Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jubileusz Sławy Przybylskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez Gość, 26 marca 2016 o 18:22
Już za miesiąc do naszego miasta przyjedzie z koncertem jubileuszowym, nasza krajanka Stanisława Przybylska,W kinie"Sława" będzie odsłaniane jej popiersie. Już teraz grupa ludzi chcących uhonorować jubilatkę szykuje wspaniałą uroczystość w zniszczonym, biednym i zaniedbanym kinie jej imienia.                            Przygnębiające i smutne, że w takich warunkach ma odbyć się koncert jubilatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Guzik Was obchodzi nasza "wielka"gwiazda.Popieram.
0
150 cm.to raczej nie wielka?
0
150 cm.to raczej nie wielka?
za to ty jesteś wielki - kretyn
0
Przybędzie Przybylska ?
0
za to ty jesteś wielki - kretyn
Nie musisz się przedstawiać.
0
Stan kina odzwierciedla postać jubilatki
0

Ten sam rocznik!
0
Nie musisz się przedstawiać.
ja też od razu rozpoznałem w tobie wielbiciela disco polo
0

Dobrze ,że przybędzie bo to ostatnia okazja aby utłuc porę groszy na dawnej słaiwie,czas mija nieubłaganie dla wszystkich wielkich i małych w jednakowym stopniu i to jedyna sprawiedliwość na tym ziemskim padole.
0
Racja chodzi tylko o kasę.
0
Międzyrzecki Dom Chałtury środki  ładnie rozpisze w papierach będzie prasa reporterzy komentarze jak należy tylko mało kto wie że Sława nie wiadomo czy nas zaszczyci swoją obecnością ale pewne jest że na bankiet i wódę z okazji święta złożą się dzieci międzyrzeckich szkół. Wkrótce dacie swoim pociechom 2 zł a może i więcej żeby zaniosły do szkoły... (dla pani Sławy) a może nie dla pani Sławy.        
0
Macie rację,kasy brakuje.A trzeba jej dużo bo popiersie już dawno wykonane.nie baczono na koszty,a teraz KLOPS,ale tak jak piszesz dzieci się złożą na panią Stanisławę.
0
Czy nadal uprawiają żebractwo o kasę?Wstydu nie ma ten cały 'menadżer" pani Stasi.
0
Już za miesiąc do naszego miasta przyjedzie z koncertem jubileuszowym, nasza krajanka Stanisława Przybylska,W kinie"Sława" będzie odsłaniane jej popiersie. Już teraz grupa ludzi chcących uhonorować jubilatkę szykuje wspaniałą uroczystość w zniszczonym, biednym i zaniedbanym kinie jej imienia.                            Przygnębiające i smutne, że w takich warunkach ma odbyć się koncert jubilatki.
    ZA "WYBITNE" ZASŁUGI DLA MIASTA - TEJ PANI - PROPONUJĘ POSTAWIĆ POMNIK NA CENTRALNYM PLACU MIASTA. WŁADZE BĘDĄ MIAŁY GDZIE SKŁADAC KWIATKI JAK BĘDZIE OKAZJA NP. ŚWIĘTO KONSTYTUCJI , CZY DZIEN NIEPODLEGŁOŚCI.
0
Biedne miasto jest ZMUSZONE do sfinansowania jubileuszu.  Głównego pomysłodawcę i organizatora nie interesuje skąd wziąć kupę kasy na rzeżbę, wyżerkę i hotel dla zaproszonych, przez menadżera gości.Nie myślcie mieszkańcy, że posłuchacie piosenek p.Stanisławy.Zaproszeni goście zasiądą większą część sali.Żądania jubilatki i jej menadżera są bardzo wygórowane,a zasługi dla miasta i kina"Sława"żadne.        o ile mnie pamięć nie myli, p. Stanisława nie odbyła u nas ani jednego koncertu charytatywnego na rzecz ratowania kina, a wielu naszych działaczy społecznych kręci się teraz jak w ukropie za kasą dla jubilatki.WIELKA ŻENUJĄCA CHAŁA tylko mieszkańców żal. Jednak niektórzy ludzie nie mają wstydu za grosz.Mają za to wysokie wyobrażenie o sobie i swoim artyźmie.
0
Biedne miasto jest ZMUSZONE do sfinansowania jubileuszu.  Głównego pomysłodawcę i organizatora nie interesuje skąd wziąć kupę kasy na rzeżbę, wyżerkę i hotel dla zaproszonych, przez menadżera gości.Nie myślcie mieszkańcy, że posłuchacie piosenek p.Stanisławy.Zaproszeni goście zasiądą większą część sali.Żądania jubilatki i jej menadżera są bardzo wygórowane,a zasługi dla miasta i kina"Sława"żadne.        o ile mnie pamięć nie myli, p. Stanisława nie odbyła u nas ani jednego koncertu charytatywnego na rzecz ratowania kina, a wielu naszych działaczy społecznych kręci się teraz jak w ukropie za kasą dla jubilatki.WIELKA ŻENUJĄCA CHAŁA tylko mieszkańców żal. Jednak niektórzy ludzie nie mają wstydu za grosz.Mają za to wysokie wyobrażenie o sobie i swoim artyźmie.

A czy ten menadżer nie przypadkiem prywatnie mężem jubilatki?
0
  A czy ten menadżer nie przypadkiem prywatnie mężem jubilatki?  
Jest.
0
Kiedy ten jubileusz?
0
przestań się nad sobą użalać. twoja desperacja "szara muszko" z ambicjami i negatywna postawa nie pomaga ani tobie a ni tej sprawie. zostaw to. zajmij sie sobą . rozlewasz tylko zawiść wśród ludzi postronnych a przed swoim guru na kolana padasz(taka uczynna).
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: