Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jurek Owsiak został ojcem chrzestnym szpitalnego oddziału (wideo)

Utworzony przez darayavahuslbn, 7 maja 2010 r. o 23:34
Wiele osób mówi że Owsiak ma mnóstwo kasy i nic nie robi poza bogaceniem się na swojej działalności... jak widać robi nie tylko podczas wielkiej orkiestry.. nie jeździ porshe i się nie lansuje.. oczywiście do najbiedniejszych też nie należy ale za takie serce standard życia ma adekwatny do tego co robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZTEGO,ŻE SZPITAL MA TAKI DOBRY SPRZĘT JAK TAM POTRZEBA LEKARZY, KTÓRZY UMIEJĄ LECZYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on niewierzący, jak mógł zostać Ojcem chrzestnym, chyba Ojciec chrzestny mafii zwanej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i mafii cwaniaku ale dzięki niemu moja córka i tysiące innych dzieci miały wykonane przesiewowe badanie słuchu. To państwo powinno zapewnić swoim obywatelom opiekę a nie Owsiak czy inna fundacja taka jak polsat czy tvn oraz wiele innych. Państwo nas doi ze składek a fundacje wspierają. Chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mamą dziecka urodzonego w 26 tygodniu, dzięki to dr R. Haidarowi i na pewno pomocy WOŚP. Ludzie nie czepiajcie się tego, czego nie trzeba, łapiecie za słówka. Dzięki dobremu personelowi, jemu kierownikowi oddziału neonatologii i inkubatorom i jeszcze innym sprzętom moje dziecko ŻYJE i jest zdrowe. Z tego co się orientuję, nie tylko moje dziecko otrzymało fachową opiekę ale wiele innych, a w ogóle przez ten oddział przewija się tysiące dzieci. Pan Jerzy Owsiak nie musi mi się podobać ale jego dzieło doceniam bardzo, a dr Haidar umie odpowiednio wykorzystać to co otrzymał jego oddział. Dziękuję panu dr za życie moje dziecka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Jestem mamą dziecka urodzonego w 26 tygodniu, dzięki to dr R. Haidarowi i na pewno pomocy WOŚP. Ludzie nie czepiajcie się tego, czego nie trzeba, łapiecie za słówka. Dzięki dobremu personelowi, jemu kierownikowi oddziału neonatologii i inkubatorom i jeszcze innym sprzętom moje dziecko ŻYJE i jest zdrowe. Z tego co się orientuję, nie tylko moje dziecko otrzymało fachową opiekę ale wiele innych, a w ogóle przez ten oddział przewija się tysiące dzieci. Pan Jerzy Owsiak nie musi mi się podobać ale jego dzieło doceniam bardzo, a dr Haidar umie odpowiednio wykorzystać to co otrzymał jego oddział. Dziękuję panu dr za życie moje dziecka!!!
Macie rację i Dziękuję za to,że Jasno i Przejrzyście myślicie! :-) Dzieło J.Owsiaka jest naprawdę WIELKIE! A co na ten przykład zrobił ten nasz biskup Życina??? -zbiera"sałatę"po Kościołach na kolejne "wota"za postać Papieża Jana Pawła II ,które tak naprawdę chyba bardziej będą służyć po to,aby kolejne mohery mu kolejną"sałatę"w tych wotach dawały... Gdzie są np.te wszystkie pieniążki,które Caritas zbiera na biednych???-bo ja mam wrażenie,że tylko promil tych pieniążków z Caritasu trafia do biednych-a reszta to fikcja,czyli resztę"zgarniają"księżulkowie i biskupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...