Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Ścieki dwa razy droższe

Utworzony przez Gość, 28 maja 2009 o 09:45
To jest po prostu szambo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Król się zabezpiecza na wypadek przegranych wyborów! Oddał kanalizację do Parczewa i jeszcze im kraty i beczkowóz kupi! Ceny podwoił no bo jak go nie wybiorą to zostanie tam wiceprezesem! Z takim wkładem i z takimi prezentami ma to zaklepane na 100% A lud ciemny niech płacze i płaci! Za własne decyzje w końcu nikt mu króla nie wybierał tylko sami go wybrali to teraz cicho siedzą! Duraki!
0
UWAGA!!!!!!!!!! Na terenie Gminy Janów Podlaski pojawiła się nowa odmiana DRAPIEŻNIKA . LISEK HURUSEK i LISEK MATYJUSEK Ta odmiana jest bardzo podobna do: LISKA HYTRUSKA lub LISKA RUDZIELCA. Można odróżnić tylko po większej przebiegłości i pazerności Zajmuje tereny od Ostrowia po Wygodę . Lubi drogie ścieki , wysokie podatki. itp,itd. =========================== =========================== Żeruje przeważnie w dzień roboczy . Czasem tropu swoich ofiar w niedzile szuka w kościele. STRZEŻCIE SIĘ Proźba do PROBOSZCZA i SOłTYSóW aby ostrzegli społeczeństwo przed tym DRAPIEżNIKIEM. Ten typ DRAPIEżNIKA żywi się krwią i potem podatnika. Nie ma skrupułów . OGŁOSZENIE Z 2 KWIETNIA.
0
~Janek~ wpis Dzisiaj, 13:47 Wpis #3182 Goście CYTAT(Janek @ 28.05.2009, 11:53:52) * Czytam te wasze forum i dochodzę do wniosku, że wasza opozycja powinna się leczyć, nerwy wam puszczają. Koncepcję pracy waszego wójta w zakładzie komunalnym to chyba w Tworkach tworzyliście. Ci co mówią, że chcą chodnika na stadninę to mają tam działki i chodzi im o wjazdy na posesję za frajer. Chłopie ja już 50 lat mieszkam w Janowie i jeszcze nie doczekałem się twardej nawierzchni przy domu a ty jeden z drugim nie zdążyłeś kupić działki i już chcesz mieć chodniki i wjazdy. Czepiaj się Starosty bo to droga powiatowa i Radnych Powiatowych a nie wójta bo i tak zrobił gest dokładając do tej potrzebnej inwestycji. Poczekaj przyjdzie czas na ciebie po mnie bo ja wierzę, że ten wójt wykona wszystkie ulice w Janowie, ponieważ jak mówi że zrobi to robi, a wy jak mówicie, że robicie to mówicie i takich w Janowie było już wielu. Nie liczcie,że wójt przegra wybory bo znacząca większość i tak na niego zagłosuje. Wiecie czemu? Bo to jedyny człowiek, który wreszcie rozwija Janów i gminę i buduję w przeciwieństwie do was, którzy potraficie jedynie krytykować. Powinniście się zapaść pod ziemię ze wstydu, bo jesteście odarci ze wszelkich uczuć ludzkich. Macie manię wyższości - i tak nikt was nie słucha ale przytakuje, bo w \janowie nikt się nie wychyla. Oj chłopcy dorośnijcie bo coś z wami nie wszystko w porządku - pójdźcie do właściwego lekarza - chociaż nie wiem czy to pomoże.
0
Gdybym to ja zarabiał jako wójt ok. 10.000zł miesięcznie to też by mi podwyżka 100% nie przeszkadzała. Mam nadzieję, że wyborcy podziękują wójtowi, który już dwie kadencje łyka naszą kasę i ma gdzieś zwykłych ludzi.
0
~Podlasiak~ napisał:
A dlaczego na zebraniu zabrakło janowskich elit? Gdzie byli właściciele kwater agroturystycznych? Nie interesuje ich to co się dzieje w Janowie? Gdzie jest i czy jeszcze jest Towarzystwo Przyjaciół Janowa? Gdzie jest i czy jeszcze jest Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne? Czy nie interesuje tych stowarzyszeń rozwój Janowa i okolic? Nie interesuje rozwój turystyki i rozbudowa infrastruktury? A może oni się po prostu boją? Siedzą cichutko jak myszy pod miotłą? Gdzie jest wreszcie społecznik Maciej Falkiewicz? Ja proponuję budowę trasy do jazdy konnej po drugiej stronie tej alei nie tylko chodników i ścieżek rowerowych! Ludzie gdzie jesteście? Strach was paraliżuje? Nie bójcie się! Nie ma kogo! Bo on sam się boi! I niech się boi! Wybory tuż tuż! Wyborco pamiętaj!
0
ZA TEN JANÓW ! ZA TEN JANOW BIAŁORUSKI !
0
Wpis #3225 Goście JEŚLI ELIT JANOWSKICH SIĘ TYCZY, CHODZI O LUDZI NOBILITUJĄCYCH DO ELITY , NIE WSZYSCY CHCĄ ROZMAWIAĆ Z TRAKTORZYSTA ! NIE TA KLASA ! ŚMIEJA SIĘ ZA PLECAMI, NO NIE KAŻDY W OCZY TO POWIE, O TEJ SŁOMIE OD KONI W BUTACH, A POZA TYM ŚMIERDZI JAK NIE DYMEM Z KOTŁOWNI, TO CUCHNIE TAM GDZIE ZAGLĄDA , SMRODEM Z SZAMBA LUB OCZYSZCZALNI , NAWET KOSZULA POMARAŃCZOWA NA NIEWIELE SIĘ ZDA !!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: