Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Polak, 17 maja 2008 r. o 11:47
A cóż to za jakieś dziwne neologizmy pojawiły się w tym tekście. Pierwszy raz spotykam się ze sformułowaniem "technowo". Czyżby autor podparł się regułą: "rockowo, hip-hopowo itp? Niestety w języku polskim odstępstw od reguły jest wiele. To gdyby każdy chciał trzymać się reguł, odmiana nazw zwierząt wyglądałaby mniej więcej tak: kot - kotu,pies - psu, koń - koniu, niedźwiedź - niedźwiedziu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej jesli ktos mialby tego seta co Grało safri duo to bardzo bym prosil o kontakt. moje gg 10684807
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota wyraził zgodę na hałas w centrum miasta do białego rana przez dwie noce z rzędu ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za idiota wyraził zgodę na hałas w centrum miasta do białego rana przez dwie noce z rzędu ?.
Bialczanin. To pewnie prezydent Godlewski, w roku ubiegłym wymyślił "klimatyczny lokal" w parku a teraz poszedł na całego. Ma w głębokim poważaniu i kulturę w Białej i jej mieszkańców, kolejny wychowanek AWF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlaski napisał:
Bialczanin. To pewnie prezydent Godlewski, w roku ubiegłym wymyślił "klimatyczny lokal" w parku a teraz poszedł na całego. Ma w głębokim poważaniu i kulturę w Białej i jej mieszkańców, kolejny wychowanek AWF.
Powiem tak, może ty tłumoku nigy nie studiowałeś i nie wiesz jak to jest być studentem i dlatego zazdrościsz że w tak wyjątkowe dni można się pobawić. Fajnie że i dorośli nas rozumieją hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Powiem tak, może ty tłumoku nigy nie studiowałeś i nie wiesz jak to jest być studentem i dlatego zazdrościsz że w tak wyjątkowe dni można się pobawić. Fajnie że i dorośli nas rozumieją hej.
A Ty nie umiesz posługiwać się polską mową tłumoku z AWF. Co to za studia, gdzie dają mgr za robienie przysiadów i pompek.Sama wiocha zjeżdża się na te studia i napakowane deb***e z Białej.Pozdrawiam was analfabeci z AWF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi niezmiernie przykro, że policja poproszona o reakcję na niesamowity hałas o godz. 23.40 dochodzący do osiedla Jagiellońskiego, uniemożliwiający odpoczynek w godzinach między 22.00 a 6.00 (nocnych), odpowiedziała, że nie mogą reagować na takie zgłoszenia, ponieważ jest zgoda Prezydenta miasta na głośną imprezę. Co to znaczy głośna ( ile decybeli i w jakiej odległości od miejsca imprezy?) nie umiano mi wytłumaczyć. Poradzono mi jedynie by interweniować u Pana Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Niech Pan pomoże - Panie Prezydencie. Patryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tu sie dziwic skoro Czapski ma to w d... A studenci AWFu to tumany w tresach i tyle. Ciekawe czy bezmozgi potrafia policzyc do 100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zabrania studentom zabawy, ale można iść na jakiś kompromis. Nie mieszkam wcale tak blisko, ale mi kurde od basów dzwoniły szklanki w szafce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jeśli chodzi o Juwenalia cały AWF bawił sie dobrze ale nie tylko także ludzie z miasta. Jesli chodzi o głośną muzykę rozumiem mieszkańców Białej Podlaskiej, ale także proszę o wyrozumiałość jest tylko jedna taka impreza o takim rozmachu więc postarajmy się zrozumieć studentów. Natomiast jeśli chodzi o Prezydenta miasta z tego co mi wiadomo, nie określił się i nawet nie powiedział o tym że może być za głośno teraz się broni a wystarczyło tylko powiedzieć organizatorom wcześniej żeby muzyka była ciszej, sądzę że dałoby się to zrobić. Jeśli chodzi zaś o mieszkańców myślę że całe grono studentów przeprasza