Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JASIO ZĄBEK NA SOŁTYSA JELNICY

Utworzony przez JAŚ, 27 marca 2010 r. o 20:56
BLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle, że wieś powinna zmienić sołtysa na jakiegoś młodszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Ja myśle, że wieś powinna zmienić sołtysa na jakiegoś młodszego!
Jasio ząbka wstawi od razu odmłodnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie zbliżających się wyborów: kogo obstawiamy? Pan Siedlanowski już nie będzie podobno kandydował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Jelnicy, ale co myślicie o p. Michalskim? Myślę że jest to odpowiedni człowiek na to stanowisko. Rozważcie moją podpowiedź. Pozdrawiam Jelnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy odbędą się te wybory? Już przygotowuję program naprawy wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zaraz na początku roku - w styczniu albo lutym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy powinien znać swoje miejsce w szereg. W Jelnicy jest dużo wykształconych kandydatów na sołtysa, więc pora na zmiany. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształconych? Kto tam ostatnio sołtysowi klucz od kaplicy zabrał? Nieważne sołtys czy nie, mieszka blisko kaplicy i tam klucz powinien być, a nie lecieć po niego na drugi koniec wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sondaże przedwyborcze? Kto startuje w wyborach na sołtysa i kto ma największe poparcie? Pan Jan S nie był chyba taki zły i ma duże doświadczenie w sołtysowaniu. A może by tak jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...