Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedenastoletni chłopiec zginął pod kołami renault

Utworzony przez aquu, 18 listopada 2009 r. o 19:28
~ona~ napisał:
ja nie jestem kierowca i nie zamierzam...i nie oceniaj mnie nie znajac...a baranem to mozesz nazywac swoich znajomych...nie znasz czlowieka nie oceniaj..ze ty nie potrafisz jezdzic to nie oznacza ze kazdy kierowca jest do du...y...i masz racje brak słow...ciekawe za co ty masz prawko...swinie nauczyłas po schodach chodzic??czy walizke z kasa??
Jeżeli nie jesteś kierowcą to po jaką cholerę zabierasz głos w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia? Niech piszą ci co prowadzą auta i widzą co się dzieje a nie osoby które nigdy za kierownicą nie siedziały. Do twojej wiadomości - jestem facetem a prawo jazdy robiłem dawno temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
no wazne wazne...ide stad bo jak czytam tych powyzej jak sie kłoca to mi sie niedobrze robi...juz wole na gg popisac na spokojnie bez nerwow...
Nofajnie ja też bym popisał, ale nie mam Twojego numeru. Może mi go podasz? Mój email lockhume@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
ja nie jestem kierowca i nie zamierzam...i nie oceniaj mnie nie znajac...a baranem to mozesz nazywac swoich znajomych...nie znasz czlowieka nie oceniaj..ze ty nie potrafisz jezdzic to nie oznacza ze kazdy kierowca jest do du...y...i masz racje brak słow...ciekawe za co ty masz prawko...swinie nauczyłas po schodach chodzic??czy walizke z kasa??
Hej, znawczyni, teraz już cięzko daje się łapówki egzaminatorom, bo raz że egzaminy są rejestrowane, dwa nagonka na wordy sprawiła że egzaminatorzy boją się brać kasę za zdany egzamin. Jeżeli już ktoś daje to szybciej jakiś znajomy co po cichu w domu załatwia sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli nie jesteś kierowcą to po jaką cholerę zabierasz głos w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia? Niech piszą ci co prowadzą auta i widzą co się dzieje a nie osoby które nigdy za kierownicą nie siedziały. Do twojej wiadomości - jestem facetem a prawo jazdy robiłem dawno temu.
AHHHH to ty oceniasz wszystkich według siebie....wszystko jasne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
AHHHH to ty oceniasz wszystkich według siebie....wszystko jasne..
Słuchaj dziewczynko, nie mam w zwyczaju wypowiadać się w kwestiach o których nie mam pojęcia, więc zamilcz i weź się za naukę jazdy, zdaj egzamin i dopiero poźniej się wypowiadaj bo teraz tylko się osmieszasz brakiem wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co piszecie te wszystkie durnoty? :/ Zastanówcie się ludzie! Kierowca auta był pod wpływem alkoholu, miał ok 0.4 promila i znacznie przekroczył prędkość gdyż zatrzymał się ok 200 metrów od miejsca zdarzenia więc to wszystko wyjaśnia... Wyrazy współczucia rodzinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Słuchaj dziewczynko, nie mam w zwyczaju wypowiadać się w kwestiach o których nie mam pojęcia, więc zamilcz i weź się za naukę jazdy, zdaj egzamin i dopiero poźniej się wypowiadaj bo teraz tylko się osmieszasz brakiem wiedzy.
ODWAL SIE PAJACU...JESLI BYM CHCIALA TO BYM POSZŁA NA PRAWKO ALE PO CO MI TO...CHYBA TYLO PO TO ZEBY PATRZEC NA TAKICH IDIOTOW JAK TY...CO PRAWKO ZDALI ZA KASE...PAJAC JESTES I TAKI ZOSTANIESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFO napisał:
O CO TE KŁOTNIE...SŁUCHALISCIE RADIA??TAM WSZYSTKO MOWILI...CHŁOPIEC WBIEGŁ NA ULICE ....NIE NAM OCENIAC KTO JEST WINNY...KIEROWCY JEZDZA JAK deb***E ALE I PIESI TEZ ŁAZA JAK CHCA...
Nieważne kto ponosi winę. Nie nam to oceniać. Chodzi o skutki a w szczególności o to, że tak młody człowiek nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę pogięło co niektórych z was ?? Jechał pijany , potrącił dziecko które zmarło . Chyba wszystko jest jasne prawda ?? Macie w sobie odrobinę współczucia czy nie ?? Naprawdę najważniejsze jest to kto komu dowali ?? Wyrazy współczucia dla rodziny ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ napisał:
ODWAL SIE PAJACU...JESLI BYM CHCIALA TO BYM POSZŁA NA PRAWKO ALE PO CO MI TO...CHYBA TYLO PO TO ZEBY PATRZEC NA TAKICH IDIOTOW JAK TY...CO PRAWKO ZDALI ZA KASE...PAJAC JESTES I TAKI ZOSTANIESZ
Nie unoś się tak bo ci pierdząca żyłka pęknie. Nie wiem kto tu jest idiotą i pajacem, czy ten co wypowiada się jako kierowca czy osoba która kierowcą nie jest a uważa się za eksperta? Dopóki w naszym kraju nie zmienią się przepisy dotyczące bardziej surowego karania osób prowadzących auta i będących pod wpływem alkoholu to ten proceder nadal będzie kwitł bo kierowcy mają gdzieś takie kary. Utrata prawa jazdy na kilka lat nie odstrasza pijanych kierowców, gdyż nadal jeżdżą nic sobie z tego nie robiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFO napisał:
O CO TE KŁOTNIE...SŁUCHALISCIE RADIA??TAM WSZYSTKO MOWILI...CHŁOPIEC WBIEGŁ NA ULICE ....NIE NAM OCENIAC KTO JEST WINNY...KIEROWCY JEZDZA JAK deb***E ALE I PIESI TEZ ŁAZA JAK CHCA...
I co z tego pajacu ze sluchales radia, byles tam? widziales to? myslisz ze jak siedziales przy radyjku to madry jestes?, ten chlopiec wcale nie wbiegl na ulice, nigdy nie wbiegal to po drugie po trzecie stal przed przejsciem dla pieszych, zatrzymal sie samochod jadacy z Bialej i dopiero wszedl na jezdnie a ten drogi slepy i pijany frajer jechal na pelnym gazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...