za to, ale tu się powtórzę że liczyli wszyscy na wyrozumiałość. Zaś jeśli chodzi o bezpieczeństwo wszystko było ok nie mieliśmy żadnej interwencji ze strony Policji czy Straży Miejskiej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś taki mądry to przyjdź, stań przed akademikiem i wykrzycz, że studenci to bezmózgie istoty w dresach, a nie tresach chyba że po Polsku Cie pisac nie nauczyli. Impreza była git i każdy przeciwnik juwenalii i tak może liczyc na to, że za rok odbędą się znowu a prezydent nie ma nic do tego bo studenci na czas juwenalii rządzą miastem więc jasne że się wypiera to nie jego wina. Pozdrawiam ekipe organizacyjną i melanżową CO!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student napisał:
Jeśli jesteś taki mądry to przyjdź, stań przed akademikiem i wykrzycz, że studenci to bezmózgie istoty w dresach, a nie tresach chyba że po Polsku Cie pisac nie nauczyli. Impreza była git i każdy przeciwnik juwenalii i tak może liczyc na to, że za rok odbędą się znowu a prezydent nie ma nic do tego bo studenci na czas juwenalii rządzą miastem więc jasne że się wypiera to nie jego wina. Pozdrawiam ekipe organizacyjną i melanżową CO!?
UBHhaha zastanowcie sie teraz Ci, ktorzy tak oczerniaja studentów AWF... a mianowicie mieszkancy BIALEJ PORAZKI.... zeby nie studenci AWF to by nikt nie slyszal o takiej wiosce jak Biala Podlaska... dziwne jest to, ze AWF zorganizowal impreze, na ktora pewnie miasta byloby nie stac i co najsmiesziejsze bylo okolo 3 tysiecy miszekancow bialej podlaskiej...i na dodatek na koncert IRY przyszly 3 Pokolenia ludzi... rodzice z dziecmi a nawet babcie przyszly po oglądać... ponadto... i chcialem jeszcze przypomniec, ze to studenci od 38 lat promoja miasto biala podlaska i znacznie wplywaja na infrastrukture miasta...bez studentow byscie nadal siedzieli w jaskini!!! B I A L C Z A N I E !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenttt napisał:
UBHhaha zastanowcie sie teraz Ci, ktorzy tak oczerniaja studentów AWF... a mianowicie mieszkancy BIALEJ PORAZKI.... zeby nie studenci AWF to by nikt nie slyszal o takiej wiosce jak Biala Podlaska... dziwne jest to, ze AWF zorganizowal impreze, na ktora pewnie miasta byloby nie stac i co najsmiesziejsze bylo okolo 3 tysiecy miszekancow bialej podlaskiej...i na dodatek na koncert IRY przyszly 3 Pokolenia ludzi... rodzice z dziecmi a nawet babcie przyszly po oglądać... ponadto... i chcialem jeszcze przypomniec, ze to studenci od 38 lat promoja miasto biala podlaska i znacznie wplywaja na infrastrukture miasta...bez studentow byscie nadal siedzieli w jaskini!!! B I A L C Z A N I E !!
Widzę, że promocja... a Ty pewnie jesteś studentem z wymiany z Kongo? Kali pisać i bronić AWF? Jedynymi jaskiniowcami w Białej to są i byli studenci AWF. Większych prymitywów - oczywiście nie wszystkich - ale tak z 90% - to trudno znaleźć - no chyba, że w filmie Walka o ogień... Gdyby nie demolująca wszystko hołota z AWF to miasto wyglądałoby naprawdę fajnie, a gdyby nie partacze co po AWF rządzą Białą, to i wszystkim żyłoby się lepiej. Rób bracie przysiady... a i tak pojedziesz na zachód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenci AWF to debiile nic wiecej. non stop pija i ruchaja glupie studenki. a pozniej i tak kierunek anglia a ty wiesniaku skad przyjechales do Bialej? jak ci sie tu nie podoba to spierd...!!! pewnie w twojej wiosce nawet pks sie nie zatrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
studenci AWF to debiile nic wiecej. non stop pija i ruchaja glupie studenki. a pozniej i tak kierunek anglia a ty wiesniaku skad przyjechales do Bialej? jak ci sie tu nie podoba to spierd...!!! pewnie w twojej wiosce nawet pks sie nie zatrzymuje.
