Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jestem homoseksualistą od 10 lat żyję w związku z mężczyzną .

Utworzony przez on Janów Podl., 13 stycznia 2009 r. o 12:43
Tobek napisał:
A mi mówiła ze cipy nie myjesz i śmierdzisz
Dobra TOBEK, OKI, sorry- memory, weż Dużego Wacka i przyjdżcie na Kozi Rynek, przełamałam się.Tam gdzie zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIO napisał:
Trzeba być tolerancyjnym a kk to homofob jakby nie miał innych problemów. "np. zoofile, pedofile, nekrofile,ekshibicjoniści (stki)," to są dewiacje seksualne "i inne lesby" to jest orientacja. Nie można tych dwóch pojęć łączyć i ujednolicać. Orientacja seksualna jest zakodowana w naszych genach dlatego pedały są i będa bo to geny o tym mówią i osoby muszą się z tym pogodzić. Homoseksualizmu się nie leczy bo tak samo nie leczy się heteroseksualistów a to że wam się nie widzi ta orientacja to zal i wasz problem
To nie prawda że homoseksualizm jest wrodzony, jest to mit który wykreowały środowiska lobby homoseksualistycznego! Pociąg do innej płci "budzi się" w człowieku zwykle w okresie dojrzewania. Co potwierdzają specjaliści i moja własna autopsja, pamiętam że w gimnazjum zaczęły mi się podobać kobiety (pociągały mnie nie rówieśniczki ale te kilka lat starsze). Rzeczowe odpowiedzi na temat problemu płci znajdziecie na stronie http://www.homoseksualizm.edu.pl/ Zamieszczone są tam również naukowe badania i opinie specjalistów jak i wypowiedzi samych badanych homoseksualistów! Prawdy trzeba szukać na talerzu jej nie podają. Pozdrawiam miłej lektury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analityk napisał:
To nie prawda że homoseksualizm jest wrodzony, jest to mit który wykreowały środowiska lobby homoseksualistycznego! Pociąg do innej płci "budzi się" w człowieku zwykle w okresie dojrzewania. Co potwierdzają specjaliści i moja własna autopsja, pamiętam że w gimnazjum zaczęły mi się podobać kobiety (pociągały mnie nie rówieśniczki ale te kilka lat starsze). Rzeczowe odpowiedzi na temat problemu płci znajdziecie na stronie http://www.homoseksualizm.edu.pl/ Zamieszczone są tam również naukowe badania i opinie specjalistów jak i wypowiedzi samych badanych homoseksualistów! Prawdy trzeba szukać na talerzu jej nie podają. Pozdrawiam miłej lektury!
Tego ludzie chcecie. to takie słodkie że aż się porzygałem.[media]http://www.youtube.com/watch?v=YmAyRbDOSSc&feature=player_embedded#![/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mnie dziwi dlaczego niektórzy opluwają ludzi o innej orientacji seksualnej.Przecież to nie Ich wina że są inni,Ja mam 3-ech synów i dziękuję Bogu że są normalni ale jak sobie myślę że którys kochałby inaczej to też byłby moim synem i przyjęłabym to ze zrozumieniem.Niech Każdy zanim coś głupiego napisze się zastanowi...coby było,gdyby to spotkało Ciebie lub Twoje dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrozumiała napisał:
bardzo mnie dziwi dlaczego niektórzy opluwają ludzi o innej orientacji seksualnej.Przecież to nie Ich wina że są inni,Ja mam 3-ech synów i dziękuję Bogu że są normalni ale jak sobie myślę że którys kochałby inaczej to też byłby moim synem i przyjęłabym to ze zrozumieniem.Niech Każdy zanim coś głupiego napisze się zastanowi...coby było,gdyby to spotkało Ciebie lub Twoje dziecko?
Również wyrozumiała byś była gdy to okazało się że twój maż ma młodszego kochanka. Wybacz ale promowanie na siłę zboczeń nie może być normą. Faktem jest że takie głupie gąski jak ty łykają wszystko co im serwują media, łącznie z uwielbieniem dla głupiego jak but babochłopa. Pozwolisz że cię trochę naprostuję. Norma to związek mężczyzny i kobiety, a ten Grodzka w ciążę nie zajdzie, czyli nie jest to norma, jest to wbrew naturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO H8. Ja jestem za gejami i lesbijkami są tak samo ludźmi jak każdy i niech będą tak samo wolni jak wszyscy. Popieram ich całym sercem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrozumiała napisał:
bardzo mnie dziwi dlaczego niektórzy opluwają ludzi o innej orientacji seksualnej.Przecież to nie Ich wina że są inni,Ja mam 3-ech synów i dziękuję Bogu że są normalni ale jak sobie myślę że którys kochałby inaczej to też byłby moim synem i przyjęłabym to ze zrozumieniem.Niech Każdy zanim coś głupiego napisze się zastanowi...coby było,gdyby to spotkało Ciebie lub Twoje dziecko?
Być może. Ale przez Takie osoby w Polsce wiecej ludzi umiera, niż się rodzi. Uważam, że każdy kto nie ma dzieci (z własnej winy) powinien być przez Państwo w jakiś sposób karany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...