Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski moja milość

Utworzony przez miks, 28 lutego 2012 o 23:25
kocham moja miejscowosc i nie rozumiem dlaczego tyle slow pelnych nienawici i checi utopienia drugiego czlowieka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kochać Janów, to nie znaczy siedzieć cicho z założonymi rękami i mówić: nich się dzieje co chce! Kochać to nie znaczy być biernym obserwatorem piętrzącego się zła i zło akceptować. Kochać to coś więcej! Kochać to przeciwstawiać się złu we wszystkich jego wymiarach. Kochać to znaczy bić się o piękny Janów, dopóki serce bije. Kochać to nie znaczy drżeć ze strachu i nie mieć odwagi powiedzieć jednemu człowiekowi... nie! Który uważa siebie za guru i narzuca dla wszystkich tok swojego nieczłowieczego myślenia.Ileż ludzi przez niego płacze, iluż jest pokrzywdzonych, wykorzystanych i podeptanych! Czy w takim postępowaniu istnieje słowo: KOCHAM? Istnieje, ale nienawiść wielka! Czy kochać, to znaczy nie mieć szacunku do przeszłości, do historii, którą tworzyli mądrzy i zacni ludzie? Czy kochać, to znaczy przykryć boiskiem ślady zakonników, którzy przez kilka wieków posługiwali naszym przodkom? Czy kochać, to znaczy zniszczyć, unicestwić i w krzyk zamienić,co piękne i drogie naszym sercom? Czy kochać, to znaczy szargać człowiekiem, motać, kłamać, psychicznie znęcać się nad tymi, którzy inaczej myślą? Brońmy Janowa przed zakusami złego! Kochajmy Janów!
0
POPIERAM!!!!
0
Aż się popłakałem - ze śmiechu.
0
Wespazjan napisał:
Bo jestes smieciem janowskim.
0
Wespazjan napisał:
Sam do siebie nie masz szacunku !!!!
0
GOSC napisał:
Bo jestes smieciem janowskim.
Tak to racja, bo w smieciach jest przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
0
Nie wiem czy wiecie drodzy Forumowicze, że w naszej gminie w protokołach z sesji tutejszej rady gminy jest większy ubaw niż w najlepszym kabarecie kabaret Ani Mru Mru przy niej to pikuś. jak nie wierzycie to poczytajcie sami. WZAJEMNA CHWALBA RADY GMINY DLA WÓJTA I WÓJTA DLA RADY GMINY NIE MA KOŃCA. WZAJEMNE NOMINACJE DO NAGRÓD TEŻ NIE MAJĄ KOŃCA. FRAGMENTY Z "PROTOKOŁU Nr XXIII/10 z przebiegu Sesji Rady Gminy Janów Podlaski w dniu 30 kwietnia 2010 r." ZAMIESZCZAM PONIŻEJ I ŻYCZĘ MIŁEJ LEKTURY: "Przewodnicząca Komisji Budżetu, Gospodarki Cecylia Chlipalska wyraziła podziękowanie dla Wójta Gminy za jego zaangażowanie w wykonywanie zaplanowanych w budżecie gminy zadań. Pamiętamy na początku roku zapewnienia Wójta Gminy, że będziemy realizować zadania inwestycyjne na terenie naszej gminy i były one realizowane. Realizowane są inwestycje służące dla poprawy bytu naszej społeczności i to jest bardzo ważne. Ważnym jest także fakt, że współpraca Wójta z Rada Gminy układa się właściwie, bo to pomaga w realizacji zaplanowanych zadań. Rada Gminy wspiera Wójta , Wójt wspiera Radę Gminy i dzięki temu z każdym rokiem realizowanych jest coraz więcej zadań na terenie naszej gminy, co wpływa na poprawę bytu społecznego naszego społeczeństwa. Na wniosek Przewodniczącego Zdzisława Matyi Rada Gminy w obecności 15-tu radnych 15-ma głosami „za” przyjęła uchwałę nr XXIII/278/10 w sprawie rozpatrzenia sprawozdania z wykonania budżetu gminy Janów Podlaski za 2009 r i udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Janów Podlaski, która stanowi załącznik nr 8 do niniejszego protokółu. Po przyjęciu uchwały Panie K. Czerewko, T. Hryciuk i C. Chlipalska wręczyły dla Wójta Gminy kosz biało-czerwonych goździków. Przewodniczący Zdzisław Maryja w imieniu Rady Gminy złożył gratulacje dla Wójta Gminy za tak jednoznaczną wysoką ocenę jego pracy. Wójt Gminy wyraził podziękowanie za tak wysoka ocenę jego pracy, ale sam wyraził podziękowanie za pracę pracownikom urzędu gminy, kierownikom jednostek podległych jak również Przewodniczącemu, radnym oraz sołtysom z poszczególnych sołectw. W swej wypowiedzi zwrócił uwagę na fakt właściwej współpracy radnych, sołtysów z gminą, bo tylko taka współpraca gwarantuje osiąganie sukcesów." CZYŻ TO NIE JEST PIĘKNE? AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE PRAWDZIWE! TAK WSPANIALE WÓJT REALIZUJE PLANY DLA DOBRA LUDU PODLASKIEGO! A JAK PIĘKNIE PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA!
0
I KOLEJNY FRAGMENT Z TEGO SAMEGO PROTOKOŁU, DOTYCZĄCY UMIESZCZENIA W ALEI ZASŁUŻONYCH JANOWSKIEGO WŁODARZA: "Ad.9a. Zaopiniowanie wniosku „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego”. Przewodniczący Zdzisław Matyja poinformował , że na wspólnym posiedzeniu Komisji Stałych Rady Gminy zaproponowano by nadać tytuł „Zasłużony dla woj. Lubelskiego „ dla Wójta Gminy Pana Jacka Hura. Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Maryja zwrócił się do Rady Gminy o wydanie pozytywnej opinii. Innych uwag nie zgłoszono. Na wniosek Przewodniczącego Zdzisława Matyi Rada Gminy w obecności 15-tu radnych 14-ma głosami „za” przy 1 głosie „wstrzymującym się” pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Wójta Gminy Pana Jacka Hura do nadania tytułu „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego”." JAKIE TO WZRUSZAJĄCE...........
0
Nic dziwnego, że w obrady Rady Gminy w dniu 30 kwietnia 2010r. były tak ważne..... "Sesje Rady Gminy rozpoczęto o godzinie 10 00, obradom Sesji przewodniczył Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Maryja ." "Ad.2. Przyjecie porządku obrad. Przewodniczący Zdzisław Maryja poinformował, ,e wszyscy radni otrzymali projekt porządku obrad Sesji , po czym poprosił o ewentualne uwagi do projektu protokółu." " Przewodniczący Zdzisław Maryja zaproponował równie, wniesienie dodatkowego punktu 9a. o następującej treści: zaopiniowanie wniosku „zasłużony dla Województwa Lubelskiego.” " "Następnie Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Maryja odczytał kondolencje od władz miasta Iwanowi i od władz miasta Hohen Neuendorf.." " Przewodniczący Zdzisław Maryja poinformował, ,e protokół z poprzedniej Sesji był do wglądu w Urzędzie Gminy , jest wyłożony na Sali obrad i radni mieli możliwość się z nim zapoznać, po czym poprosił o ewentualne uwagi do protokółu." " Przewodniczący Zdzisław Maryja w swej wypowiedzi nadmienił, że z wiosna okazało się, że zostało tam nielegalnie nagromadzone wiele śmieci i należało to uprzątnąć. Pracowali tam ludzie, żeby to przywrócić do należytego porządku." " Przewodniczący Zdzisław Maryja o godzinie 1050 ogłosił 10 minut przerwy ." " Przewodniczący Zdzisław Maryja w swej wypowiedzi nadmienił, że jesteśmy usatysfakcjonowani zadaniami jakie zostały wykonane w przeciągu roku 2009. Podziękowanie należy się dla całego sztabu ludzi, którzy na ten budżet pracowali." " Przewodniczący Zdzisław Maryja w imieniu Rady Gminy złożył gratulacje dla Wójta Gminy za tak jednoznaczna wysoka ocenę jego pracy." NO CÓŻ.................
