Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak żyć,panowie rządzący,jak żyć?

Utworzony przez Smutas, 28 kwietnia 2013 r. o 19:32
POgromca komuchów napisał:
Nie jestem katolikiem CZERWONY BUCU,tylko POgromcą komuchów,i twoim przeznaczeniem.
Nie jesteś katolikiem ? To pewnie jesteś z byłej pzpr a teraz z platformy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko Jarosław moze nas uratować on wie jak się prowadzi auto , wychowuje dzieci i dokonuje przelewu z własnego konta bankowego tylko Jarosław
...ale śmieszne, ale żeś błysnął ! Większość społeczeństwa nie posiada uprawnieć do kierowania autem i co w tym złego ? Większość społeczeństwa nie ma też uprawnień do pilotowania samolotów i co w tym złego ? Większość społeczeństwa niema nawet karty wędkarskiej i co w tym śmiesznego ? Wymieniać dalej ćwoku ?! Co się tyczy bycia ojcem albo matką, to też żeś błysnął strasznie. Czy przeszkadza Niemcom to że Angela Merkel niema dzieci ? Wymieniać dalelej ćwoku ?! Czep się lepiej pederastów i lesbijek ćwoku, o transwestytach w sejmie już nie wspomnę, chociaż akurat ten transwestyta z sejmu ma podobno dorosłego syna. Co się tyczy konta to już nieaktualne, masz stare dane głąbie. Zresztą ja też nie mam konta w banku i co w tym złego ? Muszę ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciołku, a po czym wnosisz że to katolik ?
Po tym ogromie miłości bliźniego, którą aż zieje... Ciołku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...ale śmieszne, ale żeś błysnął ! Większość społeczeństwa nie posiada uprawnieć do kierowania autem i co w tym złego ? Większość społeczeństwa nie ma też uprawnień do pilotowania samolotów i co w tym złego ? Większość społeczeństwa niema nawet karty wędkarskiej i co w tym śmiesznego ? Wymieniać dalej ćwoku ?! Co się tyczy bycia ojcem albo matką, to też żeś błysnął strasznie. Czy przeszkadza Niemcom to że Angela Merkel niema dzieci ? Wymieniać dalelej ćwoku ?! Czep się lepiej pederastów i lesbijek ćwoku, o transwestytach w sejmie już nie wspomnę, chociaż akurat ten transwestyta z sejmu ma podobno dorosłego syna. Co się tyczy konta to już nieaktualne, masz stare dane głąbie. Zresztą ja też nie mam konta w banku i co w tym złego ? Muszę ?!
Biedaku tak długo powtarzano ci "ćwoku" i "głąbie" że myślisz iż to jest poprawna forma zwracania się do ludzi no i to że Jarek może nas zbawić tez ci wbili do łba a ty powielasz bez zastanowienia napisz cos jeszcze , bedzie zabawnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko Jarosław moze nas uratować on wie jak się prowadzi auto , wychowuje dzieci i dokonuje przelewu z własnego konta bankowego tylko Jarosław
Już wcześniej zarzucałeś Jarosławowi w sprawie wychowywania dzieci. Nie kpij czerwony cudaku! To, że jest stanu wolnego nie znaczy, że nie potrafi wychowywać dzieci! 1000 razy lepiej wychowałby niż wszyscy biedronie! No ale ty popierasz tuskoland w którym zajmą się dziećmi DWIE mamusie albo tatusie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca komuchów napisał:
I o takich czerwonych sQrwysynach jest cała ta czytanka,wyślizgały się komuchy od lustracji,dekomunizacji i teraz cały ten czerwony,konfidencki BETON się odradza. Nie możemy na to pozwolić,jako NARÓD.
Ty się burku nie wypowiadaj za innych - tylko za siebie. Bo MY - NARÓD z takimi obszczymurami jak ty nie mamy nic wspólnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Biedaku tak długo powtarzano ci "ćwoku" i "głąbie" że myślisz iż to jest poprawna forma zwracania się do ludzi no i to że Jarek może nas zbawić tez ci wbili do łba a ty powielasz bez zastanowienia napisz cos jeszcze , bedzie zabawnie
A tusk nas zbawił? Napisz bo może ja nie wiem o tym wybawieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już wcześniej zarzucałeś Jarosławowi w sprawie wychowywania dzieci. Nie kpij czerwony cudaku! To, że jest stanu wolnego nie znaczy, że nie potrafi wychowywać dzieci! 1000 razy lepiej wychowałby niż wszyscy biedronie! No ale ty popierasz tuskoland w którym zajmą się dziećmi DWIE mamusie albo tatusie!
dobrze napisane : wychowałby dzieci , wyprowadziłby państwo z kryzysu itd może i by ...gdyby społeczenstwo go wybrało a tu szesc razy z rzędu przegrane wybory ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piesnapis napisał:
Ty się burku nie wypowiadaj za innych - tylko za siebie. Bo MY - NARÓD z takimi obszczymurami jak ty nie mamy nic wspólnego!
