Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaliłów: wypadek na drodze nr 2. Zderzyły się cztery pojazdy

Utworzony przez wieś tańczy wieś śpiewa, 8 października 2012 o 19:11
Moja żona najechała na ten wypadek.Wina tego kierowcy w pełnoletnim rozsypującym się BMW.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ile lat miała ta Bejca? Obstawiam w ciemno ze ok. 15 eh starocie
0
Co się czepiacie samochodu starego? Co ma do tego czy był stary czy nie, może miał swoje lata ale przynajmniej nie był jakimś francuzem czy innym włochem. Ludzie nowszymi samochodami nie mają wypadków?
0
Porównywani jakiegoklwiek samochodu na F do samochodu niemieckiego jest tak zasadne jak porównywanie hulajnogi do roweru. Nie ma też sensu porównywać samochodu wyprodukowanego 15 lat temu w technologii sprzed 20 lat do samochodu wyprodukowanego 5 lat temu. Paradoksalnie te młodsze pojeżdżą o wiele krócej od tych starszych. Wszystko po to byś szanowny kliencie szybciej kupił nowy samochód. Tak samo sprzęt AGD czy inne mniej potrzebne gadżety. Nie łudźmy się, ale istnieje lobby producentów, dzięki któremu mamy takie a nie inne przepisy dotyczące różnie pojętej ekologii. Kasa rządzi, a wszystkie te wznosłe hasła, to wielka ściema.
0
IHAAAA napisał:
Co się czepiacie samochodu starego? Co ma do tego czy był stary czy nie, może miał swoje lata ale przynajmniej nie był jakimś francuzem czy innym włochem. Ludzie nowszymi samochodami nie mają wypadków?
Jeleniu!!!!!!Powiadasz,że włoskie marki samochodów są złe???A napisz mi z jakiego kraju pochodzą takie marki aut jak FERRARI,MASERATI,LAMBORGHINI ???? Jedna tylna wycieraczka z tych aut jest więcej warta niż Twoja niemiecka wieśniacka Beemka rocznik 97 albo jeszcze niżej he he z licznikiem cofanym ze 4 razy po 7 właścicielach 3 Niemcach i 4 Turasach.
0
kolo z Białej napisał:
Jeleniu!!!!!!Powiadasz,że włoskie marki samochodów są złe???A napisz mi z jakiego kraju pochodzą takie marki aut jak FERRARI,MASERATI,LAMBORGHINI ???? Jedna tylna wycieraczka z tych aut jest więcej warta niż Twoja niemiecka wieśniacka Beemka rocznik 97 albo jeszcze niżej he he z licznikiem cofanym ze 4 razy po 7 właścicielach 3 Niemcach i 4 Turasach.
Ja se chwalę niemieckie wozy i na ten przykład posiadam Warczyburga i jest idealny : biegi w podłodze, siedzenia ze stylonu (niebrudzące się), bagażnik taki na pół świniaka, ideał.
0
kolo z Białej napisał:
Ciekawe czy widziałeś taki samochód w białej na żywo że się wypowiadasz o nich że to takie super samochody.... Powiedz mi ile jeździ Fiatów, Lanci i innego tego typu syfu. Fiat samochód 10 letni a już jest tak zjedzony przez rdze że fotele wypadają, nie mówię już o BMW czy Audi ale o VW które mają 20 lat i nie są tak zjedzone. To że kupisz sobie wymarzoną dwuletnią renóweczkę z przebiegiem 50tyś. to myślisz że licznika nikt nie mógł cofnąć?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: