Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jumpstyle po raz pierwszy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez siwy z cici, 6 sierpnia 2010 r. o 14:02
ola jurz leprzego zdjencia nie mogłaź poszókać? całkiem ładnom białe podlaskom zmalazłaź w arhiwóm - pogratólowadź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranie naucz sie pisać a o Oli odwal się. Bardzo ciekawa inicjatywa ten zlot super chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a że niby gdzie to kórwa w bialej jest, bo jakos nnie poznaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
a że niby gdzie to kórwa w bialej jest, bo jakos nnie poznaje
i ja terz ale ten popszedni baran nie zajażył o co hodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
a że niby gdzie to kórwa w bialej jest, bo jakos nnie poznaje
jak byś bywał w prawdziwych miastach to byś wiedział,że to na zamku lubelskim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
óóójjjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za ludzi z Białej, którzy wyrażają się tak jak wy na tym forum. obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem z Białej, ciekawe jakbym ci wysłał fotkę z kawałkiem muru i chodnikiem czy byś wiedział skąd to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
nie jestem z Białej
i ja nie z biały podlaski ale z Cicibora goźdź jestem! dawaj zdjencia z okoliców Naszego Sklepiku to karzdy zaszczany mórek ci okresilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że Jumpstyle to pedalska impreza. Prawda to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciota ze jesteś gejem to nie znacz ze impreza ma być dla Ciebie łachudro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Baranie naucz sie pisać a o Oli odwal się. Bardzo ciekawa inicjatywa ten zlot super chłopaki.
dzięki:) realizacja tego była trudna ale się udało:) świetnie było:) ludziom się podobało:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
dzięki:) realizacja tego była trudna ale się udało:) świetnie było:) ludziom się podobało:)
Super, świetnie było, a cioty dopisały ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać-) fantastyczna inicjatywa gdzie Was w Białej można zobaczyć?gdzie ćwiczycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Obserwowałem chłopaków podczas zlotu i powiem extra sprawa. Gratulatione i szacunek. W Białej Podlaskiej potrzeba tego typu spotkań. Komentarzami nie przejmujcie się bo to jest przez zazdrość i złośliwość bardziej. Robicie kawał cholernie świetnej roboty. Miło było was podziwiać. Nie każdy tak potrafi jak Wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale co z ciotami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...