No masz rację, trochę się zagalopowałem. Ja wiem, że większość narodu ma racjonalne poglądy i mnie nie poprze, trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A tusk nas zbawił? Napisz bo może ja nie wiem o tym wybawieniu.
Przepraszam ze się wtracam ale czy Tusk i Kaczyński to jedyna alternatywa ? Za Palikotem i Millerem też nie jestem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo napisał:
KATOLIKÓW barani łbie to ty w to nie mieszaj !!!
Przecież w naszej ojczyznie mieszka 95%katolików,więc sie nie oburzaj bo nie jesteś odszczepieńcem od tej wiary jak mniemam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Biedaku tak długo powtarzano ci "ćwoku" i "głąbie" że myślisz iż to jest poprawna forma zwracania się do ludzi no i to że Jarek może nas zbawić tez ci wbili do łba a ty powielasz bez zastanowienia napisz cos jeszcze , bedzie zabawnie
Poznać głupiego po śmiechu jego. Dlatego tak właśnie zwracam się do ciebie głąbie, to jest jedyny powód. Musisz używać więcej emotikonów, to twoje jedyne "merytoryczne argumenty" ćwoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Przecież w naszej ojczyznie mieszka 95%katolików,więc sie nie oburzaj bo nie jesteś odszczepieńcem od tej wiary jak mniemam.
Zgadza się, to dlaczego 95% rządzących Polską to czerwone pająki ? Cos się chyba nie zgadza w tej układance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T
Gość napisał:
Poznać głupiego po śmiechu jego. Dlatego tak właśnie zwracam się do ciebie głąbie, to jest jedyny powód. Musisz używać więcej emotikonów, to twoje jedyne "merytoryczne argumenty" ćwoku.
Kochanie wymyśl coś więcej , wysil się trochę , chcesz być postrzegany jako zabawny a jesteś na razie tylko śmieszny...postaraj się bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
T Kochanie wymyśl coś więcej , wysil się trochę , chcesz być postrzegany jako zabawny a jesteś na razie tylko śmieszny...postaraj się bardziej...
To może opowiedzieć ci jakis dowcip ćwoku ? Widzę jednak że coś tam jednak dotarło do twojego tik-taka, gdzie się podziały twoje jedyne argumenty (czyt. emotikony). Kochanie ? ....brrr ! ...fuj ! ...a kysz ty pedale !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden cymbał drze kalesony bez końca. Dajcie sobie spokój. Tu nie ma z kim dyskutować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadza się, to dlaczego 95% rządzących Polską to czerwone pająki ? Cos się chyba nie zgadza w tej układance.
Nie prawda ze w polsce jest nas 95%, bo jakby tak było to już bysmy tych wszystkich komunistuw i Antychrystów i wogule wszystkich s k u r w y s y nów dawno byśmy rozliczyli i wypędzili do rossji ale jest prawdziwych Katolików Patryjotow tylko bardzo mało w Polsce i dlatego stale rzadzą komuniści bo ich stale wybierają zamiast Prawdziwych Patryjotów Katolików. Tylko JAROS ŁAW MOrze POlske zbawić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie moi mili.Rodacy,co się z nami dzieje?Jesteśmy dla siebie wilkami.tygrysami i jadowitymi żmijami.Opanujmy się.To nie my,biedni, jesteśmy wrogami dla siebie.Wrogowie siedzą na ciepłych posadkach w ministerstwach,parlamencie w województwach,powiatach i samorządach.Gniew nasz jest słuszny ale w złym kierunku.Nie ubliżajmy sobie, zjednoczmy się i zadziałajmy rozsądnie.Wzajemne oblewanie się pomyjami doprowadzi do jeszcze większej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie moi mili.Rodacy,co się z nami dzieje?Jesteśmy dla siebie wilkami.tygrysami i jadowitymi żmijami.Opanujmy się.To nie my,biedni, jesteśmy wrogami dla siebie.Wrogowie siedzą na ciepłych posadkach w ministerstwach,parlamencie w województwach,powiatach i samorządach.Gniew nasz jest słuszny ale w złym kierunku.Nie ubliżajmy sobie, zjednoczmy się i zadziałajmy rozsądnie.Wzajemne oblewanie się pomyjami doprowadzi do jeszcze większej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeden cymbał drze kalesony bez końca. Dajcie sobie spokój. Tu nie ma z kim dyskutować!
Jak nie pasuje ci ten temat ? To nie musisz tutaj się udzielać. Temat jest poważny i trzeba o tym dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...