Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak policjanci łapią pieszych w Białej Podlaskiej

Utworzony przez r, 22 lipca 2010 r. o 21:51
przejście na Narutowicza było robione dawnoooo po to żeby ludzie z baraku mieli którędy do pompy przejść moim zdaniem jakby administracja zmieniła miejsce pasów i przeniosła je bliżej Rywala, nic wielkiego by się nie stało a klientom ułatwiło życie. Policja czai się na pieszych bo to dla nich wyniki, mandaty, a normę miesięczną muszą wyrobić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porazka z tym wylapywaniem, hehehe ja mieszkam w Szkocji i tutaj tez sa swiatla dla pieszych i przejscia ale kazdy chodzi jak chce. kiedys szedlem srodkiem ulicy bo przeszedlem tylko jeden pas bo drugiego nie bylo mozliwosci i akurat przejezdzala policja i nawet sie nie popatrzyli. Potem z policjantem na czerwonym przechodziliem i tez nic. A to dlatego ze tutaj przechodzenie nie jest niebezpieczne jak w polsce. Ludzie tu jezdza powoli i kulturalne, ja stoisz przy przejsciu to sie zatrzymaja i cie puszcza. A jak wyjdziesz na srodek ulicy to potrafia i bez przejscia sie zatrzymac i cie puscic. W uk mozesz dostac 12 punktow i punkty utrzymuja sie przez 3 lata jak masz 6 punktow to ciezko znalesc prace jako kierowca. A w polsce niedlugo bedzie po 100 punktow i ja zaplacisz w pierwszych 2 tygodniach to bez punktow i 50% znizki na mandat. Teraz jak jest 21 i po roku sie kasuja to prawie jak by nic nie dostawac bo trzeba byc poteznym idiota zeby zarobic 21 punktow w ciagu roku zwlaszcza jak sie w kolko po swoim miescie jezdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...