0
Nic dziwnego, że w obrady Rady Gminy w dniu 30 kwietnia 2010r. były tak ważne..... "Sesje Rady Gminy rozpoczęto o godzinie 10 00, obradom Sesji przewodniczył Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Maryja ." "Ad.2. Przyjecie porządku obrad. Przewodniczący Zdzisław Maryja poinformował, ,e wszyscy radni otrzymali projekt porządku obrad Sesji , po czym poprosił o ewentualne uwagi do projektu protokółu." " Przewodniczący Zdzisław Maryja zaproponował równie, wniesienie dodatkowego punktu 9a. o następującej treści: zaopiniowanie wniosku „zasłużony dla Województwa Lubelskiego.” " "Następnie Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Maryja odczytał kondolencje od władz miasta Iwanowi i od władz miasta Hohen Neuendorf.." " Przewodniczący Zdzisław Maryja poinformował, ,e protokół z poprzedniej Sesji był do wglądu w Urzędzie Gminy , jest wyłożony na Sali obrad i radni mieli możliwość się z nim zapoznać, po czym poprosił o ewentualne uwagi do protokółu." " Przewodniczący Zdzisław Maryja w swej wypowiedzi nadmienił, że z wiosna okazało się, że zostało tam nielegalnie nagromadzone wiele śmieci i należało to uprzątnąć. Pracowali tam ludzie, żeby to przywrócić do należytego porządku." " Przewodniczący Zdzisław Maryja o godzinie 10.50 ogłosił 10 minut przerwy ." " Przewodniczący Zdzisław Maryja w swej wypowiedzi nadmienił, że jesteśmy usatysfakcjonowani zadaniami jakie zostały wykonane w przeciągu roku 2009. Podziękowanie należy się dla całego sztabu ludzi, którzy na ten budżet pracowali." " Przewodniczący Zdzisław Maryja w imieniu Rady Gminy złożył gratulacje dla Wójta Gminy za tak jednoznaczna wysoka ocenę jego pracy." NO CÓŻ.................
0
Kocham to miasteczko bez wójtowej i plebanijnej biedronki !!!!!!! http://imperiumtapet.pl/site_media/wallpaper/5549/image/1e7b0aabae3c2bfdb0e4.jpg
0
dedykacja http://www.youtube.com/watch?v=Ulll8H9h75c&feature=related
0
grupa trzymająca władzę jest niedostatecznie ośmieszona ! to znaczy kto: wójt i pleban ? mamy listy do wysłania czekamy na odpowiedz Biskupa Kiernikowskiego ! a jak ta odpowiedz będzie kłamstwem, WSZYSCY ROZEŚLĄ W GWIEŹDZISTYM połączeniu tyle e- mail ile każdemu uda się wysłać, a mamy jeszcze zaprzyjaźnione MASÓWKI ! czekamy ! szykujemy się z blokadą i petycją na Watykan i Episkopat Polski ! NIE !!!!dla wójta i proboszcza !!!!! nie będziecie nas zwodzili !!! tak nam dopomóż BOG ! nie będzie sprzedaży i handlowania kościółkiem dla dobra własnego !!!!!!!!!
0
Orędzie nr 361 z serii Ostrzeżenie ~Świat zostaje właśnie poddany kolejnemu etapowi oczyszczenia: Moja droga, ukochana córko, podczas gdy nadal narastają wydarzenia zamętu na świecie, zbliża się czas Mojego Boskiego Miłosierdzia. Podczas gdy wojny i zamieszki rozprzestrzeniają się w każdym kierunku, wiara Mojego Kościoła będzie nadal słabnąć. Rozłam w Moim Świętym Kościele będzie się teraz szybko pogłębiać. Kapłan przeciwko kapłanowi. Biskup przeciwko biskupowi. Świat zostaje właśnie poddany kolejnemu etapowi oczyszczenia. Złość przeciwko Mojemu Ojcu pojawi się w każdym kraju na świecie. Moi wyznawcy doświadczą teraz cierpienia za swą wiarę w sposób, jakiego wcześniej nie przeżywali. Ból odczuwany przez te biedne dusze jest odbiciem bólu, który Ja znoszę właśnie teraz. Wszyscy ci, którzy są zjednoczeni ze Mną, ich umiłowanym Jezusem, będą wiedzieli bez wątpliwości w swoich duszach, że spoczywa w nich teraz Mój Święty Duch. Będą natychmiast wiedzieć, kiedy są świadkami grzechu wokół nich, i jak Mnie to boli. Gdy będą widzieć wojny zadawane niewinnym, będą czuć Moją Mękę w każdej kości ich ciał. Gdy będą widzieć grzech aborcji paradujący przed nimi, jakby był bez konsekwencji, będą przepełnieni Moim bólem. Grzech eskaluje. Wiara Mojego Kościoła jest roztrwaniana. Wierność Moich wyświęconych sług jest słabnąca. Wiara w Moje Nauczanie odrzucana jest przez Moje wyświęcone sługi, kiedy Mojemu stadu wiernych mówione są kłamstwa na temat wagi grzechu. Z kolei są Moi ukochani kapłani, zakonnice i duchowni wszystkich wyznań, którzy wierzyli we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca, i którzy znoszą ból, gdy muszą być świadkami rozprzestrzeniania się grzechu jak pożaru, który z przerażającą prędkością ogarnia wszędzie narody. Bez względu na to, jak to jest trudne, musicie pozostać silni i zjednoczeni w Moje Imię. Modlitwa jest teraz niezbędna i musicie poświęcić na nią co najmniej jedną godzinę dziennie, aby złagodzić wydarzenia, które teraz będą rozwijać się na świecie. Kościoły Chrześcijańskie zostały wzięte na cel i są dręczone przez świeckie grupy. Dążyć one będą do zniesienia wszystkich rzeczy, które honorują Mnie, ich Boskiego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Nienawiść, która została zaszczepiona w ich duszach, pochodzi z ręki szatana. Módlcie się, módlcie się teraz, aby te dusze, które zadają ból i cierpienie dzieciom Bożym, mogły być ocalone. Wasz Jezus Orędzie nr 361 z serii Ostrzeżenie Poniedziałek, 27.02.2012, godz.15.30
0
http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images/images/cud_dnia_0.jpg
0
Z podziękowaniem. http://www.youtube.com/watch?v=pHq0aiQdFI4
0
MÓJ BÓG - To słowik, co śpiewa hymn słońca o świcie, To len, zakochany w nieba błękicie. I żółw wędrujący po życie do fal, I głos, co się echem odbija od skał. To starzec, wspierany młodzieńca ramieniem, I deszcz, co przynosi w upały wytchnienie. To dziecko, ogrzane rodziców miłością, I pasterz, gdy patrzy na stado z radością. To nadzieja w zwycięstwo każdego sportowca, I gwiazda, co wiedzie do celu wędrowca. To wszystko co cieszy, co smuci, co żyje, Wszystko, co rozum, co serce me kryje. TO WŁAŚNIE MÓJ KOŚCIÓŁ, TO WŁAŚNIE MÓJ BÓG, BO WSZYSTKO TO PANIE - TO TWÓJ WIELKI CUD.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: