Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński u samorządowców w Białej Podlaskiej

Utworzony przez ANTYKACZOR, 12 czerwca 2014 r. o 17:33
K......JAK TEN H....MNIE WK....!!, WOZI TYŁEK PO POLSCE ZA MOJĄ KASĘ, NIE UCZESTNICZY W PRACACH SEJMU, A JEST PONOĆ POSŁEM I MA CZELNOŚĆ MÓWIĆ,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA ŁAMIE PARAWO I ZASADY DEMOKRACJI!!JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ MENDĄ!!???OJ GŁUPKI ZE WSCHODU RP, CO WY WIDZICIE W TYM CZŁOWIEKU???ŻENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gala   Lider   Lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K......JAK TEN H....MNIE WK....!!, WOZI TYŁEK PO POLSCE ZA MOJĄ KASĘ, NIE UCZESTNICZY W PRACACH SEJMU, A JEST PONOĆ POSŁEM I MA CZELNOŚĆ MÓWIĆ,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA ŁAMIE PARAWO I ZASADY DEMOKRACJI!!JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ MENDĄ!!???OJ GŁUPKI ZE WSCHODU RP, CO WY WIDZICIE W TYM CZŁOWIEKU???ŻENADA!
  Gdzieś Ty antykaczorze wychowany? To twoja platforma antyobywatelska nam nie służy. Tobie może tak, jak masz dobrą posadkę. Wulgaryzmem się nie posługuj ! Jakże ty mały jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jeszcze uporczywe wiatry prezesa męczą, ma wzdęcia i zadęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K......JAK TEN H....MNIE WK....!!, WOZI TYŁEK PO POLSCE ZA MOJĄ KASĘ, NIE UCZESTNICZY W PRACACH SEJMU, A JEST PONOĆ POSŁEM I MA CZELNOŚĆ MÓWIĆ,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA ŁAMIE PARAWO I ZASADY DEMOKRACJI!!JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ MENDĄ!!???OJ GŁUPKI ZE WSCHODU RP, CO WY WIDZICIE W TYM CZŁOWIEKU???ŻENADA!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jeszcze uporczywe wiatry prezesa męczą, ma wzdęcia i zadęcia!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jest zdrowy???ale jaja ,że ludzie go jeszcze zapraszaja ale widać tacy sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jest zdrowy???ale jaja ,że ludzie go jeszcze zapraszaja ale widać tacy sami
Zdrowy !!! i jest faja do zrobienia !!  wchodzisz BUCU ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jest zdrowy???ale jaja ,że ludzie go jeszcze zapraszaja ale widać tacy sami
  A kogo Ty byś zaprosiła Janko? Jakich masz idoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowy !!! i jest faja do zrobienia !!  wchodzisz BUCU ??
Jarosław gej??? No to Abramowicz szykuj swoją spelunę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie ludzie !! Amber Gold rzucił się do komentowania. A może ty pracujący do 67 roku ? Czy na zmywaku w Angli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię gościa. Nawet poświęciłbym zgniłe jajo lub pomidora w podobnym stanie, żeby to zamanifestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie ludzie !! Amber Gold rzucił się do komentowania. A może ty pracujący do 67 roku ? Czy na zmywaku w Angli ?
Aferzyści i oszuści są po lewej i po prawej stronie politycznej. Mogę Ci napisać o tym w jaki sposób senator spadochroniarz doszedł do fortuny. Tylko, że zaraz zanegujesz i "odwrócisz kota ogonem" .Wszędzie jest pełno hipokryzji i niepohamowanej żądzy pieniądza - to wspólny mianownik wszelkich elit. Natomiast do sytuacji, że normalni ludzie muszą pracować do 67 roku życia doszło m.in.dlatego , że tak wiele grup zawodowych jest uprzywilejowanych. Do tego doprowadziła pasożytnicza klasa polityczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powitajmy największego szkodnika Polski i Polaków,  powiedzmy mu, że jego rządy w Polsce to dramat, dramat w różnych aspektach. Przede wszystkim stagnacja, a następnie regres w gospodarce, awanturnictwo polityczne i dalsze podziały w społeczeństwie, awanturnictwo w Europie i świecie, awanturnictwo z Pezydentem, którym niewątpliwie będzie Komorowski.  Jestem przekonany, że każda inna opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej. .........mam prośbę do autorów ewentualnych wpisów, nie piszcie "jude", PO-wiec, komuch itp bo nimi nie jestem.  Mój pogląd to efekt głębokiej i ciągłej analizy postępowań sekty, rozwijającej się choroby jej guru i jego przybocznych marionetek.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten jeden komentujacy to też buty sprzedaje po 350 zł czy obniża do 210 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
 
Podlasiaku zmień tok myślenia. To co zbieramy, to nie są owoce PiS- u. Skoro uważasz, że każda opcja będzie lepsza dla Polski od obecnej sekty pisowskiej... [ to są Twoje słowa] ........... to znaczy, że z obecnej koalicji PO + PSL jesteś zadowolony! Wobec tego powiedz mi, co oni dobrego zrobili dla Narodu, dla Ojczyzny. Proszę Cię wymieniaj!
Nie szkodzą i nie przeszkadzają normalnym ludziom, którzy  mają głowę na karku i ciężko pracują, nie szukają wymyślonych  układów i spisków jak  czyniła to  banda  pisowska za  czwartej RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
tak Jude  -  Jezus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram się na to spotkanie z moim kotem Luckiem.Pan Prezes uwielbia koty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
tak Jude - Jezus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...