Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jESTEM ZAĘNOWANA

Utworzony przez eWA, 20 sierpnia 2008 o 22:10
Szanowny Panie Prezesie Jestem zażenowana poziomem nagonki na Pana i,,Spomlek", który dzieki Panu stal sie społdzielnia rozpoznawalna w całej Polsce i nie tylko.Drodzy internauci, nie jestem pracownikiem zakładu, lecz od dziada , pradziada radzynianka. Wiem, jak wygladal stadion miejski jeszcze 20 lat temu, a mianowicie bylo to miejsce schadzek miejscowych lumpów, zarosniete krzakami. Teraz jakie jest wszyscy widzimy, a kazdy mieszkaniec z duma mówi Nasz stadion. to w tym miejscu trenuje wielu mlodych ludzi zamiast szlifować bez celu bruki miasta.Kazdy zdrowo myslacy czlowiek wie, że to zostanie dla mieszkańcow, podobnie jak obwodnica, którą Panu zawdzieczamy. Dziwi mnie, ze nagle bohaterem dla pracownikow stal sie wiceprezes, gdyz nikt nie uwierzy, iz ten Pan nie wiedzial o wyczynach pani Dośpiałowej. Dlaczego nagle czlowiek, który pracuje ponad 25 lat staje sie,, obronca ucisnionych"?Sadze, że jako wiceprezes byl odpowiedzielny za atmosfere panujaca w zakladzie. Z wyrazami szacunku mieszkanka miasta Ewa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
eWA napisał:
Szanowny Panie Prezesie Jestem zażenowana poziomem nagonki na Pana i,,Spomlek", który dzieki Panu stal sie społdzielnia rozpoznawalna w całej Polsce i nie tylko.Drodzy internauci, nie jestem pracownikiem zakładu, lecz od dziada , pradziada radzynianka. Wiem, jak wygladal stadion miejski jeszcze 20 lat temu, a mianowicie bylo to miejsce schadzek miejscowych lumpów, zarosniete krzakami. Teraz jakie jest wszyscy widzimy, a kazdy mieszkaniec z duma mówi Nasz stadion. to w tym miejscu trenuje wielu mlodych ludzi zamiast szlifować bez celu bruki miasta.Kazdy zdrowo myslacy czlowiek wie, że to zostanie dla mieszkańcow, podobnie jak obwodnica, którą Panu zawdzieczamy. Dziwi mnie, ze nagle bohaterem dla pracownikow stal sie wiceprezes, gdyz nikt nie uwierzy, iz ten Pan nie wiedzial o wyczynach pani Dośpiałowej. Dlaczego nagle czlowiek, który pracuje ponad 25 lat staje sie,, obronca ucisnionych"?Sadze, że jako wiceprezes byl odpowiedzielny za atmosfere panujaca w zakladzie. Z wyrazami szacunku mieszkanka miasta Ewa
Przyłączam się do pani głosu. ss
0
eWA napisał:
To wstyd dla wszystkich mieszkańców Radzynia!!!!! Tak naprawdę żaden myślący człowiek nie poprze goscia co nie zrobił nic poza obecną maskaradą. Wielu moich znajomych chciałoby pracować w Spomleku, ale to sa ludzie którzy poznali smak ciężkiej pracy w zakładach prywatnych za marne pieniądze . Wszyscy wiedzą , że w Spomleku są duże wymagania, ale dobrze płacą. Ci którym się udało dostać prace w spomleku, chcą teraz , no właśnie czego????? Jeżeli zacznie tym zakładem zarządzać człowiek co nie zrobił NIC, to i nic z zakładu pozostanie. I juz niedługo , ci co uwierzyli w niego będą prosić o pracę w Liderze. A ich idol załatwi to co sobie zaplanował. BO WSZYSCY DOMYŚLAJĄ SIĘ W JAKIM CELU ROZKŁADA SIE FIRMĘ, ŻEBY JA ZA NIEWIELKI GROSZ SPRZEDAĆ!!! tAK MÓWIĄ WSZYSCY Z BOKU, CO W SPORZE NIE BIORA UDZIAŁU. Z BOKU CZASEM LEPIEJ WIDAĆ. NAJDZIWNIEJSZE JEST TO ZE ROLNICY TEGO NIE WIDZĄ. GDYBY DOBRZE POMYŚLELI CO MOGĄ SKORZYSTAĆ A CO STRACIĆ TO JUŻ DAWNO BYŁOBY PO WICEPREZESIE. MOŻE TEN LUZAK PODOBAĆ SIE NIEROBOM, CO CHCIELIBY PRACOWAĆ CZY SIE STOI CZY SIE LEŻY ITD., BO TAKI WICEPREZES DAJE PRZYKŁAD. NIE MOGĘ PRZEŻYĆ TEJ GŁUPOTY. CZY ROLNICY I PRACOWNICY ( CI SZANYJĄCY PRACĘ) SĄ ŚLEPI? GDYBY ON COŚ CHCIAŁ ZROBIC TO MIAŁ NA TO DUZO CZASU (CZYBA ZE 20 LAT). KTO W TO UWIERZY ŻE CHCIAŁ, ALE SIĘ BAŁ? CZY OBECNIE CZCZONY BOHATER BAŁ SIĘ PRZEZ 20 LAT A TERAZ ZEBRAŁ SIE NA ODWAGĘ? DUŻO GO TO MUSIAŁO KOSZTOWAĆ , ALBO RACZEJ DUZO MU OBIECALI, SKORO ZAATAKOWAŁ OD TYŁU.
0
zapraszamy www.chaturbate.com     Image: 3/9View Hi-Res ImageBack to Photo Set Thumbnails   next  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: