorem ) w islamie nie był by wpuszczony do światyni. Traktorzysto nie umiesz czytać ..a gminą rzadzisz??? TO TY JESTEŚ>>O TOBIE PISAŁEM>>BO CIĘ ZNAM>>bardzo dobrze Pluj świni w oczy a ona powie że deszcz pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
53 minut temu Wpis #3195 Goście CYTAT(Gość @ 28.05.2009, 20:16:40) * ~Janek~ wpis Dzisiaj, 13:47 Wpis #3182 Goście CYTAT(Janek @ 28.05.2009, 11:53:52) * Czytam te wasze forum i dochodzę do wniosku, że wasza opozycja powinna się leczyć, nerwy wam puszczają. Koncepcję pracy waszego wójta w zakładzie komunalnym to chyba w Tworkach tworzyliście. Ci co mówią, że chcą chodnika na stadninę to mają tam działki i chodzi im o wjazdy na posesję za frajer. Chłopie ja już 50 lat mieszkam w Janowie i jeszcze nie doczekałem się twardej nawierzchni przy domu a ty jeden z drugim nie zdążyłeś kupić działki i już chcesz mieć chodniki i wjazdy. Czepiaj się Starosty bo to droga powiatowa i Radnych Powiatowych a nie wójta bo i tak zrobił gest dokładając do tej potrzebnej inwestycji. Poczekaj przyjdzie czas na ciebie po mnie bo ja wierzę, że ten wójt wykona wszystkie ulice w Janowie, ponieważ jak mówi że zrobi to robi, a wy jak mówicie, że robicie to mówicie i takich w Janowie było już wielu. Nie liczcie,że wójt przegra wybory bo znacząca większość i tak na niego zagłosuje. Wiecie czemu? Bo to jedyny człowiek, który wreszcie rozwija Janów i gminę i buduję w przeciwieństwie do was, którzy potraficie jedynie krytykować. Powinniście się zapaść pod ziemię ze wstydu, bo jesteście odarci ze wszelkich uczuć ludzkich. Macie manię wyższości - i tak nikt was nie słucha ale przytakuje, bo w \janowie nikt się nie wychyla. Oj chłopcy dorośnijcie bo coś z wami nie wszystko w porządku - pójdźcie do właściwego lekarza - chociaż nie wiem czy to pomoże. ten post pisał człowiek któremu coś brakuje albo w podzięce bo wójt sprawdzi co napisał i jak sie popisał, powinien najpierw sam się leczyć a potem do lekarza innych wysyłać i 50 lat niczego ciebie człowieku nie nauczyło tylko zazdrosci i potrzenia na własne koryto z podejrzliowścią i zazdrościa co maja inni, musisz tu za kare człowieku z tym swoim wójtem mieszkać i niech tobie panuje jeszcze przez 50 lat a kto " w przeciwieństwie do innych łupi po 12-14.000, 00 zł miesięcznie i to ty płacisz statystycznie na trzynastkę wójtowi po 4,50 od głowy ! za co człeku buli gmina kasę za myślenie gospodarcze a nie krótkowzroczne, na dziś i teraz, zrobie tak ,bo mi sie tak podoba, wybraliście mnie to teraz macie się tylko słuchać albo tak was wmanewruję że pożałujecie." ja wykonuję tylko rady zalecenia" żygać sie chce. "Czepiaj się Starosty bo to droga powiatowa i Radnych Powiatowych a nie wójta bo i tak zrobił gest dokładając do tej potrzebnej inwestycji." dołożył na papierze z twojej i naszej kieszeni nasze pieniądze , ni powiem ile klas trzeba skończyć, albo co w życiu wiedzieć żeby wszystko odbierać przez pryzmat " ja jestem władza absolutna ja wam daję " ty ................................ nie znajduje słów , zapisz sie na uniwersytet III wieku, może dorośniesz do demokracji............... Powinien wójt za twoje na forum lizusostwo zacząć nie od drogi na stadninę tylko w podzięce zacząć od twojego człeku wjazdu, będzie wtedy dobrze ? ale tylko dla ciebie , bo w twoim znaczeniu inni sięnie liczą więc zapadnij sie ze wstydu, bo miłość nie ważne jaka może być jakś nawet gejowska, nie jedno ma imię,o zaślepieniu chyba lepiej mówić, więc psychiatra z okulista się kłania, nie ma w naszej niepublicznej służbie zdrowia takich lekarzy są na zapisy niestety w Białej, i nie wiadomo ile się czeka, choroby mogą sie rozwijać, co gorsze........... Wszystko zaczyna sie od upośledzenia widzenia siebie jako niewydarzonego nieudacznika co nawet wjazdu nie ma, a potem psuje się od głowy dalej i dalej ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
53 minut temu Wpis #3195 Goście CYTAT(Gość @ 28.05.2009, 20:16:40) * ~Janek~ wpis Dzisiaj, 13:47 Wpis #3182 Goście CYTAT(Janek @ 28.05.2009, 11:53:52) * Czytam te wasze forum i dochodzę do wniosku, że wasza opozycja powinna się leczyć, nerwy wam puszczają. Koncepcję pracy waszego wójta w zakładzie komunalnym to chyba w Tworkach tworzyliście. Ci co mówią, że chcą chodnika na stadninę to mają tam działki i chodzi im o wjazdy na posesję za frajer. Chłopie ja już 50 lat mieszkam w Janowie i jeszcze nie doczekałem się twardej nawierzchni przy domu a ty jeden z drugim nie zdążyłeś kupić działki i już chcesz mieć chodniki i wjazdy. Czepiaj się Starosty bo to droga powiatowa i Radnych Powiatowych a nie wójta bo i tak zrobił gest dokładając do tej potrzebnej inwestycji. Poczekaj przyjdzie czas na ciebie po mnie bo ja wierzę, że ten wójt wykona wszystkie ulice w Janowie, ponieważ jak mówi że zrobi to robi, a wy jak mówicie, że robicie to mówicie i takich w Janowie było już wielu. Nie liczcie,że wójt przegra wybory bo znacząca większość i tak na niego zagłosuje. Wiecie czemu? Bo to jedyny człowiek, który wreszcie rozwija Janów i gminę i buduję w przeciwieństwie do was, którzy potraficie jedynie krytykować. Powinniście się zapaść pod ziemię ze wstydu, bo jesteście odarci ze wszelkich uczuć ludzkich. Macie manię wyższości - i tak nikt was nie słucha ale przytakuje, bo w \janowie nikt się nie wychyla. Oj chłopcy dorośnijcie bo coś z wami nie wszystko w porządku - pójdźcie do właściwego lekarza - chociaż nie wiem czy to pomoże. ten post pisał człowiek któremu coś brakuje albo w podzięce bo wójt sprawdzi co napisał i jak sie popisał, powinien najpierw sam się leczyć a potem do lekarza innych wysyłać i 50 lat niczego ciebie człowieku nie nauczyło tylko zazdrosci i potrzenia na własne koryto z podejrzliowścią i zazdrościa co maja inni, musisz tu za kare człowieku z tym swoim wójtem mieszkać i niech tobie panuje jeszcze przez 50 lat a kto " w przeciwieństwie do innych łupi po 12-14.000, 00 zł miesięcznie i to ty płacisz statystycznie na trzynastkę wójtowi po 4,50 od głowy ! za co człeku buli gmina kasę za myślenie gospodarcze a nie krótkowzroczne, na dziś i teraz, zrobie tak ,bo mi sie tak podoba, wybraliście mnie to teraz macie się tylko słuchać albo tak was wmanewruję że pożałujecie." ja wykonuję tylko rady zalecenia" żygać sie chce. "Czepiaj się Starosty bo to droga powiatowa i Radnych Powiatowych a nie wójta bo i tak zrobił gest dokładając do tej potrzebnej inwestycji." dołożył na papierze z twojej i naszej kieszeni nasze pieniądze , ni powiem ile klas trzeba skończyć, albo co w życiu wiedzieć żeby wszystko odbierać przez pryzmat " ja jestem władza absolutna ja wam daję " ty ................................ nie znajduje słów , zapisz sie na uniwersytet III wieku, może dorośniesz do demokracji............... Powinien wójt za twoje na forum lizusostwo zacząć nie od drogi na stadninę tylko w podzięce zacząć od twojego człeku wjazdu, będzie wtedy dobrze ? ale tylko dla ciebie , bo w twoim znaczeniu inni sięnie liczą więc zapadnij sie ze wstydu, bo miłość nie ważne jaka może być jakś nawet gejowska, nie jedno ma imię,o zaślepieniu chyba lepiej mówić, więc psychiatra z okulista się kłania, nie ma w naszej niepublicznej służbie zdrowia takich lekarzy są na zapisy niestety w Białej, i nie wiadomo ile się czeka, choroby mogą sie rozwijać, co gorsze........... Wszystko zaczyna sie od upośledzenia widzenia siebie jako niewydarzonego nieudacznika co nawet wjazdu nie ma, a potem psuje się od głowy dalej i dalej ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis #3225 Goście JEŚLI ELIT JANOWSKICH SIĘ TYCZY, CHODZI O LUDZI NOBILITUJĄCYCH DO ELITY , NIE WSZYSCY CHCĄ ROZMAWIAĆ Z TRAKTORZYSTA ! NIE TA KLASA ! ŚMIEJA SIĘ ZA PLECAMI, NO NIE KAŻDY W OCZY TO POWIE, O TEJ SŁOMIE OD KONI W BUTACH, A POZA TYM ŚMIERDZI JAK NIE DYMEM Z KOTŁOWNI, TO CUCHNIE TAM GDZIE ZAGLĄDA , SMRODEM Z SZAMBA LUB OCZYSZCZALNI , NAWET KOSZULA POMARAŃCZOWA NA NIEWIELE SIĘ ZDA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI ELIT JANOWSKICH SIĘ TYCZY, CHODZI O LUDZI NOBILITUJĄCYCH DO ELITY , NIE WSZYSCY CHCĄ ROZMAWIAĆ Z TRAKTORZYSTA ! NIE TA KLASA ! SMIEJA SIE ZA PLECAMI, NO NIE KARZDY W OCZY TO POWIE, O TEJ SŁONIE OD KONI W BUTACH, A POZA TYM ŚMIERDŹI JAK NIE DYMEM Z KOTŁOWNI, TO CUCHNIE SMRODEM Z SZAMBA LUB OCZYSZCZALNI !!!! Fajnie ,że przyswajasz neologizmy. Będą z ciebie ludzie. Na szambiarza się nadajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE DYSLEKSIĘ MAM LUB STARY KOMPUTER, ALE FAJNIE ŻE CZUWASZ NAD MOIMI BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI !DZIĘKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MOŻE DYSLEKSIĘ MAM LUB STARY KOMPUTER, ALE FAJNIE ŻE CZUWASZ NAD MOIMI BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI !DZIĘKI !
JEŚLI ELIT JANOWSKICH SIĘ TYCZY, CHODZI O LUDZI NOBILITUJĄCYCH DO ELITY , NIE WSZYSCY CHCĄ ROZMAWIAĆ Z TRAKTORZYSTA ! NIE TA KLASA ! SMIEJA SIE ZA PLECAMI, NO NIE KARZDY W OCZY TO POWIE, O TEJ SŁONIE OD KONI W BUTACH, A POZA TYM ŚMIERDŹI JAK NIE DYMEM Z KOTŁOWNI, TO CUCHNIE SMRODEM Z SZAMBA LUB OCZYSZCZALNI !!!! Fajnie ,że przyswajasz neologizmy. Będą z ciebie ludzie. Na szambiarza się nadajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludu janowski!!!!! NIE GŁOSUJ 7 CZERWCA NA PSL!!! ludu janowski!!!!! apeluje do Państwa o NIE GŁOSOWANIE na posła JERZEGO STEFANIUKA, ani żadnego innego peselowca. ludu janowski!!!!! już nigdy nie głosuj na peselowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~about_criminals~~ Wczoraj, 18:40 Wpis #1 Goście " Do końca końca kadencji będę sobie spokojnie siedzieć . Dałby Bóg. Na Prostej. ~mieszkaniec gminy~ Wczoraj, 20:32 Wpis #4 Goście to nie rozum im wrócił ale strach przed ludzmi na wsi ,w ktorej trzeba żyć ,był większy niż strach przed utratą Laskawości miłościwie panującego zielonego du....ka.Głosujcie dalęj na PSL a zlikwidują Wam nie tylko szkoły ale wszystko co nie daje im zagarnąć do kieszeni społecznych pieniędzy. Teraz czas żeby wrescie prokuratura i sąd zaczął pracować zgodnie z prawem i skazać go tak jak zasługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...