Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza - pora na podsumowania

Utworzony przez Rudek S., 27 stycznia 2010 r. o 16:32
Pawlak napisał:
Czytałem, czytałem zazwyczaj czytam przed napisaniem i wnioski mi się nasunęły że to będzie kontynuacja Czapizmu . Poniżej cytat: "Marian Burda zaprzecza, że doszło do zawiązania nowej koalicji. – Radni Naszego Miasta nie wchodzą w skład żadnej koalicji. Rozpadła się stara, ale nie powstała nowa. Chcę współpracować z prezydentem na odpowiednim poziomie. Nie będę już na siłę szukać dziury w całym. Będę pracować z troską o autorytet rady i miasta – zapewnia Burda, który był jedynym kandydatem na przewodniczącego." Jak działa Rada to widać, czy nie mogę uogólnić, po czynach ich poznacie. Potrzebna jest nowa talia kart bo z rozdawania starej będzie tylko kontynuacja, stagnacja i d.upa blada (sorry za słownictwo).
CZAS NA ZMIANY !!! zanim nowa ekipa sie "opierzy" minie troche czasu i jest przynajmniej jakaś szansa że będą działać na rzecz miasta. W innym przypadku będziemy mieli to co mamy. Nie zapominajmy też o wyborze radnych którzy powinni być krytycznymi recenzentami działan prezydenta ale aby też potrafili współdziałać w pożytecznych dla miasta działaniach. Potrzebni są rzetelni ludzie na naszych przedstawicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wrodzone poczucie uczciwości broni mi bronić prezydenta.
To go broń ale używaj prawdziwych argumentów.... około przełomu roku ukazał się artykuł w Słowie Podlasia ,,maisto jak panna na wydaniu,, kiełbasa wyborcza prezydent pisze o sobie i swoich osiągnięciaqch np: że przez 10 lat uzyskał przyrost budżetu o 40%. Jak ktoś myśli to podzieli 40 przez 10 i wyjdzie wzrost 4% średniorocznie potem pomysli jaka była średnioroczna inflacja(tego nie wiem)ale 40% w 10 lat to nie mistrzostwo a marazm a podaje się to bialczanom jako dobry wynik....Takie Wisznice podwoiły budżet w ciągu 3 lat! ale tamtem wójt nie pisze o sobie w Słówku,jego gmina jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych ale format wójta Wisznic przytłacza rozmiarem kilkakroć prezydenta Czapskiego. Czapskiego dla dobra miasta trzeba odsunąć od władzy Godlewski byłby jak Miedwiediew po Putinie kontynuatorem obecnej polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...