Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski. Będzie SPA u biskupów

Utworzony przez Gość, 16 lipca 2013 r. o 17:54
Wulgaryzmy kierowane w stronę każdego człowieka świadczą przecież o ubóstwie intelektualnym i braku argumentów.Ktoś taki godny jest politowania i nic więcej. Jest też mądre powiedzenie:Jaki pasterz,taka owczarnia. Zło dobrem zwyciężajmy chociaż nie jest to łatwe.Prawda nas wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechałem do Janowa i chciałem obejrzeć grotę Biskupa Naruszewicza lecz nie ma do niej dostępu z żadnej strony. Od strony zamku jest teren zamknięty trwają tam roboty budowlane i brak jest możliwości zwiedzania tego obiektu. Rozpytałem mieszkańców ulicy Naruszewicza i dowiedziałem się, że jest przejście obok budynku plebani które prowadzić ma do groty. Udałem się w to miejsce i rozczarowanie, przejście jest wyznaczone, lecz jest zagrodzone płotem z drutem kolczastym ogradzającym plebanię. Pytam kto tak zarządził, żeby nie było możliwe zwiedzania dóbr narodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechałem do Janowa i chciałem obejrzeć grotę Biskupa Naruszewicza lecz nie ma do niej dostępu z żadnej strony. Od strony zamku jest teren zamknięty trwają tam roboty budowlane i brak jest możliwości zwiedzania tego obiektu. Rozpytałem mieszkańców ulicy Naruszewicza i dowiedziałem się, że jest przejście obok budynku plebani które prowadzić ma do groty. Udałem się w to miejsce i rozczarowanie, przejście jest wyznaczone, lecz jest zagrodzone płotem z drutem kolczastym ogradzającym plebanię. Pytam kto tak zarządził, żeby nie było możliwe zwiedzania dóbr narodowych.
Tak zarządzili rządzący tą wioską - czyli wójt, pleban i ich klakierzy, którzy co raz podsuwają poronione pomysły do realizacji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zasieki są po to żeby nikt nie wiedział co się dzieje na plebanii. a dzieje się tam, oj dzieje, modlą się całymi dnaimi i nocami i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz ogrodził drutem kolczastym żeby mieć swój własny obóz  !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obóz czego?wiem  przetrzymuje daniela :blink:  ;) , ciekawe czy tak można i to zgodne z prawem? ciekawe co jeszcze chowa przed ludzkim wzrokiem? dzieciom jak chodzili po kolędzie kilka lat temu, to nawet cukierka nie dał, nie wpuścił na plebanię...gości miał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulubiona mataxa była spożywana ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałyby się też dziewczynki. dla rozrywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałyby się też dziewczynki. dla rozrywki.
    Chyba mierzysz swoją miarą. Tak też tobie odmierzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechałem do Janowa i chciałem obejrzeć grotę Biskupa Naruszewicza lecz nie ma do niej dostępu z żadnej strony. Od strony zamku jest teren zamknięty trwają tam roboty budowlane i brak jest możliwości zwiedzania tego obiektu. Rozpytałem mieszkańców ulicy Naruszewicza i dowiedziałem się, że jest przejście obok budynku plebani które prowadzić ma do groty. Udałem się w to miejsce i rozczarowanie, przejście jest wyznaczone, lecz jest zagrodzone płotem z drutem kolczastym ogradzającym plebanię. Pytam kto tak zarządził, żeby nie było możliwe zwiedzania dóbr narodowych.
    Przede wszystkim o grotę trzeba najpierw zadbać, która jest osobliwością Janowa Podlaskiego. To obiekt historyczny. Przez lata nie zrobiono tu nic! Czyja to powinność? Aż wstyd, że tak się dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z grotą Naruszewicza jest tak jak z zamkiem i z tzw. małym kościółkiem najpierw doprowadzić do ruiny a potem sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***niezalezna.pl/218815-co-esbecy-robili-w-stadninach-zaskakujace-odkrycie-w-archiwum-ipn[/quote]
co esbecy robili w stadninach? zaskakujące odkrycie w archiwum ipn
[quote].."marek trela, były wieloletni szef stadniny w janowie podlaskim, wg akt ipn‑u był zarejestrowany przez sb jako tajny współpracownik o pseudonimie marek. bezpieka chciała zwerbować do współpracy również jerzego białoboka, kierującego przez lata stadniną w michałowie, ale ostatecznie odstąpiła od werbunku." 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...