Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechali w busie siedząc na skrzynkach z truskawkami

Utworzony przez janek, 28 czerwca 2014 r. o 14:10
Jak się przewozi w ten sposób ludzi to trzeba zakleic szyby tylne, najlepiej przyciemnic folią,  i przestrzegac w czasie jazdy przepisów, nawet kilometra nie przkraczac prędkości, pasy zapinac, światła włączyc. Przecież policja nigdy nie zatrzymuje nikogo tak z niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sugeruję zamiast przyciemniania szyb rozjaśnić mózg i pomyśleć.....to jakaś paranoja.Za kilka groszy ryzykować zdrowiem i życiem...masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLICJAAA, należało jeszcze zarekwirować busa i zlicytować a kasę przelać do budrzetu her TUSKA na nowe przewałki i nowe metody okradania narodu POLSKIEGO, redaktorzyno dodaj jeszcze że cena truskawki wynosi 2,10 zł za kilogram i policz 800:2,1=380 kilogramów tyle chłopina musi urwać truskawki by pokryć mandat. Napisz następny artykuł o tym jak z roku na rok wzrasta eksport POLSKICH produktów i jak w zastraszającym tempie maleje cena na artykuły produkowane przez POLSKIEGO ROLNIKA. Wiem trzęsiecie gaciami i boicie się ruszyć mafi pośredników bo by mogło zaboleć!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sugeruję zamiast przyciemniania szyb rozjaśnić mózg i pomyśleć.....to jakaś paranoja.Za kilka groszy ryzykować zdrowiem i życiem...masakra
Tak koleżanko POLSKI producent za parę groszy ryzykuje zdrowie i życie by przeżyć do następnego roku, zapewne kupiłby sobie busika na 8 miejsc ale koszt takiego autka używanego to około 20 tyś czyli reasumując 20 000podzielić przez cene truskawki 2,1zł czyli musiałby sprzedać 9 520 kilogramów truskawek, i teraz włącz myślenie skąd się to wzięło że POLAK musi być dziadem we własnym kraju i przewozić ludzi jak bydło, dla przykładu cena za zerwanie 1kg truskawek w Niemczech czy Holandii wynosi 80 eurocentów czyli nie mniej ni więcej 3,60zł to o wiele więcej niż POLSKI producent dostaje za kilogram wyprodukowanej truskawki tak mniej więcej 2 razy-OGARNIASZ SWOIM WŁĄCZONYM MYŚLENIEM??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak koleżanko POLSKI producent za parę groszy ryzykuje zdrowie i życie by przeżyć do następnego roku, zapewne kupiłby sobie busika na 8 miejsc ale koszt takiego autka używanego to około 20 tyś czyli reasumując 20 000podzielić przez cene truskawki 2,1zł czyli musiałby sprzedać 9 520 kilogramów truskawek, i teraz włącz myślenie skąd się to wzięło że POLAK musi być dziadem we własnym kraju i przewozić ludzi jak bydło, dla przykładu cena za zerwanie 1kg truskawek w Niemczech czy Holandii wynosi 80 eurocentów czyli nie mniej ni więcej 3,60zł to o wiele więcej niż POLSKI producent dostaje za kilogram wyprodukowanej truskawki tak mniej więcej 2 razy-OGARNIASZ SWOIM WŁĄCZONYM MYŚLENIEM??????
Nie oceniaj mojego myślenia i nie wyliczaj, ile komu ,gdzie i za co...Ze swojej marnej pensji utrzymuję 6 osób i nie marudzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak byś miała marna to napewno bys utrzymala 6 osob...  na 100 %...
Ostatnio edytowany 28 czerwca 2014 r. o 14:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLICJAAA, należało jeszcze zarekwirować busa i zlicytować a kasę przelać do budrzetu her TUSKA na nowe przewałki i nowe metody okradania narodu POLSKIEGO, redaktorzyno dodaj jeszcze że cena truskawki wynosi 2,10 zł za kilogram i policz 800:2,1=380 kilogramów tyle chłopina musi urwać truskawki by pokryć mandat. Napisz następny artykuł o tym jak z roku na rok wzrasta eksport POLSKICH produktów i jak w zastraszającym tempie maleje cena na artykuły produkowane przez POLSKIEGO ROLNIKA. Wiem trzęsiecie gaciami i boicie się ruszyć mafi pośredników bo by mogło zaboleć!!!!!!
Dlatego wszystkie TUSKOJEBY-całe to czerwone,komunistyczne łajno musi odejść !!! tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ludzie rok temu bylem na truskawkach w niemczech w kraju ktory jest bardziej cywilizowany niz polska i takim samym busem jezdzilismy w pole nie po 8 osob tylko nawet po 12 osob! Wiec co tu sie dziwic ze w polsce takie rzeczy sie dzieja jak na zachodzie jest jeszcze gorzej ale nie mialem wyjscia musialem jezdzic bo pojechalem zarobic. Szkoda chlopiny bo bedzie musial zaplacic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy tak biadolą nad chłopiną, który bieduje uprawiając truskawki niech pomyślą (a to nie boli) co by się stało, gdyby ci siedzący na skrzynkach zginęli podczas wypadku. Już w ubiegłym roku taki wypadek zdarzył się w Polsce. Jeszcze niech sobie wyobrażą (jest są w stanie oczywiście) jak by się zachowali, gdyby wśród tych przewożonych był ktoś bliski. Nie zostawiliby na kierowcy suchej nitki, wyzywając od pazernych wyzyskiwaczy. Myślę, że żadne pieniądze nie są cenniejsze od życia i zdrowia ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego wyzyskiwacza prywatnego przedsiębiorcę posadzić na parę lat. Nie to że wyzyskiwacz płaci ludziom grosze to jeszcze naraża ich życie. Podejrzewam , że wyzyskiwacz zatrudnia ludzi na czarno. Niech więc inspekcja pracy bardziej przyjrzy się tej prywatnej mendzi. Urząd skarbowy też powinien zainteresować się szmatnikiem przedsiębiorcą bo też podejrzewam że łach nie płaci podatków. Jak można narażać życie ludzi dla hajsu. Tylko kasa kasa w głowie tych prywatnych przedsiębiorców. Zniszczyć mu firmę jak nie szanuje ludzi wtedy będzie ulotki roznosił i niczyjego życia nie narazi . Policja powinna cepa jeszcze spałować na ulicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu pisał że u Niemca też tak się jeździ. Nie chce mi się wierzyć. Byłem kilka razy na truskawkach u Niemca i byłe skoszarowany nigdzie nie dojeżdżałem. I miałem zapłacone 10 euro za godzinę plus darmowy posiłek. A ten wsiowy głupol pewnie płaci z 10 na godzinę. Za 10 euro mogę zaryzykować jazdę poza kabiną  ale za te marne 11 zł i zapewne bez ubezpieczenia ten wsiur mnie w dupsko pocałuje. Powinien chociaż ubezpieczyć tych ludzi jak zarabiali na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Niemczech i tak samo jeździliśmy(8, 10 osó B) tylko na stojąco. Kto był wysoki to jechał w pozycji "zgarbionej" lub na kucąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękujecie wałęsie, to jest druga japonia w jego wydaniu, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadzić kierowcę i tyle. Ciekawe jakby się tłumaczył gdyby spowodował wypadek. Głupol i tyle. A ludzie też pajace że w ten sposób dają się wozić. Typowa ciemnota . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już słychać głosy:"Zamykać takich przedsiembiorców!", "wypłacają takie grosze!" To jest płytka logika... Ci co tak twierdzą niech sami spróbują z biznesem, a nie "zachodni specjaliści.." A tak w ogóle to co takiego strasznego jechać w busie na skrzynkach z truskawkami? Jeżeli dostosował prędkość, to ci pasażerowie mieli bezpieczniej niż ktoś w Volvo przy 100 km/h....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już słychać głosy:"Zamykać takich przedsiembiorców!", "wypłacają takie grosze!" To jest płytka logika... Ci co tak twierdzą niech sami spróbują z biznesem, a nie "zachodni specjaliści.." A tak w ogóle to co takiego strasznego jechać w busie na skrzynkach z truskawkami? Jeżeli dostosował prędkość, to ci pasażerowie mieli bezpieczniej niż ktoś w Volvo przy 100 km/h....
No ale po jaką cholerę pracować u Polskiego przedsiębiorcy , który nie ubezpiecza  swoich ludzi, daje umowy śmieciowe , nie daje urlopu płatnego, i nie odprowadza za nich innych składek. i płaci grosze. Pracuje   na zachodzie europy nam 13 euro za godzinę, pracodawca opłaca za mnie ubezpieczenie , mam płatny urlop, świadczenia lekarskie i mam płacone nadgodziny ekstra i za pracę w święta. Więc pytam po jakiego grzyba mam pracować u Polaka który chce mnie na każdym kroku orżnąć i i skór wy  syn  jeszcze straszy że ma na moje miejsce kilku. Polacy wyjeżdżajcie za granicę tam będziecie pracować na ludzkich warunkach a Polscy przedsiębiorcy niech sami zapier***ają i niech zatrudniają na czarno swoje żony dzieci i matki. :P  :P  :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...na postawionych bokiem skrzynkach z truskawkami..." a truskawki niewysypały sie z tych skrzynek :)  "..Mężczyzna w ten sposób wozi ludzi do pracy na polu z truskawkami" to oni z tymi truskawkami na pole jechali ...:) i co sie dziwić ze maturę zdaje tylko 60 %przystępiujących do egzaminu    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "chłopina od truskawek" później miesza truskawki stare i spleśniałe ze świeżymi i sprzedaje po 4.50 na rynku. Kto kupił ten wie. Na wierzchu łubianki są świerze i ładne, a pod spodem stare i spleśniałe. Tak handluje się na rynku w Białej P. Szybko chłopina nadrobi straty i dalej będzie woził ludzi jak bydło. Wbrew przepisom drogowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję, ludzie starają się te pare groszy zarobić... no ale Lubelskiem trzęsie jedna wielka klika i nic, a nic się nie zmieni po wyborach... może być tylko gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny artykuł na tym portalu ma tytuł "Biała się bawi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...