Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"...jego świętym obowiązkiem jest wrócić..."

Utworzony przez chachachacha, 13 kwietnia 2012 r. o 19:30
...powiedział w Wielki Piątek Jarosław Kaczyński na temat Zbigniewa Ziobry .Pisowcy słuchajcie co dla waszego prezesa jest najważniejsze w Wielki Piątek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że powinienes pracować lemingu do 100 lat i w święta a nie wypisywać głupoty na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJE pieniądze z OFE które składałem na MOJĄ emeryturę - zabrano mi - "dla MOJEGO dobra". Teraz reklama za 300 mlm wmawia mi, że na MOJĄ emeryturę pracują inni ale w ten sposób, że ja do 100 lat muszę pracować na nich. Taka pomroczność jasna rozumiecie pętaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wierzy w emerytury? Ten tylko z nich skorzysta kto już na niej jest albo niebawem dostanie. Za kilka lat system upadnie - rok w rok kilkadziesiąt miliardów dopłacamy do emerytur i rent, więc nie da się tego utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uważam, że powinienes pracować lemingu do 100 lat i w święta a nie wypisywać głupoty na forum
A to prezes tak nie powiedział ? To pewnie jego sobowtur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to prezes tak nie powiedział ? To pewnie jego sobowtur
Leming obowiązkowo musi być głupi,mieć paliwo po 100 zł, pracować do 100 lat i ...... i pisać sobowtór przez "u". Cóż, dlatego sierpem i młotem czerwona chołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Leming obowiązkowo musi być głupi,mieć paliwo po 100 zł, pracować do 100 lat i ...... i pisać sobowtór przez "u". Cóż, dlatego sierpem i młotem czerwona chołotę.
Bardzo to katolicke. To z tej samej serii zachowania co pisowskiego senatora, co innego mowi pod krzyzem, a co innego normalnie w zyciu: [media]http://www.youtube.com/watch?v=gn0wh_U2XhY&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald co prawda sie urodził tego nikt zaprzeczyć nie może ale mógłby naprawic ten błąd gdyby tylko zechciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Donald co prawda sie urodził tego nikt zaprzeczyć nie może ale mógłby naprawic ten błąd gdyby tylko zechciał.
ładnie się nam przedstawiasz, ładnie. to może sam to zrobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ładnie się nam przedstawiasz, ładnie. to może sam to zrobisz?
"Szukam dla brata pracy w Warszawie On juz nie ma siły" tel.999 ooo 111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Szukam dla brata pracy w Warszawie On juz nie ma siły" - siostra tel.999 ooo 111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk znalazł sposób na zmniejszenie kolejek w Urzędach Pracy. Nakazał ludziom stawać bliżej siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo to katolicke. To z tej samej serii zachowania co pisowskiego senatora, co innego mowi pod krzyzem, a co innego normalnie w zyciu:[media]http://www.youtube.com/watch?v=gn0wh_U2XhY&feature=related[/media]
No i prosze jakich to prawych działaczy pis ma w swoich szeregach .Najbardziej podobał mi się tekst o godności człowieka A be panie senatorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś w Smoleńsku zabił, czy może dzieci wyabortował albo eutanazję zafundował, może na cmentarzu kolaborował z mirem, zabrał emeryturę, chronił mafię a może pedalstwo promował, podatników okradł , kraj do ruiny doprowadził ? - nic z tych rzeczy. Opier/dolił sędziego nie wiem czy słusznie. Najwyżej w następnych wyborach wyborcy go nie wybiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kogoś w Smoleńsku zabił, czy może dzieci wyabortował albo eutanazję zafundował, może na cmentarzu kolaborował z mirem, zabrał emeryturę, chronił mafię a może pedalstwo promował, podatników okradł , kraj do ruiny doprowadził ? - nic z tych rzeczy. Opier/dolił sędziego nie wiem czy słusznie. Najwyżej w następnych wyborach wyborcy go nie wybiorą.
A kto zabił ludzi w Smoleńsku? Piloci? A może ktoś na nich nasiadł? A kraj do ruiny doprowadziły rządy ciemnoty czyli ludu = demokracja. Jak tumany mają wybierać kogoś do rządzenia? Prawa wyborcze tylko dla inteligentnych! Bezmógie szczekacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kogoś w Smoleńsku zabił, czy może dzieci wyabortował albo eutanazję zafundował,może na cmentarzu kolaborował z mirem, zabrał emeryturę, chronił mafię a może pedalstwo promował, podatników okradł , kraj do ruiny doprowadził ? - nic z tych rzeczy.Opier/dolił sędziego nie wiem czy słusznie.Najwyżej w następnych wyborach wyborcy go nie wybiorą.
W mediach robi z siebie świętoszka a tu senator Rzeczpospolitej ze "świętej" parti wyklina bliźniego .Jak na mój rozum jego wyborcy to durnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajk Bajo napisał:
A kto zabił ludzi w Smoleńsku? Piloci? A może ktoś na nich nasiadł? A kraj do ruiny doprowadziły rządy ciemnoty czyli ludu = demokracja. Jak tumany mają wybierać kogoś do rządzenia? Prawa wyborcze tylko dla inteligentnych! Bezmógie szczekacze.
Jak to kto ? "Zdrajca po trzykroć zdrajca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to kto ? "Zdrajca po trzykroć zdrajca".
Radzę ostrożnie, jak w końcu wygra wybory to za takie wpisy może się z wami rozliczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...