Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Rewelacyjne odkrycie barokowe

Utworzony przez Wishimulaha, 8 czerwca 2008 o 19:53
Też mi nowina już za lewczuka to odkryli a może i wcześniej też ale nie roboino z tego sensacji bo z nikąd nie było dotacji!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Grunt to reklama
0
Wishimulaha napisał:
Też mi nowina już za lewczuka to odkryli a może i wcześniej też ale nie roboino z tego sensacji bo z nikąd nie było dotacji!!!
Masz rację nie w tym że nazwiska piszesz małą litera i nie w tym o jakiego Lewczuka tu chodzi. Jeśli chodzi o księdza, to i tak jestem lepszy w twoich rozeznaniach, bo ks. Majewski o tym pisał w kronice. A swoją drogą, jeśli tę postać nazywasz Św. Magdaleną, to jesteś naprawdę znawcą??????????????????????????????????????????????
0
a o co biega? chodzi o ten gliniany dzban z monetami wyłowiony z bagien koło zaborka?
0
Mareczek napisał:
a o co biega? chodzi o ten gliniany dzban z monetami wyłowiony z bagien koło zaborka?
O dzban to pytaj FILA
0
Gość napisał:
O dzban to pytaj FILA
raczej Feel'a ignorancie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: