Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy prezes stadniny w Janowie Podlaskim. Profesor Uniwersytetu Przyrodniczego z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2016 r. o 15:47 Powrót do artykułu
wreszcie rozsądek zwyciężył .Kiedy kolejne zmiany w innych spółkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu a nie nastepna gnida bez wiedzy z pisiolandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych lubelskich fachowców to pożytku nie będzie. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego raczej będzie, bo rzeczywiście zna się na hodowli koni, a i na zarządzaniu również....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udowodnione naukowo w całym świecie:najgorszym kandydatem na administratora w gospodarce jest:naukowiec,generał i ksiądz.Komisja konkursowa tego ,albo nie znała,albo nie wzięła pod uwagę.Nie będę udowadniał ,bo wywód jest dość długi,ale tylko przypomnę tym co studiowali,że dla naukowca jest tylko to ważne co on najlepiej umie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest chociaż szansa, że podoła postawionym przed Nim zadaniom. Na koniach, zawodach, sędziowaniu zna się na pewno. Na zarządzaniu ośrodkiem jeździeckim i to z sukcesami też. Czy na hodowli konia arabskiego... nie wiem. Myśle, że przy tak rozległej wiedzy z różnych dziedzin związanych z hipologią i araby ogarnie. Powodzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i życzę dużych sukcesów, wiem że jest i wiedza,doświadczenie i pasja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "zdechly" ale "padly" jesli juz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławku, pozwolę sobie byłeś ulubieńcem mojego Taty moim również (szanowałam i będę poprzedniego Prezesa, ponieważ na to w pełni na to zasłużył) Tobie z całego serca życzę równie takich sukcesów na kolejne lata. Gratuluję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję panie profesorze i życzę wielu sukcesów dawna studentka z dawnych czasów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyrazniej nie doczytales/as tekstu. Pan Pietrzak jest nie tylko pracownikiem i wykladowca UP, ale ma kilkudziesiecioletnie doswiadczenie pracy z konmi. Czynnie dziala w srodowisku jezdzieckim, sedziuje zawody, ma kontakty. Konie sa jego pasja. Wiec nie wiem jak do tego ma sie twoj komentarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażeie, że wracamy do poprzedniego betnowego układu, a widać to po zachowaniu powiązanych układowo p. orłoś i sobieszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...