Jestescie smieszni piszac to wszystko... ta impreza byla prawdopodobnie najwiekszaimpreza w bialej w tym roku... i to zorganizowana dzieki studentowm... to teraz sam sie zastanow... jak jestes taki twardy i mowisz o tych przysiadach i pompkach... to przyjdz i zalicz takie przedmioty jak anatomia, fizjologia, biochemia czy biomechanika... gdyby nie studenci AWF o kierunku wychowanie fizyczne to teraz byłbyś kaleka...ogolnie macie naje***e... zamaist sie cieszyc, ze cos sie dzieje w bialej, i cieszyc sie, ze takie gwiazdy przyjechaly to wy tylko umiecie lamentowac... jestescie tacy odwazni przyjdzie i zacznijcie studiowac... i skonczcie licenjat albo magisterke wtedy wam pogratuluje..."pewnie w Twojej wiosce pks sie nie zatrzymuje"nie wiesz co mowisz dzieciaku buhaahh czlowieku biala porazka jest takim zadupiem, ze ma polaczenie liniami kolejowymi tylko z warszawa... hahahahaha i gdzie chcialbys jechac to musisz przez warszawe.... i jak ktos chce jechac do bialej pociagiem z bialegostoku to tez musi jechac przez warszawe...to zastanow sie co to za zadupie! zreszta tutaj jedyna atrakcja to jest jakis plac i koscioly....przeciez po bialej jezdza jeszcze jakies po PGR-owskie autobusy komunikacji miejskiej....no to jest smiech... ! a kluby? gdzie tu w bialej sa luby.... na palach moge policzyc... czlowieku... ta biala w ogole sie nie rozwija... nic nowego tu sie niedzieje.... tutaj tylko czlowiek sie stacza i cofa... ! miasto jest znane tylko dzieki AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ! , ktorych jest w Polsce 7....wy zyjecie ze studentow... ! wiec nie mow mi tutaj, ze studenci to deb***e.... bo oni przynajmniej mimo imprez i innych zabaw musza sie uczyc...i ucza sie zaliczaja egzaminy i koncza studia z tytulem magistra czy licencjatu... Ty natomiast stanoles na gimnazjum i niestety... ale tutaj Twoja edukacja sie konczy... a to cu Ty tu wypisujesz, ze "studenci AWF pija i ruchaja glupie studentki"? no tutaj okazalas ze jestes skonczonym kretynem.... a tak po za tym to masz jakies kompleksy ?? mowisz, ze studenci AWF to wiesniaki... przynajmniej sie rozwijaja...a Ty nadal stoisz w gownie i w gownie bedziesz stal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, nie rozwija się, bo kierują miastem wieśniaki po AWF... i to nie jest samodzielny AWF tylko zwykła filia uczelni warszawskiej, więc nie wiem czy wogóle wiesz gdzie studiujesz? I dalej nie nauczyłeś się ani poprawnie pisać, ani pewnie mówić. A impreze zrobiliście za kasę, którą ja wykładam na ten państwowy przybytek produkujący pracowników zmywaków w Londynie. I tyle koleś, tak sobie pomyślałem, że u Ciebie to nawet PKS nie ma przystanku a teraz z ciebie taki światowiec Ps. Te przedmioty które podałeś masz tylko w zarysie, spróbuj je zdać tak jak ludzie zdają na innych studiach.Jełopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 31 maja 2008 r. o 12:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu pociągami chyba nie jeździ bo są połączenia nie tylko z warszawą.... A w awf-ie to w wiekszosci buraki studiują można na palcach jednej ręki zaliczyć normalnych ludzi..... a z tym krzyczeniem pod akademikiem że awf to taki i owaki to nie bądź śmieszny tak samo mógłbym powiedzieć idź na mecz legi i krzycz legia to ....... nie wiem czy byś wyszedł cały z tej sytuacji... a na juwenaliach najbardziej wkur.... mnie to że na rano miałem do roboty a muzyka grała chyba do 3nad ranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omen napisał:
No właśnie, nie rozwija się, bo kierują miastem wieśniaki po AWF... i to nie jest samodzielny AWF tylko zwykła filia uczelni warszawskiej, więc nie wiem czy wogóle wiesz gdzie studiujesz? I dalej nie nauczyłeś się ani poprawnie pisać, ani pewnie mówić. A impreze zrobiliście za kasę, którą ja wykładam na ten państwowy przybytek produkujący pracowników zmywaków w Londynie. I tyle koleś, tak sobie pomyślałem, że u Ciebie to nawet PKS nie ma przystanku a teraz z ciebie taki światowiec Ps. Te przedmioty które podałeś masz tylko w zarysie, spróbuj je zdać tak jak ludzie zdają na innych studiach.Jełopie.
Przedmioty w zarysie ? buhahah no kpisz sobie teraz...i po pierwsze nie filia a wydzial...bo filia a wydzial to jest roznica... po za tym wczoraj byla komisja akredytacyjna... i stwierdzila ze jestesmy znacznie lepsi od warszawy wiec japa...impreze zrobilismy za kase tak za 10 zl i przyszlo 2600 osob z miasta na jeden dzien.... wiec?? a cos Ty tych wiesniakow sie uczepiles... z tego co widze to Ty jestes jedynym wiesniakiem w tym gronie.... moje miasta przynajminej ma odmalowane linie na ulicach i je widac... a tutaj wszedzie chujem jebie cze ! buhahah za rok bedzie jeszcze glosniej czesc... nie gadam wiecej z wami bo jestescie zerowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę tylko zauważyć, że jeżeli na prawdę jest większość takich studentów AWF'u jak Ci co piszą w tym poście to jednak świadczy, że AWF ma bardzo niski poziom, przez tych wyżej co piszą przemawia chamstwo. A nie wierzę, że taka jest większość AWF'u. Ale piszą oni, że miasto nie ma zabytków, tylko plac i kościoły otóż ma tylko trzeba się zainteresować miastem a nie szkołą i imprezami. Co do klubów w Białej to ich nie ma bo mieszkańcy w większości to ludzie którzy nie słuchają muzyki klubowej, w ogóle rzadko gdzieś wychodzą(nie pisze tutaj o studentach i osobach niepełnoletnich bo to jest jednak tylko jakaś część ogółu mieszkańców). Co do zarzutu, że to Biała to "wiocha" to szanowni studenci nikt wam tu nie kazał przyjeżdżać i studiować, nie zapominajcie, że jesteście gośćmi w tym mieście a zachowujecie się jakby to był dla was jeden wielki akademik. Dość często pod wpływem alkoholu niszczycie mienie miasta i straszycie zwykłych mieszkańców(nie pisze, że wszyscy ale niestety są takie przypadki). Co do tego, że to była największa impreza w mieście to nie wiem czy nie zauważyliście, że mieszkańców ta impreza nie interesowała, oni słyszeli tylko dudnienie i chamskie zachowania. Jeżeli chcecie być traktowani poważni to sami bądźcie i zachowujcie się poważnie. Nie szczycie się tak waszą szkoła bo Biała to nie tylko AWF, w tym mieście nie jesteście pępkiem świata tylko jedną jego częścią a jeżeli pójdziecie na wojnę z mieszkańcami to ją przegracie. Jeszce nigdy w tak długiej historii AWF'u i Białej nie było tak złych stosunków i relacji między mieszkańcami a studentami. Nie wiem czy na prawdę "jakość" studentów się obniża czy też Ci zwykli nie udzielają się a wypowiada się margines który niestety przynosi hańbę całemu wydziałowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...