Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka PO i PiS w powiecie

Utworzony przez Gość, 17 listopada 2010 o 16:02
Jestem mieszkańcem powiatu pracującym za granic i zawsze przyjeżdżam na wybory. Sytuację w kraju znam ale co jest w powiecie już nie. W internecie znalazłem kandydatów na radnych z mojego okręgu i innych , którymi się interesuję. Znalazłem kandydatów i wyniki wyborów z 2006 r. i w związku z tym mam kilka pytan natury generalnej. Może ktoś znający sytuację zechce mi odpowiedzieć. Czytałem w internecie i na forach, że podczas ostatniej konwencji wyborczej PO w Lublinie, Bialska PO stała murem za swoim szefem p. Palikotem. W związku z odejściem z PO p.Palikota i zakładaniem nowej partii interesuje mnie: 1.Czy PO w powiecie Biała Podlaska to nadal zwolennicy p. Palikota? W jakiej proporcji kandydaci do rad i na burmistrzów są zwolennikami p. Palikota i PO właściwej? Kogo popiera w bliskim mi Terespolu p. Danieluk kandydat do rady powiatu i na burmistrza? Dlaczego p. Danieluk nie jest radnym powiatowym tylko burmistrzem? Ktos mnie w 2006 r. zrobił w konia i chce to zrobić raz jeszcze. Taka postawa w j. polskim ma dosadne określenie, którego z przyzwoitości nie chcę użyć. 2. Ostatnio w PiS sytuacja jest dynamiczna, stąd pytanie. Czy w powiecie Biała Podl. PiS jest p. Kaczyńskiego czy skłania się do PiS-u p. Kluzik Rostkowskiej? Jakiej opcji są kandydaci PiS do rad z Terespola i Międzyrzeca? W Międzyrzecu zauważyłem podobną sytuację jak w Terespolu. Kandydat p. Duszek jest kandydatem do rady powiatowej i burmistrzem. Czy to taki sam złosliwy numer wyborcom jak w Terespolu? 3. Inne partie mnie nie interesują
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Twoje pytania są zbyt mądre na to forum. Takich się tu nie zadaje tylko rzuca, najlepiej błotkiem.
0
[quote name='Gość' timestamp='1290006147' post='383009'] Jestem mieszkańcem powiatu pracującym za granic i zawsze przyjeżdżam na wybory. Sytuację w kraju znam ale co jest w powiecie już nie. W internecie znalazłem kandydatów na radnych z mojego okręgu i innych , którymi się interesuję. Znalazłem kandydatów i wyniki wyborów z 2006 r. i w związku z tym mam kilka pytan natury generalnej. Może ktoś znający sytuację zechce mi odpowiedzieć. Czytałem w internecie i na forach, że podczas ostatniej konwencji wyborczej PO w Lublinie, Bialska PO stała murem za swoim szefem p. Palikotem. W związku z odejściem z PO p.Palikota i zakładaniem nowej partii interesuje mnie: 1.Czy PO w powiecie Biała Podlaska to nadal zwolennicy p. Palikota? W jakiej proporcji kandydaci do rad i na burmistrzów są zwolennikami p. Palikota i PO właściwej? Kogo popiera w bliskim mi Terespolu p. Danieluk kandydat do rady powiatu i na burmistrza? Dlaczego p. Danieluk nie jest radnym powiatowym tylko burmistrzem? Ktos mnie w 2006 r. zrobił w konia i chce to zrobić raz jeszcze. Taka postawa w j. polskim ma dosadne określenie, którego z przyzwoitości nie chcę użyć. 2. Ostatnio w PiS sytuacja jest dynamiczna, stąd pytanie. Czy w powiecie Biała Podl. PiS jest p. Kaczyńskiego czy skłania się do PiS-u p. Kluzik Rostkowskiej? Jakiej opcji są kandydaci PiS do rad z Terespola i Międzyrzeca? W Międzyrzecu zauważyłem podobną sytuację jak w Terespolu. Kandydat p. Duszek jest kandydatem do rady powiatowej i burmistrzem. Czy to taki sam złosliwy numer wyborcom jak w Terespolu? 3. Inne partie mnie nie interesują Jeżeli jesteś znawcą polityki to wiesz dlaczego kandydują Duszek i Danieluk. Dlaczego do rady kandyduje Czapski a także na fotel prezydenta. Dlaczego do rady startują dyrektorzy szkół, choć wiadomo / może nie wszystkim/,że w przypadku wyboru staną przed innym wyborem. Być radnym czy dyrektorem. Taki numer robił M. Kosik a teraz M. Kadłubowska, D. Chrąży z ASa. Lista SLD także jest wspaniała, ze szkoły podstawowej nr 5 startuje 3 dyrektorów: Jakubiec do sejmiku, Majewska i Stefaniuk do Rady. Po co startują? Co zrobią jak zostaną wybrani? Zobaczymy!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: