Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedni chcą taksówki za sąsiada, inni nie

Utworzony przez Adi1210, 25 marca 2009 o 09:50
A dalej jazda stare prukwy.Jak wam się nie podoba to się na wieś wynieście.Tam można interweniować u sołtysa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zawsze sie znajdzie jakas beznadziejna baba .. Ty stara torbo, siedz na du*** i nie przezywaj.. bo normalnie nosi mnie jak widze, ze na kazdym kroku cos sie ludziom nie podoba... troche wyrozumialosci.. nie myslcie tylko o sobie..
0
Byłem tam kiedyś w nocy (ok. 23) odebrać rachunek za przejazd taksówką i nie zauważyłem opisywanych w artykule nadzwyczajnych zjawisk. W niejednym mieszkaniu jest głośniej (np. w moim) gdy ktoś ogląda telewizję.
0
A co im to właściwie przeszkadza? Żal d... ściska, że inni zarabiają? To nie jest zakład kowalski, że zakłóca spokój w całej okolicy. Nikt z ludzi przedsiębiorczych na pewno nie protestował, jedynie "zasłużeni" emeryci i renciści.
0
TEN BABSZTYL Z POD TRÓJKI TO PRACOWAŁA NA BAZIE NA CHROBREGO ALE OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE NADAJE SIĘ DO TEJ ROBOTY ZAMIAST PRACOWAĆ TO W CZASIE PRACY OBIADKI GOTOWAĆ CHODZIŁA W CZASIE PRACY I ULIC NIE ZNAŁA. KOLEGA MI MÓWIŁ KTÓRY TAM PRACOWAŁ. WIĘC TERAZ bABSKO mŚCI SIE NA LUDZIACH KTÓRZY PRACUJAĄCIĘŻKO NA CHLEB!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: