Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza - pora na podsumowania

Utworzony przez Rudek S., 27 stycznia 2010 r. o 16:32
Gość napisał:
Wszystko co pisze Zimny i przedmówcy to prawda. Najgorsze jest to, że ze wszystkich wypowiedzi przebija niewiara w możliwość zmiany istniejącej sytuacji. Zapytam co myślący mieszkańcy naszego miasta mają zrobić? - wyjechać do pracy gdzie indziej? dalej zgadzać się na istniejący marazm i dyktaturę Czapy? Trzeba ruszyć głowa i wziąć się do roboty. Polacy w latach 80 nie wierzyli, że można przewrócić Wielkiego Brata. Ten nie jest tak wielki i można to zrobić. 1. Od dziś należy atakować we wszystkich miejscach w Internecie pokazując nieporadność naszego Wodza. 2. Partie polityczne te największe muszą zaproponować swojego kandydata i pracować na jego wizerunek. 3. Partie polityczne muszą zainwestować w kampanię i to już teraz. Uruchomić własne wydawnictwa, zamieszczać artykuły sponsorowane. Potrzebna tu jest daleko idąca współpraca prawicowych partii politycznych bo jak ktoś zauważył Czpa z poglądów politycznych uznaje tylko dostęp do kasy.
Burda na Prezydenta !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszystko co pisze Zimny i przedmówcy to prawda. Najgorsze jest to, że ze wszystkich wypowiedzi przebija niewiara w możliwość zmiany istniejącej sytuacji. Zapytam co myślący mieszkańcy naszego miasta mają zrobić? - wyjechać do pracy gdzie indziej? dalej zgadzać się na istniejący marazm i dyktaturę Czapy? Trzeba ruszyć głowa i wziąć się do roboty. Polacy w latach 80 nie wierzyli, że można przewrócić Wielkiego Brata. Ten nie jest tak wielki i można to zrobić. 1. Od dziś należy atakować we wszystkich miejscach w Internecie pokazując nieporadność naszego Wodza. 2. Partie polityczne te największe muszą zaproponować swojego kandydata i pracować na jego wizerunek. 3. Partie polityczne muszą zainwestować w kampanię i to już teraz. Uruchomić własne wydawnictwa, zamieszczać artykuły sponsorowane. Potrzebna tu jest daleko idąca współpraca prawicowych partii politycznych bo jak ktoś zauważył Czpa z poglądów politycznych uznaje tylko dostęp do kasy.
Ogólnie to masz racje. Ucieczka to nie rozwiązanie, a zamykanie oczu i tolerowanie czapizmu też trwać wiecznie nie może. Zwykłe papierowe karteczki przy urnach mogą odmienić los. Zgadzam się, że należy pomyśleć i wykorzystać wszystkie formy ukazywania bezradności obecnej władzy. Można nawet pomyśleć o jakiejś kampanii społecznej, założyć profil na Facebooku przeciw Czapie, i skrzyknąć ludzi bezpartyjnych pod jedną ideom -"Czapa musi odejść" Ja wierze, że można społecznie zorganizować ludzi, bo takich którzy mają dość czapizmu jest wielu. Szansa jest taka, że wśród twórców czpizmu w Białej nie ma ludzi młodych z ikrą, szansa jest w tym, że oni będą myśleć starymi poprlowskimi kategoriami i zupełnie nie docenią możliwości internetu i tego co niesie za sobą nowoczesna kampania, kampania nieskierowana na promowanie jakiegoś kandydata tylko na demokratyczne usunięcie obecnego prezydenta. O kandydatach niech myślą lokalne partie, tylko czy w BP są tacy. Kasa to podstawa dla kampanii, a co do gazetki to Abramowicz próbował i co? Zaraz zaczęli go krytykować że brudna kampania i że sieje nienawiść. A Jak nie patrzeć to ta gazetka Abramowicz przez jakiś czas była jedynym niezależnym od władzy medium w BP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Burda na Prezydenta !!!.
Kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardo proszę podaję kandydatury: PiS - Abramowicz PO - Karasiński SLD - Godlewski to wg mnie 3 największe partie polityczne w Bialej, i jeszcze jedno budowanie przyszlości tylko i wyłącznie na negacji tego co dotąd było nic nie da, trzeba gościa z wizją, bezkompromisowego, potrafiącego udowodnić swoje racje i je realizować , kto z tej trójki może być takim człowiekiem ? a może ktoś inny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
bardo proszę podaję kandydatury: PiS - Abramowicz PO - Karasiński SLD - Godlewski to wg mnie 3 największe partie polityczne w Bialej, i jeszcze jedno budowanie przyszlości tylko i wyłącznie na negacji tego co dotąd było nic nie da, trzeba gościa z wizją, bezkompromisowego, potrafiącego udowodnić swoje racje i je realizować , kto z tej trójki może być takim człowiekiem ? a może ktoś inny ?
Co Godlewski pod hasłem, że nic nie mógł bo przez 8 lat był "tylko wiceprezydentem" u Czapskiego ?. Opamiętaj się człowieku. Jak ma być z PO to lepiej niech będzie ktoś z SLD przynajmiej wiadomo kto zacz i będzie wiadomo jak głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - Stefaniuk PO - Bergier lub Litwiniuk to moje typy- co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PIS - Stefaniuk PO - Bergier lub Litwiniuk to moje typy- co wy na to?
Ze wsi nie mogą być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk i Litwiniuk chyba troszkę za młodzi, może za 4 lata a Berger nie odpuści uczelni za mocno jest tam zaangażowany, do "asa " nigdy nie napisałem i nie myślałem tak o Godlewskim, żle chyba rozmieściłem swój wpis, Godleś mógłby być kandydatem SLD i jest współodpowiedzialny za to bagno w Białej wraz z SLD, które ślepo słuchało Czapę , jeśli chcesz głosować na SLD to tak jakbyś głosowal na obecnego prezia, nie ma różnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
bardo proszę podaję kandydatury: PiS - Abramowicz PO - Karasiński SLD - Godlewski to wg mnie 3 największe partie polityczne w Bialej, i jeszcze jedno budowanie przyszlości tylko i wyłącznie na negacji tego co dotąd było nic nie da, trzeba gościa z wizją, bezkompromisowego, potrafiącego udowodnić swoje racje i je realizować , kto z tej trójki może być takim człowiekiem ? a może ktoś inny ?
Jak udowodnić swoje racje, w czym? Jak już pisałem problemem nie jest brak kandydatów tylko, to że potencjalni kandydaci nie mogą dotrzeć do wyborcy. Przeciętny mieszkaniec Białej Podlaskiej jest tak zaganiany za chlebem, że nie ma czasu interesować się kandydatami, po za tym nie ma źródła z którego mógłby się obiektywnie dowiedzic czegoś o kandydatach. W takich warunkach wygrywa wybory człowiek który rozdaje stanowiska. A. Czapski pierwszą prezydenturę zawdzięcza wyborowi nie przez mieszkańców, ale przez radę miasta, a potem już było rozdawnictwo, obiecanki i budowanie twardego elektoratu na pracownikach podległych UM instytucji do tego dochodzi efekt braku informacji i to, że przeciętny bialczanin najlepiej kojarzy tylko Czapskiego. Jeśli popatrzeć na to obiektywnie to powtórzy się sytuacja sprzed 4 lat. Jest tylko dwóch realnych kandydatów, którzy znani są ogółowi. Czapski i Abramowicz. Reszta raczej się nie liczy. Na rzecz Abramowicza przemawia chociaż to, że prowadził prywatną działalność i się sam dorabiał, a Czapski całe życie jest na państwowych posadach. Już w XXI w. jest to nie normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Stefaniuk i Litwiniuk chyba troszkę za młodzi, może za 4 lata a Berger nie odpuści uczelni za mocno jest tam zaangażowany, do "asa " nigdy nie napisałem i nie myślałem tak o Godlewskim, żle chyba rozmieściłem swój wpis, Godleś mógłby być kandydatem SLD i jest współodpowiedzialny za to bagno w Białej wraz z SLD, które ślepo słuchało Czapę , jeśli chcesz głosować na SLD to tak jakbyś głosowal na obecnego prezia, nie ma różnicy
To nie sld "słuchało", tylko d. I sekretarz pzpr rządzi w Białej z tylnego fotela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie sld "słuchało", tylko d. I sekretarz pzpr rządzi w Białej z tylnego fotela.
jakieś porządne SLD też by się w Białej przydało. tyle że typu Napieralski - Arłukowicz a nie Szmojdziński - Kalisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakieś porządne SLD też by się w Białej przydało. tyle że typu Napieralski - Arłukowicz a nie Szmojdziński - Kalisz
Jak widać lewicowość to choroba nieuleczalna, Panowie ten eksperyment się nie powiódł może jeszcze zaproponujecie Pana Oleksego lewicowca od kołyski po świetnej Moskiewskiej szkole, któremu jedyne co wyszło to włosy ! Litości lub odświeżania pamięci tego co przerabialiśmy jeszcze kilka lat temu i trochę dawniej. Okurzmy jeszcze Gienierała Ślepowrona , Kiszczaka i innych będzie super mix i do tego zróbmy Michnika premierem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor napisał:
W takich warunkach wygrywa wybory człowiek który rozdaje stanowiska.
Czapa odpowiedz dlaczego swojej protegowanej kierowniczce centrum informacji turystycznej w ramach mok-u dałeś pobory równe dyrektorskim plus 800 zł dodatku kierowniczego funkcyjnego ? praca tej pani polega głównie na tym że jeżdzi w delegacje służbowe do berlina na tzw targi turystyczne co kosztuje miasto np 3000 zł dieta na jeden wyjazd. Powiedz jak ta twoja paniusia po zaocznej pedagogice zrobionej za komuny propaguje turystyke na podlasiu ? I powiedz jeszcze ilu turystow odwiedza dziennie jej biuro wystrojone na wysoki połysk meblami za grube tysiace złotych ? I powiedz ile jej biuro turystyczne kosztuje miasto rocznie ? I co tam robi ta druga pani po zawodowce ? W każdym innym mieście to turysta w takim centrum dowie sie wszystkiego o regionie czy mieście a sprobuj dowiedzieć sie czegos u nich. zainteresowanym polecam info o centrum inrormacji turystycznej na stronie mok biala podlaska. żenada i badziewie wiejskie! precz z czapizmem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
Czapa odpowiedz dlaczego swojej protegowanej kierowniczce centrum informacji turystycznej w ramach mok-u dałeś pobory równe dyrektorskim plus 800 zł dodatku kierowniczego funkcyjnego ? praca tej pani polega głównie na tym że jeżdzi w delegacje służbowe do berlina na tzw targi turystyczne co kosztuje miasto np 3000 zł dieta na jeden wyjazd. Powiedz jak ta twoja paniusia po zaocznej pedagogice zrobionej za komuny propaguje turystyke na podlasiu ? I powiedz jeszcze ilu turystow odwiedza dziennie jej biuro wystrojone na wysoki połysk meblami za grube tysiace złotych ? I powiedz ile jej biuro turystyczne kosztuje miasto rocznie ? I co tam robi ta druga pani po zawodowce ? W każdym innym mieście to turysta w takim centrum dowie sie wszystkiego o regionie czy mieście a sprobuj dowiedzieć sie czegos u nich. zainteresowanym polecam info o centrum inrormacji turystycznej na stronie mok biala podlaska. żenada i badziewie wiejskie! precz z czapizmem !
Jak i kto tam pracuje to nie wiem, ale fakt jest, że nawet porządnej strony nie ma. Dziś turysta który wybiera się na wakacje sprawdza internecie. A Biała turystyczna w internecie nie istnieje! Ze strony instytucji podległych miastu nie da się niczego konkretnego dowiedzieć, no może po za tym w jakich godzinach jest czynna informacja turystyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak i kto tam pracuje to nie wiem, ale fakt jest, że nawet porządnej strony nie ma. Dziś turysta który wybiera się na wakacje sprawdza internecie. A Biała turystyczna w internecie nie istnieje! Ze strony instytucji podległych miastu nie da się niczego konkretnego dowiedzieć, no może po za tym w jakich godzinach jest czynna informacja turystyczna.
A ja raz tam bylem z ciekawosci zeby sie czegos dowiedziec moze o turystycznych walorach i szlakach turystycznych co mozna zobaczyc np w weekend na podlasiu bo znajomi powiedzieli ze chca przyjechac. to mi paniusia powiedziala ze w internecie wszystko jest. Poprosilem o jakies plany mapy to odeslala mnie do do ksiegarni. no szok po prostu. i wiocha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
A ja raz tam bylem z ciekawosci zeby sie czegos dowiedziec moze o turystycznych walorach i szlakach turystycznych co mozna zobaczyc np w weekend na podlasiu bo znajomi powiedzieli ze chca przyjechac. to mi paniusia powiedziala ze w internecie wszystko jest. Poprosilem o jakies plany mapy to odeslala mnie do do ksiegarni. no szok po prostu. i wiocha !
No nie ma bata czysta wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No nie ma bata czysta wiocha.
czyściutka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK CZYTAM TE WSZYSTKIE WPISY I ZASTANAWIAM SIĘ JAK DUZA JEST NIENAWIŚĆ DO OBECNEGO PREZYDENTA MIASTA I ZA CO? CZYTAM RÓŻNE FORA LOKALNE, ZWIĄZANE Z NASZYM MIASTEM I NIGDZIE NIKT NIE BRONI PREZYDENTA. CZYŻBY ZOSTAŁ SAM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAK CZYTAM TE WSZYSTKIE WPISY I ZASTANAWIAM SIĘ JAK DUZA JEST NIENAWIŚĆ DO OBECNEGO PREZYDENTA MIASTA I ZA CO? CZYTAM RÓŻNE FORA LOKALNE, ZWIĄZANE Z NASZYM MIASTEM I NIGDZIE NIKT NIE BRONI PREZYDENTA. CZYŻBY ZOSTAŁ SAM?
Ale w czym ty widzisz problem ? chcesz to go brońto ci broni ? no spróbuj np wytlumaczyć mieszkańcom podatnikom że przyznanie dyrektorskich poborów i 800 zl dodatku kierowniczce centrum informacji turystycznej które nic nie robi dla turystyki to jest działanie w interesie mieszkańców. Próbuj czekamy. Jaka nienawiść ? dlaczego jakakolwiek krytyka Prezydenta to od razu nienawiść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
Ale w czym ty widzisz problem ? chcesz to go brońto ci broni ? no spróbuj np wytlumaczyć mieszkańcom podatnikom że przyznanie dyrektorskich poborów i 800 zl dodatku kierowniczce centrum informacji turystycznej które nic nie robi dla turystyki to jest działanie w interesie mieszkańców. Próbuj czekamy. Jaka nienawiść ? dlaczego jakakolwiek krytyka Prezydenta to od razu nienawiść ?
Wrodzone poczucie uczciwości broni mi bronić prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...