Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już po juwenaliach, Biała Podlaska odpocznie

Utworzony przez * Lukasz, 22 maja 2010 o 17:16
Setki puszek, butelek, kubków walających się po ziemi - tak się bawi tak się bawi AWF! Kilkunastoletnie dzieci pod sceną - tak się bawi tak się bawi AWF! Mały chłopaczek wchodzący na scenę po piwo - tak się bawi tak się bawi AWF! Mocno opóźniony (całe szczęście że się w ogóle odbył, bo były problemy z zapłatą) koncert Szymona Wydry - tak się bawi tak się bawi AWF! Nastoletnie dzieci z piwami ukryte po krzakach - tak się bawi tak się bawi AWF Kochana policja, która ów dzieci albo nie widziała albo nie chciała widzieć - tak się bawi tak się bawi AWF! Gwiazda na poziomie - Grubson, gdzie ze sceny padały cudowne, inteligentne teksty: fupa, d***, d***, ciota, ciota, ciota - tak się bawi tak się bawi AWF! Nie, no Juwenalia po prostu profeska! Nie ma co!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Człowieku jak nie chciałeś tego widzieć i słyszeć to po co przychodziłeś ?! Było wyjść a nie teraz krytykować! Nie pasuje - Wyjdź! Nikt cie tam nie trzymał...
0
To nie była zabawa tylko chlanie
0
Betonowy Janie, po co przychodziłem? Miałem nadzieję na kulturalną imprezę a nie na takie "coś". Ale widać, szczylom się te teksty "hip hopowe" podobały. Bo wątpię czy dorosły inteligentny człowiek będzie takiego dziadostwa słuchał. A byłem tam bo robiłem zdjęcia, gdyż takie moje zajęcie jest. Więc powiedzmy, że coś mnie tam trzymało.
0
A na dodatek na płycie głównej były zawody dla dzieci z podstawówek , które na to wszystko patrzyły z niedowierzaniem - czy na studiach to się pije piwo i pali grilla przed akademikiem ? To było pytanie mojego dziecka , gdy wróciło do domu - fajnie mają . Brawo organizatorzy - można było wybrać inny termin , żeby oszczędzić małolatom takiego widoku .\
0
a ja tam się dobrze bawiłem Mam nadzieję, że za rok będzie równie udana impreza:)
0
a ja mam nadzieje że za rok bedzie inny prezydent i nie zgodzi się na robienie meliny ze stadionu i miasta niech ida balowac na pole
0
Na szczęście juwenalia PSW wypadły dużo lepiej. Nie było takiego pijaństwa, nie było takiego burdelu i hałasu. No "gwiazda wieczoru" bardziej poruszyła publiczność niż Szymon Wydra przy którym jak to okreslił kolega: pod sceną stała pielgrzymka i odmawiali różaniec
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: