Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAK ODZYSKAĆ DZIECI

Utworzony przez Marek, 1 maja 2012 r. o 19:50
Witam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mam duży jak dla mnie problem.Była zona nie daje mi dzieci na widzenia .Wyczerpałem już wszystkie środki prawne jakich moglemie użyć .Sąd zagroził jej nawet karą pieniężną za niewydanie mi dzieci,więc przekupia córkę 12 lat zakupami i ta z kolei mówi tak tato chcemy się spotkac ale u nas w mieszkaniu.Wszystko byłoby ok,tylko tam jest byłej konkubent i brat,już raz chcieli mnie pobić!Boję się wchodzić bo myślę że zrobi sobie krzywde np.uderzy się i wezwie policję .Po za tym kilka razy już składala na mnie różne oskarżenia {wszystkie oddalane przez brak dowodów}nawet gdy chodzilem do córki do szkoły aby tylko ją zobaczyć ,oskarżyła mnie że nachodzę i straszę dziecko.ostatnio dzieci córka 12 l. i syn 7 l.widzialem 17 grudnia.Nic nie mogę zrobić bo sąd powiedzial ze przecierz oficjalnie nie powiedziała że mi ich nie da,a córka mnie zaprasza na górę.Gdy zapytałem sędziego czy uniewinni mnie jak była pozwie mnie za ewentualne pobicie ( bo wiem że jeśli wejdę ona napewno się uderzy i mnie oskarży)tylko się uśmiechną. Nie mam już pomysłów jak przekonać byłą do puszczenia dzieci ? Nadmienię że mam dom pracę żonę która też pracuje,a była ciąga dzieci po Białej podl. po stancjach jest z kolejnym już konkubentam nie pracuje a córka co mnie przeraża mówi że nie bedzie się uczyć bo chce aby to faceci ją utrzymywali i za wszystko płacili jak mama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba trudno cokolwiek doradzić?Nie mogę jeść spać pracować po prostu ciągle bardzo tęsknię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
At least, ###### Online will not teach Coach Factory Online quickly as a ###### coach would, and Coach Factory Online the sink or ###### Online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...