Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JARMEB

Utworzony przez kora, 2 kwietnia 2011 r. o 18:06
Może mi ktoś pomoże,chodzi o firmę JARMEB,chcę zamówić meble kuchenne.Może coś o firmie,czy ktoś korzystał z ich usług?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie broń przed tą firmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarmeb-nigdy tej firmy mało profesjonalna obsługa,a proszę zwrócić uwagę na zawieraną umowę.Wcześniej gdzieś czytałem informacji można uzyskać u Pani Rzecznik Konsumenta w Białej P.Szef jest walnięty,nie ma z nim rozmowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze odradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłam w/w firmie szafę,było to rok temu,reklamacji nie mogłam się doczekać więc sprawa trafiła do sądu,zapraszam na rozprawę 11 maja,komentarz zbyteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem co nieco z tą firmą,jak montowali mi szafę to uszkodzili sufit i podkładali tekturę oby było równo-szajs-do utylizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kora napisał:
panie broń przed tą firmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kora napisał:
Może mi ktoś pomoże,chodzi o firmę JARMEB,chcę zamówić meble kuchenne.Może coś o firmie,czy ktoś korzystał z ich usług?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie miałam z tą firmą problemów a robili mi i szafy,kuchnie,znajomi którym polecałam też nie mieli żadnych problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
nigdy nie miałam z tą firmą problemów a robili mi i szafy,kuchnie,znajomi którym polecałam też nie mieli żadnych problemów
Więc zapraszam do sądu 11 maja lub do p.Rzecznik konsumenta,ona dysponuje opiniami o ,,wyśmienitej" firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna ADO zapraszam 11 maja do sądu,na rozprawę z szefem firmy,gdzie z chrzanili robotę i nie można było doprosić się reklamacji, lub do p. Rzecznik,ona dysponuje informacjami,szefie sam o sobie piszesz same superlatywy,zostaw opinię innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[***]
Ostatnio edytowany 5 maja 2011 r. o 10:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szafa napisał:
Szanowna ADO zapraszam 11 maja do sądu,na rozprawę z szefem firmy,gdzie z chrzanili robotę i nie można było doprosić się reklamacji, lub do p. Rzecznik,ona dysponuje informacjami,szefie sam o sobie piszesz same superlatywy,zostaw opinię innym.
TA firma jest na wykończeniu,wiem coś na ten temat,a skoro żle prosperuje więc jak może być solidnym wykonawcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech sobie pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolaczam sie do grupy jak sie zorjetowalem niezadowolonych klientow. Stanowczo nie polecam firmy i przestrzegam ludzi przed zamawianiem w tej dziadoskiej firmie mebli. Ja podpisaleem umowe z nimi 04.042011 i do dzisiaj nie moge sie doczekac ostatecznego montazu. Od poczatku dokonano zlego pomiaru i czesc mebli wcisnieto na sile. Do poki nie zaplacilem drugiej raty to owszem dzwonili o jej wplate , ale po wplaceniu to tylko ja dzwonie a oni obiecuja i dalej nie mam kuchni. Szef faktycznie nieprzyjemny podnosi glos i zachowuje sie jak by jedyny byl na rynku. To rozpaczliwa firma ktorej widze powolny koniec. Zapewne zakoncze spor w sadzie jak wielu innych klientow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzednim poscie napisalem jedynie czastke z ujemnych stron i niesolidnosci wrecz olewania klientow przez firme jarmeb z siedziba carefur /juz chyba ja stamtad wyrzucili/. Dla zainteresowanych moge opisac wiecej.NIE POLECAM I OSTRZEGAM BO DUZO MOZNA STRACIC ZDROWIA I PIENIEDZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
W poprzednim poscie napisalem jedynie czastke z ujemnych stron i niesolidnosci wrecz olewania klientow przez firme jarmeb z siedziba carefur /juz chyba ja stamtad wyrzucili/. Dla zainteresowanych moge opisac wiecej.NIE POLECAM I OSTRZEGAM BO DUZO MOZNA STRACIC ZDROWIA I PIENIEDZY.
Z tego co się orientuję to firma tonie w długach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście też padłem ofiarą tej firmy ale nie popuszczę!!! ostrzegam przed tą firemką każdego jest tyle konkurencji nie szpanują B M W tylko uczciwie podchodzą do interesu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIT 34 napisał:
Oczywiście też padłem ofiarą tej firmy ale nie popuszczę!!! ostrzegam przed tą firemką każdego jest tyle konkurencji nie szpanują B M W tylko uczciwie podchodzą do interesu .
A oni jeszcze zipią,miałem kontakt z tą firmą,jak masz zamówić coś u nich to lepiej idz sie schlać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reni napisał:
A oni jeszcze zipią,miałem kontakt z tą firmą,jak masz zamówić coś u nich to lepiej idz sie schlać
wychrzanili ich z Carrefoura bo nie płacili czynszu,totalna klapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...