Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JASIO ZĄBEK NA SOŁTYSA JELNICY

Utworzony przez JAŚ, 27 marca 2010 o 20:56
BLE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja myśle, że wieś powinna zmienić sołtysa na jakiegoś młodszego!
0
Paweł napisał:
Ja myśle, że wieś powinna zmienić sołtysa na jakiegoś młodszego!
Jasio ząbka wstawi od razu odmłodnieje
0
W czasie zbliżających się wyborów: kogo obstawiamy? Pan Siedlanowski już nie będzie podobno kandydował.
0
Nie jestem z Jelnicy, ale co myślicie o p. Michalskim? Myślę że jest to odpowiedni człowiek na to stanowisko. Rozważcie moją podpowiedź. Pozdrawiam Jelnicę.
0
Kiedy odbędą się te wybory? Już przygotowuję program naprawy wsi.
0
Pewnie zaraz na początku roku - w styczniu albo lutym.
0
Każdy powinien znać swoje miejsce w szereg. W Jelnicy jest dużo wykształconych kandydatów na sołtysa, więc pora na zmiany. Pozdrawiam
0
Wykształconych? Kto tam ostatnio sołtysowi klucz od kaplicy zabrał? Nieważne sołtys czy nie, mieszka blisko kaplicy i tam klucz powinien być, a nie lecieć po niego na drugi koniec wsi.
0
Jak sondaże przedwyborcze? Kto startuje w wyborach na sołtysa i kto ma największe poparcie? Pan Jan S nie był chyba taki zły i ma duże doświadczenie w sołtysowaniu. A może by tak jeszcze raz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: