Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamienia węgielnego nie ma. Jest niesmak sadowników

Utworzony przez ayo, 7 grudnia 2014 o 13:55
jak widać po metodzie "na wnuczka" pojawiła się metoda "na stowarzyszenie"....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
0
Jeśli organitorzy przyszłego Rynku Hurtowego w Białej Podlasce będą potrzebować pomocy fachowej w jego zbudowaniu , uruchomieniu mam doświadczenie , zbudowałem taki rynek ,  jestem gotowy pomóc.
0
jak widać po metodzie "na wnuczka" pojawiła się metoda "na stowarzyszenie"....
Damis, drugi bazar nad Krzną, a teraz jabłka na Lotnisku - kiedy ludzie zmądrzeją? Stragany po Damisie w Horbowie do dziś straszą, a znam ludzi, którzy tam stragany wykupili, za ciężkie pieniądze, Stragany stoją do dziś → googlemaps widać
0
dyr Jerzy T. długo, przez 20 lat działał jako propagandzista w Słowie, przez ostatnie 5 lat "robi" w biznesie lotniczym. Lista jego sukcesów jest zaiste oszałamiająca. Ten człowiek to symbol epoki "czapizmu nieoświeconego". Kto posprząta tą stajnię.   Cała nadzieja w prokuratorach z Krakowa..

0
A dla mnie wygląda to jak nagrobek...
0

dyr Jerzy T. długo, przez 20 lat działał jako propagandzista w Słowie, przez ostatnie 5 lat "robi" w biznesie lotniczym. Lista jego sukcesów jest zaiste oszałamiająca. Ten człowiek to symbol epoki "czapizmu nieoświeconego". Kto posprząta tą stajnię.   Cała nadzieja w prokuratorach z Krakowa..
0
A dlaczego się dziwicie. Niech Trudzik pochwali się co on sam wymyślił. To szkodnik lotniczy tak się mówi w środowisku lotniczym. Teraz Pan Czapski się dowiedział jakiego miał doradcę.
0
A dlaczego się dziwicie. Niech Trudzik pochwali się co on sam wymyślił. To szkodnik lotniczy tak się mówi w środowisku lotniczym. Teraz Pan Czapski się dowiedział jakiego miał doradcę.
Sitwa bialska (tzw. czerwone pająki)  pod patronatem Stacha (I sekretarz KW PZPR) udzieliła przedwyborczego wsparcia podobnej sitwie z Grójca, przy okazji robiąc przysługę  (szare miraże inwestycyjne-miejsca pracy) Andrzejowi i Waldkowi (I za-ca prezia) Kto za ten szwindel zapłaci ?.
0
Sitwa bialska (tzw. czerwone pająki)  pod patronatem Stacha (I sekretarz KW PZPR) udzieliła przedwyborczego wsparcia podobnej sitwie z Grójca, przy okazji robiąc przysługę  (szare miraże inwestycyjne-miejsca pracy) Andrzejowi i Waldkowi (I za-ca prezia) Kto za ten szwindel zapłaci ?.
Lustracji ?? dekomunizacji ??  u Was nie było  ??  co te komunistyczno-konfidenckie bydło robi na tych stanowiskach ??
0
Pan Trudzik był najpierw pełnomocnikiem prezydenta do spraw lotniska. Wygrała spółka Pana Judkowiaka. Przeszedł potem do tej spółki. Ze spółki został usunięty i wrócił do ZGL. Ciekawy jestem jak by ktoś się zainteresował głębiej i spytał się Judkowiaka czy sam go zatrudnił czy ktoś mu kazał to by była fajna i ciekawa historia. Myślę, że wtedy wyszedł by układ.
0
Pan Trudzik był najpierw pełnomocnikiem prezydenta do spraw lotniska. Wygrała spółka Pana Judkowiaka. Przeszedł potem do tej spółki. Ze spółki został usunięty i wrócił do ZGL. Ciekawy jestem jak by ktoś się zainteresował głębiej i spytał się Judkowiaka czy sam go zatrudnił czy ktoś mu kazał to by była fajna i ciekawa historia. Myślę, że wtedy wyszedł by układ.
Zanim został pełnonocnikiem prezydęta pisał w Słowie całostronicowe reklamy dla pana Judkowiaka pod powszechnie znanym pseudo.   Jak toto ZGL współorganizowało piknik lotniczy, rozmawiało o inwestycjach z czymś co nie miało osobowości prawnej. Co za kompetencje do kierowania spółką komunalną ?.
0
Zanim został pełnonocnikiem prezydęta pisał w Słowie całostronicowe reklamy dla pana Judkowiaka pod powszechnie znanym pseudo.   Jak toto ZGL współorganizowało piknik lotniczy, rozmawiało o inwestycjach z czymś co nie miało osobowości prawnej. Co za kompetencje do kierowania spółką komunalną ?.
PO prostu SITWA !!!!! i warcholstwo i zapszaństwo POlityczne !!!
0
Lustracji ?? dekomunizacji ??  u Was nie było  ??  co te komunistyczno-konfidenckie bydło robi na tych stanowiskach ??
W Białej w klasycznej postaci wystąpiła recydywa PRL-u. Dług miasta 50 % budżetu, bezrobocie 20 %, reszta jest milczeniem.
0
Jak się dalej rozwija sprawa?
0
Jak się dalej rozwija sprawa?
Zgodnie z Polską normą. Polacy nic się nie stało.
0
Zgodnie z Polską normą. Polacy nic się nie stało.
.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: