Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński u samorządowców w Białej Podlaskiej

Utworzony przez ANTYKACZOR, 12 czerwca 2014 o 17:33
K......JAK TEN H....MNIE WK....!!, WOZI TYŁEK PO POLSCE ZA MOJĄ KASĘ, NIE UCZESTNICZY W PRACACH SEJMU, A JEST PONOĆ POSŁEM I MA CZELNOŚĆ MÓWIĆ,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA ŁAMIE PARAWO I ZASADY DEMOKRACJI!!JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ MENDĄ!!???OJ GŁUPKI ZE WSCHODU RP, CO WY WIDZICIE W TYM CZŁOWIEKU???ŻENADA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gala   Lider   Lipa
0
K......JAK TEN H....MNIE WK....!!, WOZI TYŁEK PO POLSCE ZA MOJĄ KASĘ, NIE UCZESTNICZY W PRACACH SEJMU, A JEST PONOĆ POSŁEM I MA CZELNOŚĆ MÓWIĆ,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA ŁAMIE PARAWO I ZASADY DEMOKRACJI!!JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ MENDĄ!!???OJ GŁUPKI ZE WSCHODU RP, CO WY WIDZICIE W TYM CZŁOWIEKU???ŻENADA!
  Gdzieś Ty antykaczorze wychowany? To twoja platforma antyobywatelska nam nie służy. Tobie może tak, jak masz dobrą posadkę. Wulgaryzmem się nie posługuj ! Jakże ty mały jesteś!
0
Podobno jeszcze uporczywe wiatry prezesa męczą, ma wzdęcia i zadęcia!
0
JUDE ???
0
Podobno jeszcze uporczywe wiatry prezesa męczą, ma wzdęcia i zadęcia!
JUDE ???
0
już jest zdrowy???ale jaja ,że ludzie go jeszcze zapraszaja ale widać tacy sami
0
Zdrowy !!! i jest faja do zrobienia !!  wchodzisz BUCU ??
0
  A kogo Ty byś zaprosiła Janko? Jakich masz idoli?
0
Zdrowy !!! i jest faja do zrobienia !!  wchodzisz BUCU ??
Jarosław gej??? No to Abramowicz szykuj swoją spelunę!!!
0
Patrzcie ludzie !! Amber Gold rzucił się do komentowania. A może ty pracujący do 67 roku ? Czy na zmywaku w Angli ?
0
Nie lubię gościa. Nawet poświęciłbym zgniłe jajo lub pomidora w podobnym stanie, żeby to zamanifestować.
0
Patrzcie ludzie !! Amber Gold rzucił się do komentowania. A może ty pracujący do 67 roku ? Czy na zmywaku w Angli ?
Aferzyści i oszuści są po lewej i po prawej stronie politycznej. Mogę Ci napisać o tym w jaki sposób senator spadochroniarz doszedł do fortuny. Tylko, że zaraz zanegujesz i "odwrócisz kota ogonem" .Wszędzie jest pełno hipokryzji i niepohamowanej żądzy pieniądza - to wspólny mianownik wszelkich elit. Natomiast do sytuacji, że normalni ludzie muszą pracować do 67 roku życia doszło m.in.dlatego , że tak wiele grup zawodowych jest uprzywilejowanych. Do tego doprowadziła pasożytnicza klasa polityczna.
0
Powitajmy największego szkodnika Polski i Polaków,  powiedzmy mu, że jego rządy w Polsce to dramat, dramat w różnych aspektach. Przede wszystkim stagnacja, a następnie regres w gospodarce, awanturnictwo polityczne i dalsze podziały w społeczeństwie, awanturnictwo w Europie i świecie, awanturnictwo z Pezydentem, którym niewątpliwie będzie Komorowski.  Jestem przekonany, że każda inna opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej. .........mam prośbę do autorów ewentualnych wpisów, nie piszcie "jude", PO-wiec, komuch itp bo nimi nie jestem.  Mój pogląd to efekt głębokiej i ciągłej analizy postępowań sekty, rozwijającej się choroby jej guru i jego przybocznych marionetek.     
0
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
0
Ten jeden komentujacy to też buty sprzedaje po 350 zł czy obniża do 210 zł ?
0
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!

Nie szkodzą i nie przeszkadzają normalnym ludziom, którzy  mają głowę na karku i ciężko pracują, nie szukają wymyślonych  układów i spisków jak  czyniła to  banda  pisowska za  czwartej RP.
0
JUDE ???
tak Jude  -  Jezus
0
Wybieram się na to spotkanie z moim kotem Luckiem.Pan Prezes uwielbia koty.
0
JUDE ???
tak Jude - Jezus
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: