Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak policjanci łapią pieszych w Białej Podlaskiej

Utworzony przez r, 22 lipca 2010 r. o 21:51
Panie senatorze wstyd za takie podejście do sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
Panie senatorze wstyd za takie podejście do sytuacji.
Kto wydał zgodę na użytkowanie wielkopowierzchniowego obiektu handlowego bez właściwych rozwiązań komunikacyjnych np. odpowiednio zlokalizowany parking ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto wydał zgodę na użytkowanie wielkopowierzchniowego obiektu handlowego bez właściwych rozwiązań komunikacyjnych np. odpowiednio zlokalizowany parking ?.
Najkrótszą drogą między dwoma punktami jest linia prosta, tego uczą już w podstawówce, dlaczego więc zlokalizowano przejście z boku. Olbrzymi Pawilon i bez parkingu kto wydał zgodę ? Bo trudno nazwać parkingiem te dwa placyki gdzie niejeden dał zarobić mechanikom, gdzie trudno jest przejść nawet gdy jest sucho. Teraz z innej beczki pytanie, w jakim mieście można przejść czerwonym świetle lub po prostu przez ulicę na oczach policjanta i jakoś pieszych nie rozjeżdżają ? Policjanci dajcie ludziom żyć i nie zabierajcie ostatnich groszy, zainteresujcie się raczej wyścigami na ulicach i sobotnimi pijakami.Głupi jestem, ale napiszę jeszcze raz kadencyjność samorządowców, rozliczenie z majątku po zakończeniu oraz Partie ręce precz od samorządu to na początek. No i koniec "Czapizmu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Konarski, jaki kraj tacy senatorowie, jacy senatorowie takie prawo. Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Stefan Konarski, jaki kraj tacy senatorowie, jacy senatorowie takie prawo. Nic dodać nic ująć.
Jacy Wyborcy taki Prezydent. Jakie rządy takie złodziejstwo.To miasto,wyżej, o które pytałem to Londyn.
Ostatnio edytowany 22 lipca 2010 r. o 23:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli duzo osob przechodzi gdzie indziej, to znaczy ze przejscie jest zle zlokalizowane....i trzeba zrobic je w tym miejscu gdzie ludzie najczesciej przechodza....ale po co to robic, jak mozna na czyms takim zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Przyznam się, że również dostałam mandat za przechodzenie w tamtym miejscu i zapytałam dlaczego przejśćie dla pieszych jest w tym a nie innym miejscu. Odpowiedź była zaskakująca - "bo piesi się rozpanoszą jak będzie przejście na przeciwko rywala". Brawo dla bialskiej policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
jesli duzo osob przechodzi gdzie indziej, to znaczy ze przejscie jest zle zlokalizowane....i trzeba zrobic je w tym miejscu gdzie ludzie najczesciej przechodza....ale po co to robic, jak mozna na czyms takim zarobic
To jest jasne dla każdego, ale są ludzie kierujący się inną logiką oraz wyznający inne zasady moralne to znaczy brak zasad - ta druga uwaga jest natury ogólnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechodźmy poza przejściem - bo bliżej, przechodźmy na czerwonym - bo szybciej, parkujmy na zakazie - bo wygodniej, itp, prędkości też pewnie nie ma sensu przestrzegać - bo to dopiero jest walka z wiatrakami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądry senator napisał:
przechodźmy poza przejściem - bo bliżej, przechodźmy na czerwonym - bo szybciej, parkujmy na zakazie - bo wygodniej, itp, prędkości też pewnie nie ma sensu przestrzegać - bo to dopiero jest walka z wiatrakami...
Dołącz do tego teorię względności i będziesz miał ogólną teorię świata. Mówiąc inaczej doprowadzasz dyskusję do absurdu, a jest to problem : parkingu, przejścia i kto nas tak urządził i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jakby stali wlaśnie widoczni i odstraszali , potencjalnie zmniejszą ilość wypadków, a tak , no cóż , mogą się wykazać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dostałem mandat ale w innym miejscu koło Kauflanda wyskoczyli zza krzaków . To jakaś paranoja nie rozumiem dla czego nie można przejsć sobie przez ulice nawet jak nie ma aut żadnych . Co do samego przejścia popieram innych dla czego nie ma przejścia na przeciw Rywala ?? mam wrażenie że Pan Prezydent nie chodzi już z buta i np żeby przejść na ul Zamkowej zgodnie z przepisami trzeba iść A aż pod Ekonomik opcja B aż pod Park tam też ludzie chodzą jak chcą ale co się dziwić?? a po drugie niech w końcu zaczną uczyć kierowców że trzeba się zatrzymywać jak ktoś stoi na pasach bo na 10 tylko 1 się zatrzyma ostatnio stalem na pasach i chciałęm przejsć jechał radiowóz i co myślicie zę się zatrzymał ?? OTÓŻ NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako że "skuteczność" bialskich mundurowych jest porażająca to muszą czymś podbić swoje statystyki. najłatwiej to zrobić wlepiając bez ograniczeń mandaty pieszym. podobne manewry stosują również przy rondzie na pkp od strony dworca - kiedyś były tam dwie "zebry", teraz jest tylko jedna. więc się przyczajają i wyłapują tych, którzy z przyzwyczajenia chodzą po zlikwidowanym przejściu. brawo policjo!!! zamiast łapać prawdziwych przestępców nabijacie sobie statystyki pieszymi. tak (nie)3mać!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, gdzie my żyjemy?! w normalnym kraju za przejście przez ulicę albo na czerwonym, jeśli nic nie jedzie i miejsce jest bezpieczne, nikt mandatów nie dostaje! wiem, bo wiele razy robiłem to w obecności policjantów; trochę zdrowego rozsądku! przepisy są dla ludzi, a nie odwrotnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy sa po to by je przestrzegac. A swoja droga pan senator powinien sie wstydzic za takie wypowiedzi, pozostaje pytanie czy w innych kwestiachrowniez ma takie podejscie do prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
ja dostałem mandat ale w innym miejscu koło Kauflanda wyskoczyli zza krzaków . To jakaś paranoja nie rozumiem dla czego nie można przejsć sobie przez ulice nawet jak nie ma aut żadnych . Co do samego przejścia popieram innych dla czego nie ma przejścia na przeciw Rywala ?? mam wrażenie że Pan Prezydent nie chodzi już z buta i np żeby przejść na ul Zamkowej zgodnie z przepisami trzeba iść A aż pod Ekonomik opcja B aż pod Park tam też ludzie chodzą jak chcą ale co się dziwić?? a po drugie niech w końcu zaczną uczyć kierowców że trzeba się zatrzymywać jak ktoś stoi na pasach bo na 10 tylko 1 się zatrzyma ostatnio stalem na pasach i chciałęm przejsć jechał radiowóz i co myślicie zę się zatrzymał ?? OTÓŻ NIE
Stanie na przejściu jest zabronione i można za to dostać mandat. Tak samo zresztą przebieganie przez przejscie. Należy przechodzić zwykłym krokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie stałem na samych pasach a na chodniku i ewidentnie dawałem oznaki ze chce przejść !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele jest takich miejsc, że nie ma przejścia tam gdzie być powinno, np na Al. Jana Pawła II tam obok delfina tam to już w ogóle nie ma przejścia tzn jest tam obok kościoła tylko a co lepsze jak się przejdzie na drugą stronę to nie ma tam chodnika na całym odcinku więc trzeba wybierać albo przechodzi się przez ulice albo niszczy się zieleń za co oczywiście tez można dostać mandat chyba że przechodzić przez pasy i iść ulicą. A nie ma takiego przepisu że jeśli jest skrzyżowanie ulic i nie ma przejścia to można przechodzić czy coś mi się ubzdurało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy obywatele taka policja i politycy. Stefan Konarski ... zabierał głos dlatego, że: 1. 15 lat pracował w komunikacji - ustalał oznakowanie, egzaminował na karty różnego rodzaju - dbał w imieniu wojewody o bezpieczeństwo drogowe. 2. sam niedawno przechodził problem z policją i nie przyjęciem mandatu i wygraną w sądzie z nimi - okazało się, że od miejsca zatrzymania do któregokolwiek przejścia było więcej niż 100 metrów a to oznacza, że policja nie zna się na przepisach... 3. Pan redaktor sam pytał się go o to, a nie on zabiegał o ten artykuł. 4. Polowanie w tamtym miejscu są natury czysto finansowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frantic napisał:
Jacy obywatele taka policja i politycy. Stefan Konarski ... zabierał głos dlatego, że: 1. 15 lat pracował w komunikacji - ustalał oznakowanie, egzaminował na karty różnego rodzaju - dbał w imieniu wojewody o bezpieczeństwo drogowe. 2. sam niedawno przechodził problem z policją i nie przyjęciem mandatu i wygraną w sądzie z nimi - okazało się, że od miejsca zatrzymania do któregokolwiek przejścia było więcej niż 100 metrów a to oznacza, że policja nie zna się na przepisach... 3. Pan redaktor sam pytał się go o to, a nie on zabiegał o ten artykuł. 4. Polowanie w tamtym miejscu są natury czysto finansowej.
To nie jest sprawa polityczna to jest kwestia zdrowego rozsądku, oraz niekompetencji urzędników. Zapłacą jak zawsze mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...